Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(Nidulia @ 2013 09 02, 13:08)
Kur rasti aprasyma sio seiliu testo? 4u.gif
Merginos, o kaip su cesnaku? Galma? Jame labia nemazai cukraus yra, bet jis toks naudingas dalykelis.



voresta tau pasakytu atvirksciai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 02, 14:08)
Kur rasti aprasyma sio seiliu testo? 4u.gif
Merginos, o kaip su cesnaku? Galma? Jame labia nemazai cukraus yra, bet jis toks naudingas dalykelis.

Česnakas kaip priešgrybelinė priemonė- tinkamas, tačiau, kai su ja susidorosi, nebepageidaujamas. Naudingas dalykėlis - tačiau tik kaip vaistas - kada reikia.
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 02, 12:16)
voresta tau pasakytu atvirksciai ax.gif

kiek perziurejau Paleo produktu sarasus visur radau česnaka ax.gif .Išbraukti ji ir is saraso ?!
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 02, 12:18)
Česnakas kaip priešgrybelinė priemonė- tinkamas, tačiau, kai su ja susidorosi, nebepageidaujamas. Naudingas dalykėlis - tačiau tik kaip vaistas - kada reikia.

Tai pasilaikysiu dar ji kuri laika thumbup.gif
Atsakyti
mano ūkis pagausėjo- kiaulė dabar atsivedė 10 juodų mažiulių. Pažiūrėsim, kiek išliks po savaitės.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Norėjau paklausti, o paleo laikantis galima valgyti kiaušinius keptus naminėje riebioje grietinėje? Nors ten jie labiau virti gaunasi, kadangi grietinės nemažai, o į ją įmušamas kiaušinis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 02, 14:23)
mano ūkis pagausėjo- kiaulė  dabar atsivedė 10 juodų mažiulių. Pažiūrėsim, kiek išliks po savaitės.

vajej kaip norėč pamatyti wub.gif

ir paragauti... lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 09 02, 08:48)
Sveikinimai naujai iskeptai seimai!!!  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  wub.gif

Cukinija jau man atsibodus..visur dedu kur tik imanoma, ir dar ju kokios 6 nemazos voliojasi namie  doh.gif  biggrin.gif geras dabar metas, darzoviu kalnai  bigsmile.gif ziema pasiilgsiu to smile.gif sestadieni nusimato bulviakasis pas mama, tai toji panikoj ka reikes valgyti padaryti biggrin.gif nes iprastai budavo cepelinai, o dabar tiek as, tiek mano sese su vyru valgo paleo, cepelinai nebetinka  biggrin.gif teks kokius kotletus meistraut  smile.gif


Na, pas mane ne tik cukinijos ivairios, bet ir patisonai prakitskai kasdien valgomi smile.gif O dar ir moliugus pradejom skinti. Siemet, ju tiek daug ir tokie dideli ...
Pries keleta dienu is darzo su karuciu grizau biggrin.gif patisomu tik nedidele dali nuskyniau...

http://public.fotki....829-190821.html
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 02, 13:23)
mano ūkis pagausėjo- kiaulė  dabar atsivedė 10 juodų mažiulių. Pažiūrėsim, kiek išliks po savaitės.



kaip faina! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 09 02, 09:05)
Žiemą reiks vien kopūstais ir burokais maitintis  Tiesa, gal moliūgai pastovės kiek ilgiau.


ir as sedžiu liūdna ir mastau ir dabar jau pabodo to spačios daržovės, o kai lik splasmasiniai pomidorai ir agurkai, ir kopūstas su buroku, nuprotėsiu..ech žiena žiema... doh.gif

QUOTE(Nidulia @ 2013 09 02, 12:53)

Merginos, ziurineju ka jus valgote ir kazkaip pastebejau, kad sriubu nematau jusu racione? Ar tikrai ju nevalgote, ar as biski akla?

jo ir aš ta buvau pastebėjus, nes sriubas, kasdien vaikams verdu..dabar verdu be bulvių bet taip pat..
Šeip kai man svorio DAUG numest reik, tai tik veltui vandeniu skrandį pripildau ir sotumo mažai..tai ir nelabai tinkama, bet ..karts nuo karto pasrebiu.. 4u.gif
Papildyta:
Silver79 -OHo koks derlius..gaila, kad ne kaimynas esi..dabar mastau, ar išvis esu ragavu spatisonu... g.gif gal..labai senai...nė skonio nepamenu... lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš cordicepsą pernai rudenį tris mėnesius gėriau, nuo grybo nepadėjo, bet nesirgau visą žiemą, nors aplink visi sirgo (ko dar niekada nebuvo).
Pas mus darže priaugo tamsiai tamsiai žalių moliūgų, kaži kada juos iš daržo imt. Kai oranžiniai būna, tai kažkaip aišku smile.gif O dabar žali, nesuprasi ar jų rūšis tokia, ar jie neprinokę biggrin.gif Kai pirkau sėklas, ant pokelio oranžiniai buvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cushy: 02 rugsėjo 2013 - 15:18
Sveikos, merginos. 4u.gif

Apie Paleo sužinojau iš gydytojo, sergu psoriaze, tad jis patarė pasidomėti paleo mityba, arba gyvenimo būdu, čia jau kas kaip pavadins smile.gif.
Tikiuosi paleo padės išlaikyti remisiją, dabar esančią blush2.gif

Man dvidešimt dveji.


Na ką, spurgytės ir bulkutės, tariu jums patį skaudžiausią savo gyvenimo iki unsure.gif verysad.gif


Mačiau praeitame puslapy sakė mergina kad galima kažką paskaičiuoti pagal kvėpavimą, tai gal galėtumėt padėti? Per minutę įkvepiu ramybės būsenoj 14 kartų. Ir nekvėpavus išbūnu 60 sekundžių.
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 02, 11:53)
Merginos, ziurineju ka jus valgote ir kazkaip pastebejau, kad sriubu nematau jusu racione? Ar tikrai ju nevalgote, ar as biski akla?



as geriu sultini.

o del sriubu-pradejus valgyt Paleo - dar ne karto nedariau sriubos. gal todel kad visos sriubos anksciau buvo arba ryziu pomidorine arba saltibarsciai(nebegeriu kefyro). su kalafijoru man nepatiko sriuba, su moliugu daug vargo kol isdoroju(o ir negaunu moliugo naminio), tai kazkaip naturaliai isejo ka d neber.
siaip svajoju ziema apie raugintu kopustu sriuba su dziovintais baravykais/mesyte wub.gif
Atsakyti