Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai

Apklausa: Ar vaikučiai lankys darželį? (60 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kai maziau geria maziau ir nakti sisioja smile.gif Mum tai kartais pasitaiko, bet ji kai miega niekada neatsibunda i toleta nueiti i lova varo. /bet tikrai ne todel kad nelaiko, jai miegas sventas reikalas turbut biggrin.gif
Atsakyti
Labas mamukai. Kokią aktualią temą gvildenat. Kaip tik šiom dienom laužau galvą, ką daryti?
Mano mergaitė ir naktį ir per pietus miega su sauskelnėm.
Dieną be sauskelnių būna jau nuo 1,5 m. amžiaus ir tik prieš pat trečiąjį gimtadienį išmoko pakentėti, kol nubėgs iki puoduko doh.gif ir neprisisioti į kelnytes.
Tad apie naktinį nesisiojimą į lovą aš kol kas tik pasvajoju.
Turiu mintį, kai sušils, kloti lengva antklode (kad lengviau džiūtų) ir nebedėti nakčiai sauskelnių, bet ...... Jaučiu, kad tai gali užtrukti.
Iš tiesų, jeigu jau literatūroje rašo, kad iki 5 metų šita problema dažniausiai susitvarko, tai reikėtų kažkaip atsipalaiduoti ir nedaryti sau spaudimo vien todėl, kad kitų vaikai tai jau moka. Taip, mane tas aplinkinių aikčiojimas (dar sisioja???, duok man vaiką, aš jį išmokysiu) truputį užknisa. biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
geriausia tiems "išminčiams" nepasakot nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Moniks @ 2014 03 18, 15:42)
As galvoju, gal siusioja tie vaikuciai, kurie anksti buvo sodinami ant puodo, juk viskam savas laikas

Maniškis su dieniniu puoduku pradėjo draugauti prieš antrąjį gimtadienį, kažkur birželio mėn., bet gan lengvai mums gavosi viskas.
Darželyje pirmus metu nešiau pampius pietų miegui, tai visaip budavo, tai sausi, tai šlapi. Šiais metais nenešu, tik palutes tas nunešiau, kad čiužinio nesugadintų visai.

QUOTE(starke @ 2014 03 18, 17:14)
Kai maziau geria maziau ir nakti sisioja smile.gif Mum tai kartais pasitaiko, bet ji kai miega niekada neatsibunda i toleta nueiti i lova varo. /bet tikrai ne todel kad nelaiko, jai miegas sventas reikalas turbut  biggrin.gif

Ir mums tas pats. Kai jau lūžta, tai lūžta. Bandžiau kelis kart žadinti, tai net nereaguoja. O kelti dabar jau ir nelabai galiu jo...

QUOTE(mergyyyte @ 2014 03 18, 17:26)
Iš tiesų, jeigu jau literatūroje rašo, kad iki 5 metų šita problema dažniausiai susitvarko, tai reikėtų kažkaip atsipalaiduoti ir nedaryti sau spaudimo vien todėl, kad kitų vaikai tai jau moka. Taip, mane tas aplinkinių aikčiojimas (dar sisioja???, duok man vaiką, aš jį išmokysiu) truputį užknisabiggrin.gif  blush2.gif

Tai jau tikrai nieko tokiem žmonėms nepasakok... unsure.gif

Aš nei baru, nei gėdiju jį, suprantu, kad dar mažas ir jis to, matyt, kontroliut negali dar. Pasakau tik, kad būtų smagu, jei naktį sysiotų į puoduką/wc. Tai vaikis pažada, kad taip ir darys, bet vistiek parpia kaip diedas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rocsi @ 2014 03 21, 10:22)
O kelti dabar jau ir nelabai galiu jo...


Kažką būsiu praleidus bigsmile.gif Ir į liniuotę nepažiūrėjus biggrin.gif Sveikinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2014 03 21, 10:38)
Kažką būsiu praleidus bigsmile.gif Ir į liniuotę nepažiūrėjus biggrin.gif Sveikinu wub.gif


Ačiū 4u.gif Apvalėjam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rocsi @ 2014 03 21, 16:01)
Ačiū  4u.gif Apvalėjam biggrin.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif kaip smaguuuuuuuu
Sveikinu ir as wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinimai ir nuo manes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2014 03 21, 16:46)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  kaip smaguuuuuuuu
Sveikinu ir as  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



QUOTE(KolJe @ 2014 03 21, 18:01)
Sveikinimai ir nuo manes  wub.gif


Ačiū, merginos 4u.gif Visai smagu būti vėl nėščiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rocsi @ 2014 03 24, 08:38)
Ačiū, merginos  4u.gif Visai smagu būti vėl nėščiai  biggrin.gif

wub.gif wub.gif
gal jau zinot,kas pilveli gyvena?

Kaip kiti rugsejinukai gyvena?
nieko neberaso A14, syu, Lace ir kitos.. auuuu, islyskit is pogrindzio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KolJe @ 2014 03 24, 13:01)
wub.gif  wub.gif
gal jau zinot,kas pilveli gyvena?

Kaip kiti rugsejinukai gyvena?
nieko neberaso A14, syu, Lace ir kitos.. auuuu, islyskit is pogrindzio smile.gif


Dar nežinome, nes kaip ir E. neparodė... smile.gif Bet po savaitės eisim į 3D smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rocsi @ 2014 03 21, 10:22)
O kelti dabar jau ir nelabai galiu jo...


Sveikinimai! Kaip smagu! wub.gif
Atsakyti