Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

edu uz du, stresas, plius namie sedziu, tai kur nekils tas svoris, kad ir nuo geru dalyku wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 08 30, 12:58)
tai +4kg nuo birzelio pradzios...



na, gal čia nuo sporto, raumenų priaugai g.gif
Papildyta:
QUOTE(Akutee @ 2013 08 30, 13:43)


Nugarine viduj ruzava dar..nenusitrucysiu? Ah..niekad newalgiau tokiu dalyku, buvo bee..o db skanu!!



pirk tik mėsą ir pati sūdyk. Ir pigiau ir tikriau. 1 kg mėsos 1 valgomas šaukštas druskos su kaupeliu su prieskoniais. aš dar dedu nepilną cukraus- fermentacijai.
Neaišku su kokiais sūdo/apibarsto pardavėjai/gamintojai.
Atsakyti
Voresta neturiu ir tikros mesos pirkt, is pardes bijau zalia valgyt.. kiek laiko stovi sudytos mesos? Ivyniit gal i popieriu kad neapdziutu? Ar galiu cesnako isispaust ant ju dar, ar tebunie kaip yra? g.gif

Mesas sias is autobusiuko pirkau turgely ant ratu..
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 08 30, 14:05)
Voresta neturiu ir tikros mesos pirkt, is pardes bijau zalia valgyt.. kiek laiko stovi sudytos mesos? Ivyniit gal i popieriu kad neapdziutu? Ar galiu cesnako isispaust ant ju dar, ar tebunie kaip yra? g.gif

Mesas sias is autobusiuko pirkau turgely ant ratu..

jei mėsa normali ir teisingai apsūdyta, tai sausai pakabinta apdžiūva ir gali būti laikoma iki suvalgysit. Tačiau gali pasitaikyti buvusi užšaldyta, šlapiuojanti, tada tokia išvis nesilaikys, pelys ir apgliaumės.
Kai perki mėsą visad reikia atkreipt dėmesį ar iš jos nebėga rausvos sultys. Jei bėga- ji buvo šaldyta. Nešaldytos paviršius būna beveik sausas.
Iš parduotuvės mažesnė rizika, nei iš kažkokio autobusiuko. Čia mano nuomonė.
Česnako išvis nereiktų naudoti mityboje, nebent tik candidai suvaldyt. Česnakas turėtų būti vartojamas tik kaip vaistas tik tada, kai reikia.
Atsakyti
sportai jau pasibaige, tikrai ne raumenys, o lasiakas ant pilvo biggrin.gif sportuot labai patiko, gale rugsejo eisiu vel, tik sikart jau rimtai ir ilgam.

kepu duonele maniskiui. visi namai kvepia, tikrai skaniai kvepia, bet man ne trupucio jos nesinori...
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 08 30, 14:38)
tikrai skaniai kvepia, bet man ne trupucio jos nesinori...

sakyk aiškiau- nenoriu dar vieno kg + lotuliukas.gif

Atsakyti
lotuliukas.gif


Aciu voresta!
Zalia esu visose mesose,toliau ieskosiu pas ka kokia kiaulaite purkt galima butu.. gal kada pribresiu pati ruost..
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 08 30, 14:38)
lasiakas ant pilvo

Ei, davai susiimam, man irgi stresai, as edu irgi daug visko, gerio ir blogio smile.gif na taip banguotai, nei noriu nei ka, ale va... reikia veiklos, nes mokslai kolkas namuose, tai cia neskaitau veikla... jauciu tikrai priaugau tu kilu, bet svarstykles supakuotos ir vaikstau ratais aplink jas biggrin.gif bet paleo traukia, nu nors Tu ka... rytoj laukia manes gera treniruote, deziu nesimas aukstyn zemyn smile.gif
Man sunkiausia yra isbuti ilgai nevalgius, nes nesvarbu, esu alkana ar ne, mane kazkokia vidine jega liepia eit valgyt. tarp pusryciu ir pietu tai laisvai isbunu kokias 5-6 valandas, jei reiktu ir ilgiau isbuciau, nu bet tarp pietu ir vakarienes, kazkoks bardakas... tik va, jei jau nebeiskentus pavalgau kokia 16-17 val, tai veliau nieko nebededu i burna. vis tiek issilaikau tuose trijuose kartuose. Ir del to insulino, tai 100% ir nesvarbu ka valgai, jei tarp valgiu ilgos pertraukos, tai svoris uch, gerai varo zemyn. svarbu neuzkandziaut!
Papildyta:
QUOTE(jautiena @ 2013 08 30, 14:38)
kepu duonele maniskiui. visi namai kvepia, tikrai skaniai kvepia, bet man ne trupucio jos nesinori...

as irgi kepu, namine rugine lietuviska duonele su raugu, tik su meile ir be jokiu sh... kvapas neispasakytas, tik skonis is burnos jau dinges, tai nesunku atsispirti smile.gif
Atsakyti
jei kepat ruginę su raugu, ar darot plikytą, kai dalį miltų plikom verdančiu vandeniu ir padedam šiltai 12 ar net daugiau val, kol užplikyta tešla pasidaro saldi ? Tada natūraliai nereikia cukraus dėti. Aš taip darydavau.
Atsakyti
Voresta, o kaip tawo paukstyciam, ar ne salta? Per ziena ten pat buna? Sauni motera tiek apeit speji...
Papildyta:
Wallis kaip noreciau neturet ka weikt smile.gif
Man ir pastangu reik vakare daug..pawalgau, nealjana, bet dar ko pahrauzt norisi..pakramtyt.. doh.gif gal po darbu ir stresu taip organizmas nori pasilepint... As nieko nenoriu, isskyrus, kaip visada trauka ledams, kad ir sultis tas saldytas..

Dariau grietinele su kokosu, bet man neskanu be skonio..ciut nors cukraus truko..bet tai jau cukrus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 08 30, 16:04)
Voresta, o kaip tawo paukstyciam, ar ne salta? Per ziena ten pat buna? Sauni motera tiek apeit speji...

na, kai kurie žiemoja lauke, kai kurie tvarte, kai kurie šildomam kambaryje(papūgos).
Jiem apeit nereikia daug laiko, per dieną skiriu 2-3 val. Tik kai jau kapitalnai valau, tada jau beveik visą dieną su jais sugaištu.
Atsakyti
O gandra senai turi? Kaip jis neisskrenda? Lyg ir atwira ar blogai uzmaciau?
Papildyta:
Bet tikrai gera jums gyventi gamtoj, jura netoli, gyvunai sawi..namas..jokiu kamsciu irmiestu.. wub.gif
Atsakyti