Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

O ko būtent kraujyje ieškosite? Kartais kraujo tyrimai gali būti idealūs, o žmogus kojų nepavilkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2013 09 01, 04:20)
4u.gif
Man pradžioje gyd sake, kad dėl mažakraujystes jie slenka, bet feritinas atsistatė, o plauke kaip slinko taip ir tebeslenka  doh.gif
skaitinėju pirmas temas  ax.gif , ir radau paminėtus cukinijų makaronus, kaip juos pasidaryti  g.gif

cia as dariau, bet pirkau spagety squash kuri iskepus orkaiteje ar griliuj su sakute grandai ir gaunasi tokie siulai kaip spageti. deja bandziau verstis ir ieskot pavadinimo lietuviskai ir neradau kuris cia moliuginis.
Atsakyti
Cukiniju spageciai:

http://irri-style.bl...kuporuchia.html

Cia su paprastu skustuku gaunas stamboki

http://www.everydaym...cchini-noodles/

Cia siauresni su pjaustykle, arba buna spec. skustukas

http://nomnompaleo.c...odles-meatballs

O cia ka gaminsiu per iseigines biggrin.gif

http://www.moteris.l...i.d?id=62033311
Atsakyti
Tokius ir as darau daznai, jau net atsivalgem... smile.gif
Papildyta:
Kotletukus... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 08 29, 19:22)
Kažin, mūsų LumiLumi- jau -ienė? g.gif


Aha bigsmile.gif pasiilgot bigsmile.gif
Jau jau, siandien baigesi mano medaus savaite, ryt darbai. Kai gausiu fotkes is fotografes tai leisiu akis paganyti biggrin.gif
Atsakyti
Sveika apsireiškus. user posted image

Mat kokie greiti, ir medų jau spėjot iškopinėt. lotuliukas.gif

user posted image
Tai per kiek tiltų jaunikis palengvėjusią nuotaką pernešė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 01 rugsėjo 2013 - 22:47
Visgi paleo, tai ir medaus reik saikingai lotuliukas.gif
Nesioja ir siaip, ir vargo nemato thumbup.gif kadangi vestuves nelabai tradicines tai tiltu pakeliui nepasitaike biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 01, 17:15)
O ko būtent kraujyje ieškosite? Kartais kraujo tyrimai gali būti idealūs, o žmogus kojų nepavilkti biggrin.gif

cia is nevilties viskam pasiryžus verysad.gif .
Bet tu teisi, kraujas nelabai ka ir parodys nebent koki kepenu sutrikima doh.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2013 09 01, 19:29)

Aciu 4u.gif .Apsistosiu ties šituo ax.gif

LumiLumi, jungiuosi prie sveikinimu 4u.gif

Gal patartumėt kokius vaisius galeciau valgyti, darant prielaida, kad as savo kunu su grybeliu dalinuosi, kad jo daugiau nebemaitinti, nelabai kas is vaisiu ir valgoma tokiu atveju g.gif
Atsakyti
Bremen brauk vaisius lauk ir viskas, pradings grybeliai, tada kartais gali uogu suvalgyt. Man tragedija buvo rytais vaisiu nebevalgyt, visgi tai dariau apie 7 metus biggrin.gif

Lumi sveikinu 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 02 rugsėjo 2013 - 01:54
Lumi, nuoširdžiai sveikinu judu abudu! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 09 02, 03:53)
Bremen brauk vaisius lauk ir viskas, pradings grybeliai, tada kartais gali uogu suvalgyt. Man tragedija buvo rytais vaisiu nebevalgyt, visgi tai dariau apie 7 metus biggrin.gif



Man praėjusį mėnesį lyg ir gerai buvo su tais grybais, šį mėnesį lyg vėl lįst nori, bet be jokių niežtėjimų perštėjimų, tik vos vos. Vaisių buvo kokios 2 kriaušės, 1 obuolys ir 2 slyvos per mėnesį. Reikia kažkaip visai nebevalgyt, bet kai sode savos, tai ir atsispirt sunku... O gal man čia jau paranoja su tom pienligėm doh.gif Kiekvieną lašiuką ir jausmelį stebiu ir galvoju, ar tik čia ne pienligė doh.gif Gal reikia daugiau laiko, kad tos bjaurybės žūtų. Pas mane dar ir cista yra, tai gal tai dar kažkaip įtakoja verysad.gif
Paverkšlenau truputį smile.gif Prikirtau šiandien sočiai - kiaušiniai su lasinukais, ir daug cukinijų.

LumiLumi, prisidedu prie sveikinimų wub.gif
Atsakyti
Sveikinimai naujai iskeptai seimai!!! drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif wub.gif

Cukinija jau man atsibodus..visur dedu kur tik imanoma, ir dar ju kokios 6 nemazos voliojasi namie doh.gif biggrin.gif geras dabar metas, darzoviu kalnai bigsmile.gif ziema pasiilgsiu to smile.gif sestadieni nusimato bulviakasis pas mama, tai toji panikoj ka reikes valgyti padaryti biggrin.gif nes iprastai budavo cepelinai, o dabar tiek as, tiek mano sese su vyru valgo paleo, cepelinai nebetinka biggrin.gif teks kokius kotletus meistraut smile.gif
Atsakyti