Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai

Apklausa: Ar vaikučiai lankys darželį? (60 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mielos mamos, rašau savo bakalaurinį ir noriu paprašyti užpildyti anketą "Socialinio darbuotojo poreikis šeimoms auginančioms vaikus su autizmo spektro sutrikimais".
Anketa ne tik suteiks informacijos man rašant darbą, bet galbūt ir padės Jums artimiau susipažinti su socialinio darbuotojo veiklomis.
Jeigu su soc. darbuotoju nebendraujate, vistiek užpildykite - rašydama darbą matysiu tokių paslaugų poreikį.
Mano darbas tai tik mažas žingsnelis kvalifikuotų socialinių darbuotojų link, bet juk dideli dalykai prasideda nuo mažų, ar ne taip?
Būsiu labai dėkinga, man padėjusioms mamytėms (ir tėveliams) 4u.gif

(Kopijuodami nuorodą į naršyklę pašalinkite tarpą tarp taško ir trumpinio "lt", kitaip man neleidžia įdėti nuorodos)

http://apklausa. lt/f/socialinio-darbuotojo-poreikis-seimose-auginanciose-vaikus-su-autizmo-spektro-15zrk6y.fullpage

P.S. Anketoje tik 18 klausimų, todėl užtruksite 10-15 min. (o gal net ir trumpiau) blush2.gif

O gal turite pažįstamų šeimų, kurios augina vaikučius su autizmo spektro sutrikimais ir jie galėtų užpildyti anketą? Būčiau labai dėkinga!
Atsakyti
Soffyyy, man bent neveikia nuoroda g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KolJe: 19 vasario 2014 - 21:58
QUOTE(KolJe @ 2014 02 19, 21:57)
Soffyyy, man bent neveikia nuoroda g.gif

O tu nukopini visa nuoroda ir idejus i langa pasalini tarpa tarp apklausa. (tarpas) lt?
Turetu veikti, as jauu 11 atsakymu gavau bigsmile.gif
Papildyta:
Pabandziau ka tik pati- tikrai veikia 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Labai laukiu atsakymu blush2.gif
Atsakyti
Sofyyy, butu idomiau, kad atsakymu laukdama pasipasakotum kaip gyvenat rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2014 02 19, 21:23)
O tu nukopini visa nuoroda ir idejus i langa pasalini tarpa tarp apklausa. (tarpas) lt?
Turetu veikti, as jauu 11 atsakymu gavau  bigsmile.gif
Papildyta:
Pabandziau ka tik pati- tikrai veikia 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Labai laukiu atsakymu blush2.gif

doh.gif doh.gif nu va sita tai pamirsau padaryt 4u.gif einu pildyt 4u.gif

galva neveikia visai paskutiniu metu. neseniai rasiau,kad viskas gerai, bet prisikalbejau. Vyresnele ligoninei, mazoji susirgo, o man sestadieni egzaminas. Pusiau pati gyva. sian jau paluzau, asaros rieda istisai..
Atsakyti
QUOTE(KolJe @ 2014 02 19, 23:26)
doh.gif  doh.gif nu va sita tai pamirsau padaryt 4u.gif einu pildyt  4u.gif

galva neveikia visai paskutiniu metu. neseniai rasiau,kad viskas gerai, bet prisikalbejau. Vyresnele ligoninei, mazoji susirgo, o man sestadieni egzaminas. Pusiau pati gyva. sian jau paluzau, asaros rieda istisai..


Kolje, laikykis... 4u.gif Kas atsitiko vyresnelei?
Atsakyti
QUOTE(alina_mart @ 2014 02 20, 10:27)
Kolje, laikykis... 4u.gif  Kas atsitiko vyresnelei?

Klubo sanario uzdegimas. Kuris sunkiai gyja.
Atsakyti
QUOTE(KolJe @ 2014 02 20, 16:00)
Klubo sanario uzdegimas. Kuris sunkiai gyja.

vajej 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2014 02 19, 22:24)
Sofyyy, butu idomiau, kad atsakymu laukdama pasipasakotum kaip gyvenat  rolleyes.gif

Praktiškai nieko naujo... Šiemet tik labai serga maniškė. Savaitė darže, savaitė namie. Sausį iš viso tik 1 savaitę ėjo į darželį, gavau sąskaitą 21 litą biggrin.gif
O visumoj tai keista, kad jau prabėgo 3,5 metų nuo tos dienos, kai gyvenimas apsivertė aukštyn kojom biggrin.gif
Vakar sutikau draugę, kuri turi mergytę mėnesiu vyresnę už maniškė, ir berniuką, kuriam kovą bus metai. Sakė tik negimdyk antro lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Dabar abu vaikai paeiliui sirgo tai nebuvo iš namų išėjus 25 dienas biggrin.gif Vakar pirmą kartą nosį iškišo. Ir tai - vaikai vis dar serga, bet auklė pasveiko biggrin.gif
Su mano veiklumu tai būtų tragedija.... Todėl kolkas apie brolius ir seses nemąstom wacko.gif
Atsakyti
Mamules, gal turit kokia slapta viecike kur perkat sauskelnes-pampersiukus pigiau? Noreciau kontaktu, man giminaitei reik,ji kaune gyvena 4u.gif
Atsakyti
Per skelbiu.lt radau, as ta moteri, ji prie Vitepsko gyvena mirksiukas.gif jei nori galiu duoti telefona, tik ar ten pigiau- nezinau mirksiukas.gif
Atsakyti
Atgaivinu temą smile.gif

Ar dar daug vaikučių sysiojančių naktį į lovą? g.gif
Nes mes kovojam su tuo, bet sunkiai mums sekasi schmoll.gif
Atsakyti