Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(Bremen @ 2013 09 01, 10:20)
4u.gif
Man pradžioje gyd sake, kad dėl mažakraujystes jie slenka, bet feritinas atsistatė, o plauke kaip slinko taip ir tebeslenka  doh.gif
skaitinėju pirmas temas  ax.gif , ir radau paminėtus cukinijų makaronus, kaip juos pasidaryti  g.gif



merginos pradejusios maitintis Paleo giresi grazia oda, nagais ir plaukais.
gal ir tau su plaukais susitvarkys! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lugne @ 2013 09 01, 11:29)
Sumarinavau jautieną pagal Vorestos receptą, bet joje buvo labai daug plėvių ir gyslų. Dalį nupjausčiau, bet dar ir liko nemažai, kaži ar eis ją trumpai kaitintą valgyt?  g.gif Plius mėsa buvo šaldyta...

kai pastovės šaldytuve kokias 3-5 dienas, pamėgink valgyt žalią, jei nepatiks, tada mažais gabaliukais supjaustyk ir kuo mažiau kaitink. Paviršius lai pakeičia spalvą ir pakaks. Prarysi, o jau organizmas sugebės jas išardyti ir panaudoti kur reik.
Nesu mėginusi jau šaldytos marinuoti, nežinau kas gaunasi.
Papildyta:
QUOTE(Bremen @ 2013 09 01, 11:20)
4u.gif
Man pradžioje gyd sake, kad dėl mažakraujystes jie slenka, bet feritinas atsistatė, o plauke kaip slinko taip ir tebeslenka  doh.gif


mažakraujystė buvo tik pasekmė, kažkokio organizmo nukrypimo, tai dirbtinai pašalinta pasekmė visai nepašalina priežasties, tačiau visi kiti simptomai to sutrikimo juk tebėra. Visumoj vis vien tvarka neatstatyta. Jei, sakykim, pas tave ta candidozė- iš kur gali viskas susitvarkyti, kol ji veši?
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 01, 12:01)
tada mažais gabaliukais supjaustyk ir kuo mažiau kaitink. 

jau dabar supjausčiau mažais gabaliukais prieš marinuodama. Kaži nereikėjo?
Atsakyti
sveikos smile.gif
QUOTE(" voresta " @ 2013 08 31, 19:34)
įdomiai tada. Juk iš teisybės tai per 15 min tik skrandy  dar tas obuolys.

man jau valgant obuoli viskas viduje puciasi, pradedant skrandziu, baigiant zarnom biggrin.gif ir nesvarbu ant tuscio valgau, ar pavalgius...

QUOTE(Egliukasz @ 2013 08 31, 20:18)

Man plaukai kuokstais pradejo slinkt doh.gif Kazi truksta kazko, ar nuo streso ir naktinio darbo? verysad.gif

va va, man tas pats buvo, dabar jau po truputi stoja slinkimas, dar slenka, bet nebe tokiais kuokstais...
Atsakyti
QUOTE(lugne @ 2013 09 01, 12:37)
jau dabar supjausčiau mažais gabaliukais prieš marinuodama. Kaži nereikėjo?

viskas gerai, čia tik aš visad, kai marinuoju, nežinau ar mėsa bus suvalgyta taip ar nespėta suvalgyti bus vytinama. O vytinimui man geriau ilgais bryzais suvaryt.
Atsakyti
sveikos,

turiu dar klausimuka:
bandziau as kelias dienas vien tik paleo maitintis (nors itraukdama fermentinio ir varskes surio truputi), ir vakare medaus su arbata,, kad galeciau uzmigti. bet gal del to, kad maisto porcijos mazesnes, ir kad maziau pilva prikisu, nei kad seniau bulvem, makarnais, grikiais, avizom. bet pokytis toks, kad man zymiai sumazejo pieno blink.gif nors lelius jau ne toks mazas, gauna ir mesytes ir sriubytes, taciau nakty dar be MP negali. kadangi pienelio labai sumazejo, tai ir miegoti neduoda.. o gal cia sutapimas su dantu dygimo. ka cia zinosi. bet pora diena padariau pertrauka nuo paleo. ir pieno vel daugiau. nevalgau tik tiek batonu ir baronku, bet angliavandenius gaunu.
ka daryti toliau ? bandysiu vel, stebesiu. per ta laika man rodos aplysau kazkiek. svarstykles netikslios, viso kilo nepameciau, bet sumazejo kazkiek. aisku, po pertraukos vel atgal biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2013 09 01, 14:43)
sveikos,

bet gal del to, kad maisto porcijos mazesnes, ir kad maziau pilva prikisu,


o kodėl nesočiai prikiši pilvą? o kiek riebalo gauni? daugmaž koks maisto medžiagų santykis racione. Kai apribojame angliavandenius, didinam riebalus. Primesk bent kažkiek, gal išsiaiškinsim, ko trūksta.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 01, 13:50)
o kodėl nesočiai prikiši pilvą? o kiek riebalo gauni?  daugmaž koks maisto medžiagų santykis racione.  Kai apribojame angliavandenius, didinam  riebalus. Primesk bent kažkiek, gal išsiaiškinsim, ko trūksta.


turejau omenyje ne nesociai, bet turio prasme. seniau suvalgydavau bliuda angliavandeniu (bulviu, kruopu, sumustiniu), o dabar tarkim du kiausiai, mesytes kazkiek. na baltymai netelpa. o riebala megstu, bet nebezinau kur dar ji iterpti. seniau uzkandziaudavau duona ar trapuciai storai uztepti sviestu smile.gif matyt sviesto naturaliai norisi: ir visa nestuma ir maitinima.
zodziu dabartinis racionas: vis dar vaisiai bet tik ryte iki 12. pietus man gaunasi tik 15 val doh.gif pradzioje nenoriu, o po to nespeju doh.gif na mano rytas kitoks, nei kad einanciu i darbus. pietums bliudas salotu su slakeliu aliejaus ir tarkim 2 kiausai kepti su darzovem (cukinija ar moliugas, kalafijoras ant sviesto daug). jauciusitoj vietoj nepakankamai sociai... g.gif nes darzoviu prisikisu daug, o sutumo ner ... g.gif
veliau pavakariai 5 val. kokiu vel darzoviu ir mesa kisu, nors verkiant kol kas doh.gif
dar veliau apie 7 varskes surio, arba fermentinio, arba varskes su grietine. kelis riesutus imetu, kad nesijaustu badas. ir net nebezinau ka dar valgyti. nes apie kiausa ar mesa, net pagalvoti jau nenoriu ta diena. o visa kita ko noreciau, tai angliavandeniai.
o pries miega vis tiek sugriesiju. daug kartu arbata su medum doh.gif

zodziu kol kas dziaugiuosi kad laikausi nuo uzkandziavimu ir papildomai siaip visokiu batonu ir baronku. cia neuzkandziavimu laikydavau smile.gif

ir apskritai, labai pastebejau toki reiskini: kai tik pavalgau mesiskai, staigiai norisi ko nors is batonu, nes jausmas, akd greiciau susivirskins. kas cia per slaptas noras nesuprantu. matyt smegenys nori angliu energijai.. g.gif

na eisiu ta proga mesos virtos uzkirsiu su pomidorais ir krienais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2013 09 01, 16:04)
turejau omenyje ne nesociai, bet turio prasme. seniau suvalgydavau bliuda angliavandeniu (bulviu, kruopu, sumustiniu), o dabar tarkim du kiausiai, mesytes kazkiek. na baltymai netelpa. o riebala megstu, bet nebezinau kur dar ji iterpti. seniau uzkandziaudavau duona ar trapuciai storai uztepti sviestu smile.gif matyt sviesto naturaliai norisi: ir visa nestuma ir maitinima.
tai prie kiaušinių pasitaisyk dar didelį bliūdą troškintų daržovių, užversk ant jų sviesto ar grietinės ir ilgai būsi soti.

QUOTE
pietums bliudas salotu su slakeliu aliejaus ir tarkim 2 kiausai kepti su darzovem (cukinija ar moliugas, kalafijoras ant sviesto daug). jauciusitoj vietoj nepakankamai sociai...  g.gif nes darzoviu prisikisu daug, o sutumo ner ...  g.gif
veliau pavakariai 5 val. kokiu vel darzoviu ir mesa kisu, nors verkiant kol kas  doh.gif 
dar veliau apie 7 varskes surio, arba fermentinio, arba varskes su grietine. kelis riesutus imetu, kad nesijaustu badas. ir net nebezinau ka dar valgyti. nes apie kiausa ar mesa, net pagalvoti jau nenoriu ta diena. o visa kita ko noreciau, tai angliavandeniai.


išeina 4 valgymai, o sotumo jokio.
QUOTE
o pries miega vis tiek sugriesiju. daug kartu arbata su medum  doh.gif

bet tai arbata su medumi, tai tas pat kas su cukrumi, vis vien tai užkandžiavimas-insulino išskyrimas. Kaip sugebi to nematyti?

QUOTE
ir apskritai, labai pastebejau toki reiskini: kai tik pavalgau mesiskai, staigiai norisi ko nors is batonu, nes jausmas, akd greiciau susivirskins. kas cia per slaptas noras nesuprantu. matyt smegenys nori angliu energijai.. g.gif

na, jei nori, tai ir valgyk, ko tu čia save varžai? Juk tau visai neprivaloma laikytis paleo ir čia teisintis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 01 rugsėjo 2013 - 15:22
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 01, 15:20)
tai prie kiaušinių pasitaisyk dar didelį bliūdą troškintų daržovių, užversk ant jų sviesto ar grietinės ir ilgai būsi soti.
išeina 4 valgymai, o sotumo jokio.

bet tai arbata su medumi, tai tas pat kas su cukrumi, vis vien tai užkandžiavimas-insulino išskyrimas. Kaip sugebi to nematyti?

na matau. nesakau, kad nematau. taciau dar nesugebejau to atsisakyti.

na, jei nori, tai ir valgyk, ko tu čia save varžai? Juk tau visai neprivaloma laikytis paleo ir čia teisintis?
tiesiog bandziau surasyti, kad suprasti, kodel as vis noriu dar ko nors


Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2013 09 01, 12:43)
sveikos,

turiu dar klausimuka:
bandziau as kelias dienas vien tik paleo maitintis ...

na per kelias dienas niekas labai nepasikeis... bent pora menesiu reiketu pamegint.
Atsakyti

QUOTE(" voresta " @ 2013 09 01, 10:01)

mažakraujystė buvo tik pasekmė, kažkokio organizmo  nukrypimo, tai dirbtinai pašalinta pasekmė visai nepašalina priežasties, tačiau visi kiti simptomai to sutrikimo juk tebėra. Visumoj vis vien tvarka neatstatyta. Jei, sakykim, pas tave ta candidozė- iš kur gali viskas susitvarkyti, kol ji veši?

Aciu uz paaiskinima 4u.gif .Eisiu rytoj pas gyd prasyti, kad kraujo tyrima padarytu, nes tokia savijauta neteikia gyvenimo malonumo doh.gif
Atsakyti