Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai

Apklausa: Ar vaikučiai lankys darželį? (60 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Rocsi @ 2014 03 24, 18:04)
Dar nežinome, nes kaip ir E. neparodė... smile.gif Bet po savaitės eisim į 3D smile.gif

Gal jau kažką pamatėt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(alina_mart @ 2014 03 25, 10:26)
Sveikinimai! Kaip smagu!  wub.gif

Ačiū 4u.gif

QUOTE(Rakelė @ 2014 04 06, 10:38)
Gal jau kažką pamatėt  rolleyes.gif


Taip, turėsime broliuką! thumbup.gif Tai, kaip pasakė 3D gydytojas, ekonominiu atžvilgiu - taupiau lotuliukas.gif O šiaip iš pradžių man buvokeista, nes galvojau, kad mergytę nešioju, o čia dar vienas vyrukas biggrin.gif Busiu pagerbta tarp vyrų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rocsi @ 2014 04 09, 09:53)
Taip, turėsime broliuką!  thumbup.gif Tai, kaip pasakė 3D gydytojas, ekonominiu atžvilgiu - taupiau  lotuliukas.gif O šiaip iš pradžių man buvokeista, nes galvojau, kad mergytę nešioju, o čia dar vienas vyrukas  biggrin.gif Busiu pagerbta tarp vyrų  biggrin.gif


Super, smagu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rocsi @ 2014 04 09, 09:53)
Ačiū  4u.gif
Taip, turėsime broliuką!  thumbup.gif Tai, kaip pasakė 3D gydytojas, ekonominiu atžvilgiu - taupiau  lotuliukas.gif O šiaip iš pradžių man buvokeista, nes galvojau, kad mergytę nešioju, o čia dar vienas vyrukas  biggrin.gif Busiu pagerbta tarp vyrų  biggrin.gif

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Sveikinam. Na gal su treciu bus sesė biggrin.gif
O to taupumo tai ne nezinau.. nebent jei laikei visus rubelius tada taip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rocsi @ 2014 04 09, 09:53)
Ačiū  4u.gif
Taip, turėsime broliuką!  thumbup.gif Tai, kaip pasakė 3D gydytojas, ekonominiu atžvilgiu - taupiau  lotuliukas.gif O šiaip iš pradžių man buvokeista, nes galvojau, kad mergytę nešioju, o čia dar vienas vyrukas  biggrin.gif Busiu pagerbta tarp vyrų  biggrin.gif


Sveikinam! thumbup.gif Ekonominiu atzvilgiu tikrai gali buti taupiau, nes ir sezonai bus labai panasus smile.gif As pvz. visus Iljos rubelius ir avalyne pasilikus, kaip sakoma "kitam kartui" smile.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Uoj, merginos, dabar kažkaip ir tų rūbelių gražesnių yra, tai vis norisi naujų biggrin.gif Tokius kaip kombiai, striukytės ir lauko šilta avalynė tai liko ax.gif O tų kasdienių, tai nelabai, kažkaip išsidalino ax.gif

Kadangi kažkiek sutaupysim, tai sakau MV, kad vežimėliui netaupysiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rocsi: 09 balandžio 2014 - 13:45
user posted image
Šitą imsi? biggrin.gif biggrin.gif
Man rodos, jie dabar brangiausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rocsi @ 2014 04 09, 14:42)
Ačiū  4u.gif
Uoj, merginos, dabar kažkaip ir tų rūbelių gražesnių yra, tai vis norisi naujų  biggrin.gif Tokius kaip kombiai, striukytės ir lauko šilta avalynė tai liko  ax.gif O tų kasdienių, tai nelabai, kažkaip išsidalino  ax.gif

Kadangi kažkiek sutaupysim, tai sakau MV, kad vežimėliui netaupysiu biggrin.gif


Sveikinimai laukiant pagausejimo 4u.gif

O del vezimo, tai pas mus tas pats, seses vezimui netaupem, nusipirkom issvajotaji odinuka emmaljunga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2014 04 09, 17:46)
user posted image
Šitą imsi?  biggrin.gif  biggrin.gif
Man rodos, jie dabar brangiausi  biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2014 04 09, 17:46)
user posted image
Šitą imsi?  biggrin.gif  biggrin.gif
Man rodos, jie dabar brangiausi  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif aš linkusi modernesnįir lengvesnį kokį imt biggrin.gif Šiuos mačiau, nu man jie grynai iš Adamsų šeimynėlės filmo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Moniks @ 2014 04 09, 23:52)
Sveikinimai laukiant pagausejimo


4u.gif ačiū
Atsakyti
Labutis visoms!!!! Šimtas metų kaip nebuvau užsukus į temelę blush2.gif Ai visokie rūpesčiai rūpestėliai...
Gyvenam po senovei, auginu mažąją, Livija darželį lanko, namas, kiemas - visur rankų rankelių, priežiūros reikia... Su abiem dukrelėm lankom Yamahos pamokėles. Kolkas patinka, tik Livijai sunkoka sukoncentruoti dėmesį kada ir kur reikia.
Taip pat esam susidūrę su sisiojimu į lovą sad.gif. Naktį Livija miega kaip užmušta, tad pati neatsikelia. Iki Naujųjų metų patys pakeldavom naktį (apie 12-1 val. kai patys eidavom miegot). Aišku lova likdavo sausa, bet progreso tai jokio. Literatūroj nerekomenduojama žadinti vaiko pasisioti, nes tuomet natūralus "instinktas" nesivysto. Nebezadinam jau kokius 4 menesius, gerti vakare neduodam, prieš miegą atlieka visus reikalus, o rezultato nėra. Kelis mėnesius jau piešiam kalendoriuje saulytes ir debesėlius. Kolkas šlapia kokius 3-4 kartus per savaitę. Na vienintelis "dziaugsmas", kad kartais prisisiojusi bent rėkti pradeda, o anksčiau ir miegodavo šlapia iki ryto. Gal gi progresuojam.
Šiaip Livija auga guvi stipri mergytė, daržely visokių nesamonių prisimoko, tad neliūdna. Deja, sesytę mėgsta skriausti visokiais būdais, visi sako kad tai normalu tarp vaikų. Bet aš pastebiu, kad pas Akvilę nuo mažens verksmingas, skundikiškas būdas pasireiškia. Vos ją pirštu priliečia, jau ji rėkia ir skundžiasi tuoj pas mane atlėkus (tikrai to neskatinu). Vyrenėlė niekada gyvenime nekrisdavo ant grindų ir nerėkdavo ko nors reikalaudama, o mažoji pastaruoju metu įvaldo šią techniką. Gali rėkti ir reikalauti labai ilgai. Tiek galvą išūžia, kai jokios priemonės nebepadeda, kad net pačiai kaukti norisi... Nesukalbama absoliučiai - nieko kito jai tuo metu neįsiūlysi, dėmesio nenukreipsi.
Va tokie mamyčių džaiugsmai mūsų namučiuose blink.gif

Ech, kaip būtų įdomu vėl visoms susibėgti, džiaugsmeliais pasidalinti...
Gal kaunietės ką nors organizuojam?


QUOTE(Rocsi @ 2014 04 09, 09:53)
Taip, turėsime broliuką!

Nuoširdžiausi sveikinimai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(L.O.L.A @ 2014 05 07, 21:18)
Labutis visoms!!!! Šimtas metų kaip nebuvau užsukus į temelę blush2.gif Ai visokie rūpesčiai rūpestėliai...
Gyvenam po senovei, auginu mažąją, Livija darželį lanko, namas, kiemas - visur rankų rankelių, priežiūros reikia... Su abiem dukrelėm lankom Yamahos pamokėles.

Va tokie mamyčių džaiugsmai mūsų namučiuose blink.gif

Ech, kaip būtų įdomu vėl visoms susibėgti, džiaugsmeliais pasidalinti...
Gal kaunietės ką nors organizuojam?

Nuoširdžiausi sveikinimai  thumbup.gif

Sveika, na tikrai butu smagu susibegti, juk taaaip senai buvom susibege mirksiukas.gif

beje, nestuke.gif SVEIKINIMAI DIDELIAUSI 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Maniske Gerda irgi keliauja i darzeli, tik daznai serga. Kai db orai atsilo tai ir nebesergam, o siais metais jau 2 kart ligoninej su tetuku gulejo doh.gif
Atsakyti