Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(" voresta " @ 2013 08 31, 13:22)
na, jei kaip pirštu į akį, tada paleo tau tikrai labiausia tinkama mityba.

Pasiseke ax.gif , ne per daug persiorientuoti reikes biggrin.gif .


Jus nesupyksit jeigu as sitoje temoje pasiliksiu ax.gif
Atsakyti
Mano nuomone, tema nėra kieno nors nuosavybė, todėl galima bet kada ateit ir vėl išeiti.

O kaip tu anksčiau maitinaisi? Įprastai ar kažkaip ypatingai?
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 08 31, 17:05)
Mano nuomone, tema nėra kieno nors nuosavybė, todėl galima  bet kada ateit ir  vėl išeiti.

O kaip tu anksčiau maitinaisi? Įprastai ar kažkaip ypatingai?

Daug vaisiu, darzoviu, išgeriu apie 3 litrus vandens.Jokiu fast food produktu ir jokiu produktu kuriu sarasas ilgesnis nei pačio produkto sudėtis, .Tik tas įsitikinimas, kad reikia makaronu, ryžiu ir bulvių doh.gif , kiso koja. Karts nuo karto blynai, pyragėlis, sausainis doh.gif .Vyno jau kuris laikas nebegaliu gerti, nes po taures vyno sekančia diena pravemiu :ohir prireikia keliu dienu kol vel ant koju atsistoju .Pradžioje galvojau, kad tik sutapimas, bet deja ......, na ka gi, yra ir skaniu be alkoholiniu kokteiliu biggrin.gif .
Na, žinoma, ištikdavo ir angliavandeniu orgijos doh.gif , ypač per pms doh.gif
Atsakyti
Nu gal ne po pusvalandžio, gal po valandos, nu kiek gi ten reikia arbatai iki žarnyno nukeliaut. Agurkas, avokadas ir pomidoras nedidelis. Visada tokias valgau, niekada nepūtė pilvo
Atsakyti
po kokios savaitės pakartok arbatą, kad įsitikint.
Atsakyti
Ir šiaip man pilvo pūtimas labai greit pasireiškia, jei kažką netinkamo suvalgau. Obuolį suvalgius kokių 10-15 min bėgyje.
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 08 31, 19:57)
Ir šiaip man pilvo pūtimas labai greit pasireiškia, jei kažką netinkamo suvalgau. Obuolį suvalgius kokių 10-15 min bėgyje.

įdomiai tada. Juk iš teisybės tai per 15 min tik skrandy dar tas obuolys.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Keliausiu greit y darba, valgiau apie 11 ryto 2 kiausinius su 2 riekutem sonines ir kopustu kruva, dabar grauziu gabaliuka Dziugo - valgysiu darbe, per naktine pertrauka doh.gif Nesinori nieko dar, ysidejau pakuty varskes ax.gif
Del suvalgymo kazko netinkamo - as nuo bananu ir mango esu vemus, kai suvalgiau ant tuscio skrandzio, pagal Seltona cia biggrin.gif Tai jau po 5 min. jausdavau kiekviena centimetra, kaip slenka, ir mazdaug 30 min. laikotarpy begdavau pavemt ax.gif As kartociau arbata, kad ysitikint.
Sveika Bremen 4u.gif
Man plaukai kuokstais pradejo slinkt doh.gif Kazi truksta kazko, ar nuo streso ir naktinio darbo? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 08 30, 14:53)
Ei, davai susiimam, man irgi stresai, as edu irgi daug visko, gerio ir blogio smile.gif  na taip banguotai, nei noriu nei ka, ale va... reikia veiklos, nes mokslai kolkas namuose, tai cia neskaitau veikla... jauciu tikrai priaugau tu kilu, bet svarstykles supakuotos ir vaikstau ratais aplink jas biggrin.gif bet paleo traukia, nu nors Tu ka... rytoj laukia manes gera treniruote, deziu nesimas aukstyn zemyn smile.gif
Man sunkiausia yra isbuti ilgai nevalgius, nes nesvarbu, esu alkana ar ne, mane kazkokia vidine jega liepia eit valgyt. tarp pusryciu ir pietu tai laisvai isbunu kokias 5-6 valandas, jei reiktu ir ilgiau isbuciau, nu bet tarp pietu ir vakarienes, kazkoks bardakas... tik va, jei jau nebeiskentus pavalgau kokia 16-17 val, tai veliau nieko nebededu i burna. vis tiek issilaikau tuose trijuose kartuose. Ir del to insulino, tai 100% ir nesvarbu ka valgai, jei tarp valgiu ilgos pertraukos, tai svoris uch, gerai varo zemyn. svarbu neuzkandziaut!
Papildyta:

as irgi kepu, namine rugine lietuviska duonele su raugu, tik su meile ir be jokiu sh... kvapas neispasakytas, tik skonis is burnos jau dinges, tai nesunku atsispirti smile.gif


as cia truputi isiterpsiu i jusu pokalbius apie duona su klausimu, kad neerzintumet duona ax.gif uzsiminet apie tris kartus, t.y. valgyma 3 kartus. Sito kazkaip neuzfiksavau, gal patikslinti kas gali: ? reikia valgyti 3 kartus sociai, bet tik 3 ir ineuzkandziauti. kad nedidint insulino?
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2013 08 31, 22:43)
gal patikslinti kas gali: ?  reikia valgyti 3 kartus sociai, bet tik 3 ir ineuzkandziauti. kad nedidint insulino?

taip, ne daugiau kaip 3k., sočiai, ir neužkandžiauti. Rečiau galima.
Atsakyti

QUOTE(Egliukasz @ 2013 08 31, 19:18)

Sveika Bremen 4u.gif
Man plaukai kuokstais pradejo slinkt doh.gif Kazi truksta kazko, ar nuo streso ir naktinio darbo? verysad.gif

4u.gif
Man pradžioje gyd sake, kad dėl mažakraujystes jie slenka, bet feritinas atsistatė, o plauke kaip slinko taip ir tebeslenka doh.gif

QUOTE(irmulia @ 2013 03 28, 15:16)
oi, skaniai pietavom su drauge : cukinijų makaronai (tikrai nemiltinis patiekalas  tongue.gif  )  su kepintomis morkomis ir porais + kalnas šviežių daržovyčių šalia  thumbup.gif


skaitinėju pirmas temas ax.gif , ir radau paminėtus cukinijų makaronus, kaip juos pasidaryti g.gif
Atsakyti
Sumarinavau jautieną pagal Vorestos receptą, bet joje buvo labai daug plėvių ir gyslų. Dalį nupjausčiau, bet dar ir liko nemažai, kaži ar eis ją trumpai kaitintą valgyt? g.gif Plius mėsa buvo šaldyta...
Atsakyti