Įkraunama...
Įkraunama...

Nedrąsūs vaikai

mamikes, lendu pas jus patarimu. mano leliukui 15 menesiu, viskas su juo gerai. geras ramus vaikelis. bet va labai jau nedrasus. mazesniu uz save bijo, is jo kiti atima zaislus o jis net nesipriesina, arba ka nors kito pradeda veikt arba verkia. jei kas labai jau aktyviai kalbina, tai visas isitempia ir labai labai verkia. siaip jis labai protingas ir atsargus, nieko nelauzo nemeto, viska labai atsargiai ir protingai daro, pagal amziu daug ir aiskiai kalba, nu bet labai jau baikstus. nezinau ar cia jau psichologo reik ar isaugs? papasakokit ar jusu baikstuoliai pasikeite, isdrasejo?
Atsakyti
doh.gif Manasis irgi toks buvo.Labai pergyvenau,bet visada jį girdavau, drąsindavau, aiškindavau,tarkim stengdavausi pastumti ten kur reikia.O dabar mums tuoj trys metukai ir jaučiu kad jis išsilaisvina nuo savo vaikiškų baimių ir nedrąsumų.Tik liko labai jautrus.Pasikeitimus labiausiai pradėjau jausti kai pradėjo į darželį eiti.Manau kad būdamas vienas su bendraamžiai jis įgauna pasitikėjimo savimi ko labiausiai ir trūksta mamyčiukams .
Atsakyti
QUOTE (zdurela @ 2004 10 15, 22:48)
mamikes, lendu pas jus patarimu. mano leliukui 15 menesiu, viskas su juo gerai. geras ramus vaikelis. bet va labai jau nedrasus. mazesniu uz save bijo, is jo kiti atima zaislus o jis net nesipriesina, arba ka nors kito pradeda veikt arba verkia. jei kas labai jau aktyviai kalbina, tai visas isitempia ir labai labai verkia. siaip jis labai protingas ir atsargus, nieko nelauzo nemeto, viska labai atsargiai ir protingai daro, pagal amziu daug ir aiskiai kalba, nu bet labai jau baikstus. nezinau ar cia jau psichologo reik ar isaugs? papasakokit ar jusu baikstuoliai pasikeite, isdrasejo?

Tai, kad taviškiui pagal amžių ir priklauso būt mamyčiuku. Dabar toks periodas, kai jie svetimais žmonėmis nebepasitiki. Viskas tavo vaikui normalu, bus jis dar drąsesnis wink.gif.
Atsakyti
maniskis maziukas buvo drasus, linksmas, vienu zodziu"guvas vaikas",o kai paaugo labai pasikeite, tapo baikstus, nedrasus, net nezinau kodel ?
Atsakyti
mano maziui ne uz kalnu jau trys metukai, kai buvo mazesnis buvo nedrasus isikibdavo i mane ir viskas ar kas kalbina, ar zaidzia o jis ne tik su sese. bet laikui begant diena po dienos tapo drasuolis vyras. thumbup.gif
Atsakyti
Pirmasis nuo iki 1.5 metu buvo kaip cigonas, o po to nukrypo i kita krastutinuma - pradejo baidytis net ir nelabai svetimu. Dar ir dabar drovus liko (kai reik kazko paprsyt), o tarp bendraamziu - aiskus lyderis.
Antrasis (3 su trupuciu) - apskritai be baimes jausmo. Jam autoritetu nera. Tiesa, pastaruoju metu nebe taip greit leidziasi i kalbas su svetimais (kuo dziaugiuosi), bet vis tiek zmoniu jam labai reik.
Ir suprask, kad gudrus, kodel jie elgiasi vienaip ar kitaip.. g.gif
Atsakyti
Mano sūnus ir buvo ir yra labai drasus, bendrtaujantis vaikis. Bendrauja su visais vaikais ir suaugusiais. Tas nėra labai gerai. Pailiustruosiu konkrečiu pavyzdžiu. Gyvenam mes šalia Kauno miestelyje. Einam kartą iš vietinės parduotuvėlės namo, pro šalį rioglina chronius. Mano vaikas iškėlė ranką ir "Labas, drauge!". "Labas" - atsako chronius. blink.gif Na ir ką, po to sekė paaiškinimai, su kuo draugauti, su kuo - na, bet kiek iš to naudos, nežinau...
O mes su vyru vaikystėje buvome labai nedrąsūs.
Atsakyti
aciu merginos smile.gif paguodet, lauksiu pasikeitimu. rolleyes.gif
Atsakyti
Na o maniskis tai buvo ir drasus ir kartais bailiukas! Bet as manau tai labai normalu! Pirma karta kompanijoje budavo labai nedrasus,ilgai stebedavo,o jau antra karta toje kompanijoje jau vos ne lyderis!
Zdurela,o tavo sunelis dar per mazas buti drasuoliu!Jam dar viskas pakankamai nauja,kada gi zmogiukas pradejo vaikscioti,dar ne viskas apeita,isbandyta! Pamatysi virs 3 metuku suksi galva,ar jau ne per drasus pasidare!
Maniskis irgi dabar eina visus kalbina,su visais is eiles sveikinasi,ypac vyresnius vaikus! As beje save prisiminiau,buvau lygiai tokia pat doh.gif jau po mokyklos laiku kazkada draugiu pulkas sedejome kavineje ir prisimineme kaip susipazinome! Tai pasirodo as visas pirma uzkalbinau,prisistaciau biggrin.gif Labai dziaugiuosi turedama daug puikiu draugu!
Atsakyti
QUOTE (Raseliote @ 2004 10 19, 16:15)
Na o maniskis tai buvo ir drasus ir kartais bailiukas! Bet as manau tai labai normalu! Pirma karta kompanijoje budavo labai nedrasus,ilgai stebedavo,o jau antra karta toje kompanijoje jau vos ne lyderis!
Zdurela,o tavo sunelis dar per mazas buti drasuoliu!Jam dar viskas pakankamai nauja,kada gi zmogiukas pradejo vaikscioti,dar ne viskas apeita,isbandyta! Pamatysi virs 3 metuku suksi galva,ar jau ne per drasus pasidare!
Maniskis irgi dabar eina visus kalbina,su visais is eiles sveikinasi,ypac vyresnius vaikus! As beje save prisiminiau,buvau lygiai tokia pat doh.gif jau po mokyklos laiku kazkada draugiu pulkas sedejome kavineje ir prisimineme kaip susipazinome! Tai pasirodo as visas pirma uzkalbinau,prisistaciau biggrin.gif Labai dziaugiuosi turedama daug puikiu draugu!

sakot kad dar per mazas g.gif bet kieme tokiu kaip jis nemazai, bet man atrodo kad maniskis baikstesnis, ypac bijo staigiu garsu. va vakar turejom svecia, mano mazius su juo zaide visa vakara, bendravo, rode zaislus ir t.t... bet tas draugas vienu metu eme garsiai juoktis ir amen jau kaip isiverke mazius tai sakes. siaip tai pagrindine beda ir yra visokie garsai: drauges mergyte sukrykstauja - maniskis verkia net dreba, svecias nusijuokia garsiau - verkia g.gif
parasiau psichologei, bet neatsako ji man blink.gif o, beje, mano maziaus momenelis vis dar minkstas, toks nedidukas tarpelis g.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Papasakosiu jum apie savo nuostabu mazyli, jam jau greit bus 4metukai. Jis nuostabus, kaip ir kiekvienai mamai savas vaikas...
Buvo visko ir baimiu ir drasos, kaipciasi jis pagal savo laika ir mastysena. Kiek zinau kiekvienas vaikas issauga is mamayciuko amziaus..Bet musms ir darzelis padejo...pradejom lankuti nuo 1.5metuko. Visko buvo ir as verkiau ir jis, bet dabar yra labai konikabilus ir draugiskas...Aisku buna, kad nauju zmoniu prisibijo, na bet kai susipazysta su naujoku jo gyvenime, tai butinai reikia parodyti ka jis sugeba....na ir pradeda nertis is kailio...
seip kai ilgiau su manim pabuna namie tai buna sunkiau man kazkur iseiti..sunkus issiskirimas, bet pakalbam, kaip draugai ir sutariam..ir apsisukus jam viskas gerai smile.gif
Atsakyti
ei , papasakokit dar kas nors apie savo bailiukus plyzz smile.gif man labai idomu
Atsakyti