Įkraunama...
Įkraunama...

Nedrąsūs vaikai

QUOTE(Coca - cola @ 2004 10 15, 21:47)
mamikes, lendu pas jus patarimu. mano leliukui 15 menesiu, viskas su juo gerai. geras ramus vaikelis. bet va labai jau nedrasus. mazesniu uz save bijo, is jo kiti atima zaislus o jis net nesipriesina, arba ka nors kito pradeda veikt arba verkia. jei kas labai jau aktyviai kalbina, tai visas isitempia ir labai labai verkia. siaip jis labai protingas ir atsargus, nieko nelauzo nemeto, viska labai atsargiai ir protingai daro, pagal amziu daug ir aiskiai kalba, nu bet labai jau baikstus. nezinau ar cia jau psichologo reik ar isaugs? papasakokit ar jusu baikstuoliai pasikeite, isdrasejo?

Nu kad dar maziukas, jam dar ti mamos ir dar, kartais, tecio reikia.... Mano dukryte dabar 4 metuku, eina i darzeli labai noriai ir bendrauja su draugais be problemu, bet iki 2 metu, kol nepradejo lankyti darzelio, visai pas nieka ant ranku nejo, bijojo kai kas ir pakalbindavo. Reikejo 1.5 men. kol galejau palikti darzelyje.Netgi su teciu budavo sunku palikti, pabegdavau kai miegodavo arba isverkdavo pusvalandi prie duru atsistojusi. Dziaugis , kad toki ramu vaikuti turi, paskui augdamas ismoks ir apsiginti. Bendraukit su panasaus amziaus vaikuciais ir patarciau neiti pas joki psichologa.
Atsakyti
Mano vaikas ir dabar nera labai drasuolis,nors jam jau 4metai,na,jis nebijo zmoniu,bet su suaugusiais mieliau bendrauja,nei su vaikais,nes jo prigimtis svelnesne.Ateityje su tokiais vaikais patiems tevams maziau problemu,bet ptys vaikai sudetingiau prisitaiko naujoj aplinkoje,ilgiau stebi aplinkini pasauli,nieko cia nepadarysi,visi esam skirtingi.Tokie vaikai yra intelektualesni,o intelektualams visad sudetingiau prisitaikyti iprastoj aplinkoje,reiketu su vaiku uzsiimti individualiai,bet ir neatitraukti nuo visuotines aplinkos,stengtis labai letai ji iintegruoti visuomeneje,nesukeliant jam soko,jei jis nori kuri laika pabuti vienas,reikia paisyti jo noru,tik nepajutes prievartos,vaikas suaugs su ji supancia aplinka ir joje isitvirtins
Atsakyti
Mano vaikas 3 metų irgi labai nedrąsus. Net nežinau, kaip ji padrąsint pakeist. Namuose linksmas, žaidžia, šneka. Bet tik atsiranda svetimoj vietoj tarp nepažystamų žmonių ir iškart pasikeičia. Reikėjo nuvest pas logopedę prašnekint negalėjo, kuo daugiau jį klausinėjo, tuo labiau jis užsisklendžia. Nežinau kaip padėti vaikui pasikeist.
Papildyta:
Gal turit kokių patarimų???
Atsakyti
Mano panelė 6 metukų, tik suėjo, bet labai nedrąsi, tik nežinau kas bus toliau. Tas nedrąsumas buvo visada, bet dabar dar labiau nedrąsi, daržėlyje nežaidžia su vaikais, jeigu kalba tai labai tyliai. Nežinau ką su ja daryti. Namuose labai plepi ir judri, svetimoje aplinkoje visiškai pasikeičia.Na su suaugusiais dar daugiau bendrauja, bet su vaikais visiškai nebendrauja. Buvom pas psichiatrę, sakė viskas gerai, jautri, rami mergaitė ir viską išaugs g.gif Man tai neramu, nes auklėtoja vis pabrėžia, kad ji negalės eit į mokyklą dėl tokio ramaus būdo sad.gif Ir kur kreiptis, ką daryt dabar g.gif Gal kas esat susidūrę ax.gif Tiesa, mūsų aplinkoje aplink nėra panašaus amžiaus vaikų, tik lėliukai, gal tas irgi įtakojo tai kad ji nemoka elgtis su vaikais.
Atsakyti
QUOTE(Linetė @ 2008 11 20, 19:50)
Man tai neramu, nes auklėtoja vis pabrėžia, kad ji negalės eit į mokyklą dėl tokio ramaus būdo sad.gif

Nu bet ir nesamones aukletoja sneka doh.gif Dar taip negirdejau, kad ramus ir jautrus vaikas negaletu eit i mokykla schmoll.gif Gal ji kaip tik ten atsiskleis, ypac jei paklius i geros pedagoges rankas.. Ir siaip, man rodos, su Jusu problema butu geriau buve rinktis Montessori darzeli, jei yra tokia galimybe ax.gif g.gif
Atsakyti
Na mano mergiotė irgi ne iš drąsiųjų g.gif Nors gal nėra visiška tylenė, žiūrint su kuo palyginsi. Nelaikau to problema, bet ir neignoruoju. Tyčia sudarau situacijas kur reiktų truputį drąsos, prieš tai paaiškinu kaip reiktų elgtis ir taip po žingsniuką drąsėjam smile.gif
Bet ir sugalvok tu man dėl mokyklos taip pasakyt doh.gif Pati pradinėse buvau žiauriai tyli ir rami, tai susiradau draugę kuri irgi tokia pati buvo. Viską dviese ir darydavom biggrin.gif O vyresnėse kai pasiutau, tai neduok dieve doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gerą temą užtikau bigsmile.gif

QUOTE(mama_gulbe @ 2007 04 13, 10:32)
mano leliui 4 bet ir panasiai elgesi
niekada pirmas nesisveikina, ir eilerascio visiem nesako nors ir moka, su vaikais bendrauja bet tyliuoju budu  - nesneka, bet kai apsipranta viskas ok ir balsas atsiranda
nezinau ar tai drovumas..gal...

nepazystamas zmogus ar siaip seniai matytas - tikrai neprasnekins  schmoll.gif
ir kai aplink daugiau zmoniu (pazystamu kuriuos daugiau ar maziau lankom) ir gi nesneka, tik su manim tyliai bendrauja kad kiti negirdetu..bet kai apsipranta tada duksta kaip velniukas

va taip
blush2.gif



QUOTE(urtea @ 2007 04 13, 13:43)
Mane tai irgi labai nervina kai visokie dėdės ir tetos pradeda šnekėti - ai, kokia didelė mergaitė, bet kalbėt nemoka ir t.t. Vaikui reikia laiko apsiprasti ir tiek. pati atsimenu, kaip sunku tą „laba diena“ kartais būdavo pasakyti.



Pas mus situacija kaip ir visų g.gif abu vaikai nesisveikina su kitais, nepadėkoja unsure.gif o aš vis kalu ir kalu į tą galvą daryk taip daryk anaip unsure.gif ir naudos vistiek nulis.
dėl drovumo tai didžioji gal drovesnė už mažylį g.gif gal dėlto kad mergaitė g.gif ir ilgai augo "viena" po mamos sijonu g.gif į darželį tik 4 metų išleidau doh.gif

Paklausiu gal visai ne į temą: o ką daryt kai vaikai tavęs negirdi blink.gif kai bandai kažką pamokslaut arba paaiškint kaip reikia elgtis unsure.gif o jie abu stovi klauso bet apsisukę tą patį daro arba po to užduoda klausimą visai ne iš tos operos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2008 11 23, 23:44)
Paklausiu gal visai ne į temą: o ką daryt kai vaikai tavęs negirdi  blink.gif  kai bandai kažką pamokslaut arba paaiškint kaip reikia elgtis  unsure.gif o jie abu stovi klauso bet apsisukę tą patį daro arba po to užduoda klausimą visai ne iš tos operos  unsure.gif

Jie taip tyčia elgiasi. Tarp negirdi ir nenori girdėt yra didelis skirtumas. Nepersistenkit su pamokslavimais, nes vaikai po to atsiriboja ir nebeklauso. Mano vyras iš to taip ir neišaugo, nuvažiouja pas močiutę, o finale manęs klausia ką ji gero sakė g.gif doh.gif
Man atrodo jau yra tokia tema kažkur. Ir daug psichologijos knygų apie tai rašo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JO/NE @ 2008 11 26, 15:39)
Jie taip tyčia elgiasi. Tarp negirdi ir nenori girdėt yra didelis skirtumas. Nepersistenkit su pamokslavimais, nes vaikai po to atsiriboja ir nebeklauso. Mano vyras iš to taip ir neišaugo, nuvažiouja pas močiutę, o finale manęs klausia ką ji gero sakė g.gif  doh.gif
Man atrodo jau yra tokia tema kažkur. Ir daug psichologijos knygų apie tai rašo 4u.gif

aciuks.gif paieškosiu
Atsakyti
Mano panelyte iki 6 metuku ( beveik) buvo labai drovi, pas vaikus i gimtadieni eidama daugiausiai laiko praleisdavo uz mano nugaros pasistverusi uz kojos - pyktis toks eme, kad ajajaj doh.gif
Bet pasirodo vaikui reikejo tik peraugti ta amziu - dabar drovia nepavadinciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano sūneliui jau 4,5 metukai. Kad jis drovus niekada nepagalvojau kol nenuėjom šį rudenį į darželį (pirmą kartą). Žinoma į darželį einam labai nenoriai, verkiam, klausia kiekvieną dieną kada aš jį pasiimsiu, nes darželyje būname tik iki pietų. Nežinau kas bus kai reiks visai dienai palikti g.gif Buvo darželyje karnavalas, visi vaikai prie Kalėdų senio veržėsi kas pirmas o jis pačiam gale stovi, net širdį suspaudė verysad.gif Jei kas prieš jį užlenda, jis jokių veiksmų nedaro, stovi, kad ir nieko nemato. Gal auklėdama kur klaidą padariau, gal pas psichologą reik nuvesti, net nežinau ką daryti, kad būtų drąsesnis, laisviau bendrautų su vaikais, nebijotų pirmas prieiti ir t.t.
Kaip dabar prisimenu jis nuo mažens buvo nebendraujantis su vaikais, žaisdavom smėlio dėžėje, ateina koks vaikiukas su mama o jis man sako, einam kitur pažaisti. Jis tik su manim nori būti ir žaisti, na taip pat su jaunesniu broliu. Aš jam visas pasaulis, bet jau turėtų mokėti ir be manęs pabūti juk nemažiukas g.gif gal kas galit patarti kur problema smile.gif
Atsakyti
Pas mus ta pati istorija – visai berniukas „neberniukiškas“. Tikiuosi tai praeis savaime, o jei ne, tai kreipsimės į psichologą.
Atsakyti