Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai

Apklausa: Ar vaikučiai lankys darželį? (60 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Vokietijoje ner jokios ziemos, pavasaris savaitgali iki +16 zada, siandien +10 biggrin.gif

kolkas tfu tfu gyvenam ir laikomes gerai, einam i darzeli, pradejom sporta lankyt,nes nenustygsta vietoj, i kazkokius kitus uzsiemimus dar per maza (nebent baleta) bet as pati nelabai noriu ja ten leist biggrin.gif nors man ji tokia visai nebaletiska biggrin.gif sikniukas riestas, leskutes wub.gif biggrin.gif laukiam kol baseina suremontuos, eisim plaukiot, kadangi beveik visa seima turim problemu su kaulais tai i nauda plaukimas. o daugiau kaip ir po senovei, mano mokslai i pabaiga 22d. egzaminas ir kovo 17d. smile.gif turejom 3 sav.sveciu. smile.gif

buvom viena sekmadieni nuvaziave salimais i kalnus tai tik puse dienos pasidziaugem sniegu
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikutes,
mes gyvenam gerai, tiesa Evelina serga dabar, bet kita savaite vel keliaus i darzeli smile.gif Neseniai buvom Liepojos baseine, Evelina iseit nenorejo, dabar kiekviena diena klausineja kada vel vaziuosim biggrin.gif O Klaipedoj deja nera baseino su vaiku zona kad butu ciuozyklos, veiklos kazkokios vaikams...
Na ir pasirodom biggrin.gif user posted image
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif nu suuper damos smile.gif
KolJe, ka tu mokais ? vokieciu kalba lyg?
Kokios jau paaugusios damos thumbup.gif
Stela irgi auga. Eina i darželi laiminga, po truputi jau čiauška angliškai. smile.gif I baseina irgi norim, tik kad tolokai vazinet.
O auga va taip smile.gif
user posted image
Atsakyti
Taip vok. kalba smile.gif

Stelute istysus ir plaukuciai ilgesni thumbup.gif

Evelinai tikiu, kad smagu buvo, mano taip pat patinka pliuskentis, vien vonioj pora valandu mirksta biggrin.gif
Atsakyti
Ištįsus tai neblogai, dabar 105cm bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2014 02 12, 20:06)
Ištįsus tai neblogai, dabar 105cm  bigsmile.gif  bigsmile.gif

oho bigsmile.gif 102 cm. Viktorija 4u.gif
Atsakyti
Stela ziuriu sukudus kokia thumbup.gif Ir paaugusi tokia atrodo biggrin.gif
As ziuriu i Evelina ir galvoju kokia jau didele, kaip greit laikas praejo...
Atsakyti
QUOTE(marina86 @ 2014 02 12, 22:11)
Stela ziuriu sukudus kokia thumbup.gif Ir paaugusi tokia atrodo biggrin.gif
As ziuriu i Evelina ir galvoju kokia jau didele, kaip greit laikas praejo...

tikrai taip, šakaliukas jau biggrin.gif

jo, laikas bega greit verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes mergaites.Kaip senai bebuvau uzsukusi cionai,kaip miela paziureti nuotraukytes kokie musu mazyliai jau dideli,o rodos taip nesenai kartu buvome tame laukime,vinea kita palaikeme.Mes augame sveiki,mano Matukas labai isdykes vaikas,nenuorama,niekada nenustygstantis vietoje. doh.gif
Si sezona dar nesirgome,nors einame i mokyklele.Kaip niekada esame visi sveiki ir laimingi.Deka sesei kuri uzdovanojo mums papildu.Pernai Matas kas menesi antibiotikus gavo,sirgo istisai.Dabar didziausia bedyte slogyte,bet ir tai nestipri.Del burelio laukiam 4 metuku eisim i futbola.Nes kamuolys maziui tai viskas,valdo kamuoli geriau nei vyresnis brolis.Tai va mergaites,sekmes visoms,mazyliams,kad augtumete sveiki ir laimingi!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrijja1980: 16 vasario 2014 - 18:28
QUOTE(Rakelė @ 2014 02 12, 22:06)
Ištįsus tai neblogai, dabar 105cm  bigsmile.gif  bigsmile.gif


Ogo, tikra manekenė bigsmile.gif E. ūgis 101cm, nors iš pradžių man atrodė, kad bus aukštas tarp bendraamžių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rocsi @ 2014 02 17, 20:25)
Ogo, tikra manekenė bigsmile.gif E. ūgis 101cm, nors iš pradžių man atrodė, kad bus aukštas tarp bendraamžių biggrin.gif

biggrin.gif
nu ner mazas smile.gif
Sandrija, koks grazus berniukas wub.gif
Ar daug dar miegančių per pietus? kiek miega? nu S tai miegale, 3 valandas tiksliai ismiega ir vakare nesipriesina po 3 val vel miegot nakčiai bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rakelė: 17 vasario 2014 - 20:27
QUOTE(Rakelė @ 2014 02 17, 20:26)
Ar daug dar miegančių per pietus? kiek miega? nu S tai miegale, 3 valandas tiksliai ismiega ir vakare nesipriesina po 3 val vel miegot nakčiai  bigsmile.gif  biggrin.gif

Namie nemiega pietų nuo tada kai suėjo 3 metai, darželyje miega iki 3 val.
Atsakyti