Įkraunama...
Įkraunama...

Nedrąsūs vaikai

QUOTE(paura @ 2007 04 13, 21:39)
Man atrodo, kad visus "labai protingus" dėdes ir tetas reikia pastatyti į vietą. Jei verčia jūsų vaikučius šnekėti, matydami, jog jiems tai sukelia stresą, drąsiai rėžkite, kad mažylis labai išrankus draugams. Todėl pirmiausia jam reikia patikti, o po to tik kalbinti. O dėl darželio, tai tokius vaikus turėtų labiau globoti auklėtojos. Manau, būtina joms sakyti apie savo nerimą. Dabar tikrai yra žinomų įvairių žaidimų ir kitų metodų, kurie padeda vaikui įveikti drovumą. Tik reikia nuolat ir intensyviai ta kryptimi dirbti.



o mum kaip tik siandien iskilo klausimaas, pasisveikint sunku, o kaip buna atsisveikinant?

sian buvom vaiko gimtadienyje, tai vaikai duko, pavargo namo iseidinejom tik apie 11 vakare, tai jau ate ne uz ka nepasake, nors graziai zaide ir visa kita
va

kaip del atsisveikinimo?
g.gif
Atsakyti
paskaitinejau sia temuke ir susimasciau:gerai ar nelabai kai vaikas drovus? g.gif Maniskis dar 3-u neturi,bet pas ji ne trupucio drovumo nera,tiesiog kartais net pyktis ima kai ateina svetimas zmogus,o jis net pakalbet neleidzia,nes kibina,isdykauja,nori zaisti.Kartais galvoju,kaip butu gerai,kad jis butu nors kiek drovesnis,nes kartais atrodo vos ne per ``galva`` lipa,nes rodo,kad jam demesio reikia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 13 balandžio 2007 - 23:16
Manau, jog tai jau ne drovumas, o paprasčiausias pervargimas. Tai būdinga daugeliui vaikų.

Papildyta:
Aktyviam vaikui yra lengviau. Jis puikiai jaučiasi naujoje kompanijoje ir pan. Kol jis dar mažas, viskas normalu. Bet jei mokyklinukas nejaučia, kada ir kaip reikia elgtis, tai gali būti jau hiperaktyvumo požymiai.
Atsakyti
O as dar pastebejau, kad su kai kuriais zmonem jis nuo pirmos minutes bendrauja. Savaitgali buvom pas vyro dede su teta, tai buvau labai nustebusi, kai ir pasisveikino, ir varda pasisake, o mate tai juos pirma karta! Tiesa, jie tikrai labai faini ir silti zmones, bet tai tokiu daug yra, bet su kitais pradet bendraut reikia daug laiko...O del atsisveikinimo tai irgi buna, kad net su taip mylimu seneliu neatsisveikina g.gif
Atsakyti
QUOTE(karvute @ 2007 04 16, 12:46)
O as dar pastebejau, kad su kai kuriais zmonem jis nuo pirmos minutes bendrauja. Savaitgali buvom pas vyro dede su teta, tai buvau labai nustebusi, kai ir pasisveikino, ir varda pasisake, o mate tai juos pirma karta! Tiesa, jie tikrai labai faini ir silti zmones, bet tai tokiu daug yra, bet su kitais pradet bendraut reikia daug laiko...O del atsisveikinimo tai irgi buna, kad net su taip mylimu seneliu neatsisveikina g.gif


vaikai jaucia zmones kurie yra geri, as atsimenu kai maziui buvo 3 metukai ir atejo tokios dvi mociutes mamos drauges, tai prie viennos ju vaikas taip prilipo kad nuo keliu vos ne nenulipa, o prie kitos ne per zingsni neina
Atsakyti
QUOTE(karvute @ 2007 04 13, 10:49)
Sveikos mamytės, mano penkiametis sūnus labai drovus-net su pažįstamais ne iš karto sveikinasi... unsure.gif Turi praeit geras pusvalandis, kol apsipranta...Pirmas prieina tik prie vaikų. Ir darželyje būna bėda, kai prieš salę reikia kokį eilėraštį sakyt...Nors puikiai moka ne tik savo, bet ir visos grupės eilėraščius. Kai su visa grupe dainuoja prieš salę, tada viskas ok: ir maivosi, ir išsidirbinėja  biggrin.gif O kai pastato vieną "solo" partijai, tik galvą nuleidžia ir lūpytę patempia  verysad.gif Per repeticijas-viskas tvarkoj, nes žiūrovų nėra doh.gif Gal, sakau, jam tiesiog scenos baimė? Prisimenu save, kai muzikinę lankiau, kai reikdavo lipt ant scenos groti, net silpna darydavosi  bijau.gif Kaip manot, ar reiktų nerimauti?

Sveikinu drovuoli su praejusiu gimtadieniu 4u.gif Mano mergina panasaus budo,tik as manau kad cia visiems avinukams budinga,uzsispireliai tongue.gif O jeigu dar primeni daznokai,kad jis toks,tai tik blogina padeti,tai kad geriau visus,net ir maziausius DRASOS apsireiskimus pastebet,pabrezt kokie jie saunuoliai,tai paskatins drasiau elgtis. thumbup.gif Musu vaikiukai jautrus,labai svarbi jiems yra musu nuomone,viduje jie linke vadovauti,tai kad mes turim labai atsargiai komentuot ju veiksmus,visada palaikyt,kad jie zinotu kad jie geriausi thumbup.gif ,tada manau ir drovumas po truputi pasitrauks 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(karvute @ 2007 04 13, 13:30)
Na taip, as pati irgi nemegstu buti demesio centre blush2.gif Tai gal cia tikrai kazkiek paveldima? g.gif

Del genu itakos jus teisios,mano vyras taip pat ramus,nekonfliktuojantis,emociskai stabilus topsecret.gif ,tai ir dukrele panasi.O vat as tai atvirksciai galiu ir lotuliukas.gif ir cry.gif ir bash.gif ir drinks_cheers.gif ,ir visa tai beveik be tarpu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(karvute @ 2007 04 16, 12:46)
O as dar pastebejau, kad su kai kuriais zmonem jis nuo pirmos minutes bendrauja.

Taigi ir vaikai jaucia simpatija vienam ar kitam zmogui, kaip ir visi suauge. Juk ir suaugusiu yra, kurie didelese, nepazystamose situacijose jauciasi nejaukiai- pvz 1 diena darbe, kazkoks viesas pristatymas ir pan. O cia vaikai doh.gif
Isivaizduokit save ju vietoje- asmenys perpus aukstesni uz tave pati biggrin.gif Zino ir moka daugiau uz tave, aiskiai valdo jusu situacija- nori kalbina, nori liecia, glosto, arnet nori paimti ant ranku blink.gif O jei dar linksmai ir garsiai kalba?

As manau daugelio vaiku drovumas isaugamas, gal tai lemia ir tevu genai. Mes abu esam ramuoliai. As pati gana jautri blush2.gif , vaikysteje abu mes tikrai ne is drasiuju buvom doh.gif Tai ko noreti is vaiko? Tik kiek galima daugiau skatinu, pagiriu, padrasinu wub.gif sakau tik eik, nebijok- mes visada su tavim, salia...
Jau vien tai, kad vaikas nepazystamoje aplinkoje apsiprates, ima bendrauti, dometis, zaisti- yra geras zenklas. Tiesiog vaikui reikia pirma istyrineti aplinka, o paskui galima ir pazindintis.
Atsakyti
QUOTE(kuziukas @ 2007 04 17, 11:42)
Sveikinu drovuoli su praejusiu gimtadieniu 4u.gif Mano mergina panasaus budo,tik as manau kad cia visiems avinukams budinga,uzsispireliai tongue.gif O jeigu dar primeni daznokai,kad jis toks,tai tik blogina padeti,tai kad geriau visus,net ir maziausius DRASOS apsireiskimus pastebet,pabrezt kokie jie saunuoliai,tai paskatins drasiau elgtis. thumbup.gif Musu vaikiukai jautrus,labai svarbi jiems yra musu nuomone,viduje jie linke vadovauti,tai kad mes turim labai atsargiai komentuot ju veiksmus,visada palaikyt,kad jie zinotu kad jie geriausi thumbup.gif ,tada manau ir drovumas po truputi pasitrauks 4u.gif
Papildyta:

Del genu itakos jus teisios,mano vyras taip pat ramus,nekonfliktuojantis,emociskai stabilus topsecret.gif ,tai ir dukrele panasi.O vat as tai atvirksciai galiu ir lotuliukas.gif ir cry.gif ir  bash.gif  ir drinks_cheers.gif ,ir visa tai beveik be tarpu doh.gif


Labai aciu uz sveikinimus wub.gif






Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 04 13, 10:32)
mano leliui 4 bet ir panasiai elgesi
niekada pirmas nesisveikina, ir eilerascio visiem nesako nors ir moka, su vaikais bendrauja bet tyliuoju budu  - nesneka, bet kai apsipranta viskas ok ir balsas atsiranda
nezinau ar tai drovumas..gal...

nepazystamas zmogus ar siaip seniai matytas - tikrai neprasnekins  schmoll.gif
ir kai aplink daugiau zmoniu (pazystamu kuriuos daugiau ar maziau lankom) ir gi nesneka, tik su manim tyliai bendrauja kad kiti negirdetu..bet kai apsipranta tada duksta kaip velniukas

va taip
blush2.gif


Labai panašiai ir maniškis elgiasi doh.gif. Darželį nei pasisveikina, nei atsisveikina, o jei kalba tik labai tyliai, arba visai nekalba doh.gif.

Prieš metus buvo dar blogiau, nuo žmonių slėpdavosi. Dabar irgi jei turim svečių, tai vaikas dingsta iš kambario ax.gif. Tik dabar aš jau nelabai kreipiu dėmesio, nes vieną kartą kviečiamas prie stalo man pasakė, kad jei jis ateis tada visi atkreips į jį dėmesį biggrin.gif. Tada tetos ir dėdės buvo perspėti, kad nereaguoti į vaiką biggrin.gif

Pasirodo ne mano vienos vaikas toks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raami @ 2007 04 17, 16:01)
Labai panašiai ir maniškis elgiasi doh.gif. Darželį nei pasisveikina, nei atsisveikina, o jei kalba tik labai tyliai, arba visai nekalba doh.gif.

Prieš metus buvo dar blogiau, nuo žmonių slėpdavosi. Dabar irgi jei turim svečių, tai vaikas dingsta iš kambario ax.gif. Tik dabar aš jau nelabai kreipiu dėmesio, nes vieną kartą kviečiamas prie stalo man pasakė, kad jei jis ateis tada visi atkreips į jį dėmesį biggrin.gif. Tada tetos ir dėdės buvo perspėti, kad nereaguoti į vaiką biggrin.gif   

Pasirodo ne mano vienos vaikas toks smile.gif



tai va butent vaikas blogai pradeda jaustis kai daug zmoniu o dar blogiau kai visi tik jam pasirodzius ir puola visko klausineti, koks tavo vardas (nors ir taip zino) kiek metuku, kaip darzely sekasi ir ttt doh.gif tada vaikas visai uzsiraukia ir ne mur mur, arba lipa man ant keliu arba slepiasi uz manes arba pabega zaisti su savo zaislais blush2.gif

o as ir neraginu sakyti jiem visko, ner cia ko zinoti wub.gif
Atsakyti
Vaikas truputi bailiukas..
Vaikas gana daug visko bijo, ir nenori nauju dalyku. Ypac jis nenori ko nors naujo jeigu mama nedalyvauja tame. Kaip daryti, kaip padeti jam iveikti baime? Kartais jis nenori netgi tikrai smagiu dalyku, pavyzdziui eiti i atrakcionu parka. Po kiek laiko nuejus, krykstauja ten, sunku isvesti.
Kaip padeti jam suprasti, kad neverta is karto sakyti ne. Tada taip sunku ka nors planuoti.
Mes esame issiskyre su vaiko mama, gal but tai isdalies yra del to. Bet as kiek galiu stengiuosi buti kantrus ir kartu. Kartais tai padeda ir jis pats uzsinori kazko drasesnio, bet kartais vis tiek ne. Ar tai po truputi praeis? Jam dabar neseniai sukako penki. Jis truputi nedrasus ir darzelyje, gal but del to jam sunkiau ten ir jis nelabai noriai eina.
Atsakyti
QUOTE(Antanas @ 2007 05 07, 00:34)
Vaikas truputi bailiukas..
Vaikas gana daug visko bijo, ir nenori nauju dalyku. Ypac jis nenori ko nors naujo jeigu mama nedalyvauja tame. Kaip daryti, kaip padeti jam iveikti baime? Kartais jis nenori netgi tikrai smagiu dalyku, pavyzdziui eiti i atrakcionu parka. Po kiek laiko nuejus, krykstauja ten, sunku isvesti.
Kaip padeti jam suprasti, kad neverta is karto sakyti ne. Tada taip sunku ka nors planuoti.
Mes esame issiskyre su vaiko mama, gal but tai isdalies yra del to. Bet as kiek galiu stengiuosi buti kantrus ir kartu. Kartais tai padeda ir jis pats uzsinori kazko drasesnio, bet kartais vis tiek ne. Ar tai po truputi praeis? Jam dabar neseniai sukako penki. Jis truputi nedrasus ir darzelyje, gal but del to jam sunkiau ten ir jis nelabai noriai eina.


As pati augau issiskyrusioje seimoje. patikekit, dabar tam vaikui labai sunku, viduj tikra maisalyne, su kuria paciam susitvarkyti yra labai sunku. Tuo labiau, kad tokio amžiaus vaikams yra tas principas, kad viskas arba nieko. Gal nezino, ar gerai yra bendrauti su jumis, ar neiskaudins mamos, jei jam bus su jumis smagu ir pan. Mano manymu, jus abu su jo mama turite dirbti, kalbeti ir grazinti ta pagrinda po kojom, kuris dingo issiskyrus jo tevams. Tik svarbu neissigasti ir neprarasti ryšio siu vaiku. Sėkmės.
Atsakyti