Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

Žiemą reiks vien kopūstais ir burokais maitintis biggrin.gif Tiesa, gal moliūgai pastovės kiek ilgiau.
Kaži kur Sedindriukė dingus?
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 09 02, 08:05)
Žiemą reiks vien kopūstais ir burokais maitintis  biggrin.gif

kopustai, burokai, as prisaldau dar zirneliu zaliu, sparaginiu, kalafioro, siek tiek brokoliu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 01, 18:15)
O ko būtent kraujyje ieškosite? Kartais kraujo tyrimai gali būti idealūs, o žmogus kojų nepavilkti biggrin.gif



kaip mano atveju.. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(pumpica @ 2013 09 02, 08:12)
kopustai, burokai, as prisaldau dar zirneliu zaliu, sparaginiu, kalafioro, siek tiek brokoliu... mirksiukas.gif



as rodos zirneliai ne Paleo... g.gif
Papildyta:
labas rytas:)

pusryciams du skysti kiausiniai su pomidoru+agurku salotom+grietine.


pietums bus jautienos troskinys. su salotom is darzoviu
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 09 02, 08:48)
sestadieni nusimato bulviakasis pas mama,

aš bulviakasio proga iškepiau bulvinių blynų... visiems po vieną lotuliukas.gif ir tai tikriausiai bus vienintelis kartas, kai šiemet bulves valgėm.
Tiesa , žinau kad tos bulvės, kur pas mus auginamos, yra atrinktos selekcijos būdu specialiai dėl krakmolo, tačiau senosios ir dar pasaulyje neišnykusios bulvės yra visai kitokios, jos ir žalios valgomos, kai kurios yra riešutų skonio. Žinau, kad jau ir pas mus entuziastai kai kurias augina. Žinoma, jos derliumi nepasižymi
Bulvių įvairovė :
user posted image


Papildyta:
QUOTE(taša @ 2013 09 02, 09:53)

as rodos zirneliai ne  Paleo... g.gif


tinka tinka, man labiausiai tinka kai keliauju, konservuotų bet kur yra. Šaldyti geriau, nes konservų be cukraus sunku rasti.
Papildyta:
QUOTE(cushy @ 2013 09 02, 09:05)
Žiemą reiks vien kopūstais ir burokais maitintis  biggrin.gif Tiesa, gal moliūgai pastovės kiek ilgiau.


morką pamiršai, ta trijulė yra pagrindas žiemą. O šįmet žiemos racioną ir pastarnokas papildys- auga visa ilga vaga. Pernai tik nedidelį maišiuką turėjom- iki naujųjų ir suėjo.
Dar reiktų ropių kažkokių rasti ir įprasti auginti. Vasarą tokias Petrovo roputes skaniai valgėm, bet dabar jos jau peraugo...
Papildyta:
QUOTE(cushy @ 2013 09 02, 08:43)
Reikia kažkaip visai nebevalgyt, bet kai sode savos, tai ir atsispirt sunku...

Pritariu, labai sunku kai prisisodini sodą visokių vaismedžių o po to reikia perversti mąstymą- to cukraus mums visai nereikia.
Pas mane vaisiai krenta, ir keliauja kiaulėm, vištom, žąsims.. vieną kitą slyvą suvalgau. Kriaušių ne, obuolį retai.
Papildyta:
QUOTE(Bremen @ 2013 09 02, 00:27)


Gal patartumėt kokius vaisius galeciau valgyti, darant prielaida, kad as savo kunu su grybeliu dalinuosi, kad jo daugiau nebemaitinti, nelabai kas is vaisiu ir valgoma tokiu atveju  g.gif

Jei nori atsikratyt candidos- jokių. Va kaip tik vaisių sezonas baigiasi ir užrišk iki kitų metų derliaus.
Atsakyti
gal kas pasidalins receptu kaip patroskinti jautiena kad butu ne tokia kieta?...(kiek zinau tai koki guliasa ilgai troskint reiktu, tas netinka del priestaravimu paleo del ilgo kaitinimo ir antra- laiko stokos man per pietus)
o kietos mesos nelabai galiu su savo dantim valgyt sad.gif
Atsakyti
[quote=" voresta ",2013 08 31, 14:29]Pasiskaityk gal dar kokių pažįstamų simptomų atrasi.
Dar galėtum paskaičiuoti ir parašyti kiek kartų per minutę kvėpuoji, bei kiek ilgai gali išbūti nekvėpavusi, po  gilaus įkvėpimo.
Tai irgi šį tą parodo, be to, tau pačiai bus įdomu paskaičiuot po kurio laiko ir pamatyti pokyčius.
[/quote]
Tada pas mane 500 procentu, kad gyvena grybeliukas manyje doh.gif
Voresta, as susipainiojau juodai, nes pagal jusu nurodyta straipsni, grybas bujoja "Grybelis veša šarminėje aplinkoje" - man tai skamba abejotinai.
o pagal kita straipsni - "Vietoje šarminio maisto, susidedančio pagrinde iš žalių daržovių ir vaisių, daugelis vartoja per daug baltyminio ir perdirbto maisto, kuris persveria daugelį organizmo skysčių į rūgštinės terpės pusę. [B][B]Rūgštinėje terpėje [/B]daugiausiai ir plinta visi patogeniniai mikroorganizmai."[/B]- cia jau labiau tiketina
http://vaitas.eu/blo...j-gydytis-i-tik

Pastebejau, kad intuityviai pradejau maitintis pagal jusu principus. Bet kaip man suderinti Paleo mityba ir priesgrybeline mityba? Viska suvedus, man galima tik darzoves blink.gif
Pagal paleo, galima mesa, kiausus ir kitus baltymus. Bet norint atsikratyti candida-sito maisto negalima valgyti, nes jis leidzia bujoti candida del rugstines terpes. Paleo leidzia vaisius, bet del candidos, reikia juos nuimti, nes ten tas pats cukrus, tik kitos formos.
Ku man daryti??
Pusryciams, kuriu labai nemegstu valgyti, nes nesijauciu alkane, suvalgiau 3 kietai virtus kiausus.
Itariu, kad galiu alergizuoti pomidorams, nes raudonos spalvos darzoves alergina. Turiu savu pomidoru, bet priversta stabdyti, kad patikrinti ar tikrai ju negaliu. Zodziu-uzburtas ratas.
voresta, help 4u.gif
Papildyta:
[quote=taša,2013 09 02, 11:34]gal kas pasidalins receptu kaip patroskinti jautiena kad butu ne tokia kieta?...(kiek zinau tai koki guliasa ilgai troskint reiktu, tas netinka del priestaravimu paleo del ilgo kaitinimo ir antra- laiko stokos man per pietus)
o kietos mesos nelabai galiu su savo dantim valgyt sad.gif
[/quote]
1. pjaustykite plonom juostom, kaip befstrogenui.
2. as marinuoju pridejusi supjaustytu svogunu galvuciu. Svogunas minkstina mesa 4u.gif
Papildyta:

Jei nori atsikratyt candidos- jokių. Va kaip tik vaisių sezonas baigiasi ir užrišk iki kitų metų derliaus.
[/quote]

Aha, pilnas sodas obuoliu , slyvu cry.gif
o gal galima pakisti koja candidai, pagerianr cordyceps?? Jik jis naikina gryba, stiprina imunine-kas yra butina kariaujant su candida, be to, tai natur produktas, ne xemine tablete.

O ka su riesutais daryti?? Juk jie turi savyje ferment blokatorius, kurie neleidzia riesuto normaliai suvirskinti. Irgi pamirsti juos? Ar enzimu terapija pavaryti, kad suvirskintu grybo lavonus, nes juk mire candidos lavoneliai yra toksiski, kazkaip greiciau juos reikia is organizmo isvalyti.

Voresta, mano atveju (Paleo+pries candida kariausiu) galima spanguoliu ir putino uogu?? Visada ziemai prisisaldau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 02 rugsėjo 2013 - 11:22
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 02, 12:16)
Itariu, kad galiu alergizuoti pomidorams, nes raudonos spalvos darzoves alergina. Turiu savu pomidoru, bet priversta stabdyti, kad  patikrinti ar tikrai ju negaliu. Zodziu-uzburtas ratas.

Man atrodo, kad ir aš.. Pradėjus maitintis pagal Paleo iškart padidinau pomidorų kiekį ir stipriai sualergizavo organizmas. Panašu reiks braukt pomidorus dar.
Išvis man kažkokios psichologinės lomkės doh.gif Dar valgydama pradedu parintis, kad sekantis vakgymas labai negreitai bus doh.gif
Atsakyti
Nerandu dabar to straipsnio, kur paaiskinta apie darzoves ir ju spalvas. Gal voresta zinos apie tas "naktiniu spalvu" darzoves. Siaip, viska, kas zalios spalvos, galime esti iki numirimo. O va pomidorai-itariu, kad kisa koja. Jau pastebejau, kad birzelio menesi man paumeja odos niezejimai, kaip tik birzelio menesi vaziuoju ilsetis I Turkija ir ten pomidorus edu masiskai.
Nesiparink del sekancio maitinimo. Jei sociai pavalgei, juk ilgai nenoresi:) As , uzvalgiusi kiausu, puse dienos nesijauciu alkana.
Issiviriau islandines kerpenos arbatos, kazi galima?
Merginos, ziurineju ka jus valgote ir kazkaip pastebejau, kad sriubu nematau jusu racione? Ar tikrai ju nevalgote, ar as biski akla?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 02 rugsėjo 2013 - 11:55
Aciu uz sveikinimus wink.gif
Siandien pietums prikirtau trumpai pakeptos, galima sakyti puszales jautienos sprandines ir apvirtu sparaginiu pupeliu su brokoliu, dar uzmeciau sauksta ghee.
Liko geras puskilis mesos, eisiu uzmarinuosiu. Baisiai kieta ta jautiena, jauciu be marinavimo nieko nebus, nes kitaip dantis issilausiu biggrin.gif
Atsakyti
Pasidariau ryte testa su stikline vandens tai siek tiek seiliu iškarto nugrimzdo žemyn bet nedaug o visa kita liko viršuje, tai gal dar nesu sunkus atvejis biggrin.gif .Gal užteks pradžiai Paleo ax.gif
Atsakyti
Kur rasti aprasyma sio seiliu testo? 4u.gif
Merginos, o kaip su cesnaku? Galma? Jame labia nemazai cukraus yra, bet jis toks naudingas dalykelis.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 02, 12:16)
Tada pas mane 500 procentu, kad gyvena grybeliukas manyje  doh.gif
Voresta, as susipainiojau juodai, nes pagal jusu nurodyta straipsni, grybas bujoja "Grybelis veša šarminėje aplinkoje" - man tai skamba  abejotinai.
o pagal kita straipsni - "Vietoje šarminio maisto, susidedančio pagrinde iš žalių daržovių ir vaisių, daugelis vartoja per daug baltyminio ir perdirbto maisto, kuris persveria daugelį organizmo skysčių į rūgštinės terpės pusę. [B][B]Rūgštinėje terpėje [/B]daugiausiai ir plinta visi patogeniniai mikroorganizmai."[/B]- cia jau labiau tiketina
http://vaitas.eu/blo...j-gydytis-i-tik


visas organizmas nei nušarmėja nei užrūgštėja, yra tam tikri lygiai ir jei viename nušarmėjimas, kitame- užrūgštėjimas.
Tad ką ir kur matuosim?

QUOTE
Pagal paleo, galima mesa, kiausus ir kitus baltymus. Bet norint atsikratyti candida-sito maisto negalima valgyti, nes jis leidzia bujoti candida del rugstines terpes.

tada toliau šarminkis biggrin.gif .
O jei rimtai, tai Paleo mityba ir yra priešgrybelinė, bei priešvėžinė.

QUOTE
Paleo leidzia vaisius, bet  del candidos, reikia juos nuimti, nes ten tas pats cukrus, tik kitos formos.

ne visi paleo turi candidą, tačiau dideli vaisių kiekiai vis vien nėra naudinga.

QUOTE
Pusryciams, kuriu labai nemegstu valgyti, nes nesijauciu alkane,
tai ir nevalgyk

QUOTE
o gal galima pakisti koja candidai, pagerianr cordyceps?? Jik jis naikina gryba, stiprina imunine-kas yra butina kariaujant su candida, be to, tai natur produktas, ne xemine tablete.
nėra ko stiprinti- imuninės sistemos stiprumas priklauso nuo žarnyno , jei ten netvarka, gali gerti ką nori- naudos bus 0.

QUOTE
O ka su riesutais daryti?? Juk jie turi savyje ferment blokatorius, kurie neleidzia riesuto normaliai suvirskinti. Irgi pamirsti juos?
riešutai ne visi yra valgomi, o jei valgomi, tai turi būti mirkomi. Ilgai.

QUOTE
Ar enzimu terapija pavaryti, kad suvirskintu grybo lavonus, nes juk mire candidos lavoneliai yra toksiski, kazkaip greiciau juos reikia is organizmo isvalyti.
išsivalys ir taip, palaipsniui.
QUOTE
Voresta, mano atveju (Paleo+pries candida kariausiu)  galima spanguoliu ir  putino uogu?? Visada ziemai prisisaldau

šitos uogos laukinės, tad kažkiek tai gali valgyt.

QUOTE
Nerandu dabar to straipsnio, kur paaiskinta apie darzoves ir ju spalvas. Gal voresta zinos apie tas "naktiniu spalvu" darzoves

nightshades "naktinės spalvos" daržovės, mano nuomone, turėtų verstis kaip bulvinių šeimos daržovės- o tai bulvė, pomidoras, paprika, baklažanas. Spalva čia niekuo dėta.
Kai kam jie daro neigiamą poveikį savo alkaloidais.



Atsakyti