Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai

Apklausa: Ar vaikučiai lankys darželį? (60 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Evelina irgi miega savam kambary nuo vasaros, pati "uzsisake" sau patalyne su Masha ir Meskiuku, dar kartu rinkomes jai baldus, tai kai jau atveze viska issikrauste labai noriai biggrin.gif

Ugis 98 cm, sveria 13,5 kg
Atsakyti
Pas mus 3 metai buvo luzis viskam : atsisake soskes, pemperso ir miegojimo tevu lovoje biggrin.gif Tiesiog taip paprastai. Be asaru, be nervu, be melagingu istoriju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2013 11 11, 14:48)
Ar dar kas miegat kartu su rugsėjinuku?
Aš išvažiavau mėnesiui į komandiruotę ir mergina labai greit persikraustė į lovytę ir dabar jau nebenori miegoti kartu. Visada tikėjau, kad ateis toks momentas kai pati nuspręs miegoti atskirai. Ir sulaukiau bigsmile.gif


Ilja be manes dar neuzmiega, bet kol nesam irenge jam kambario, tai miega musu dideleje lovoje (dazniausiai vienas), o mes svetaineje. Bet buna, kad nakti kviecia mane, kad ateiciau (dazniausiai taip buna, kai uzsinori ant puoduko, nes pats nakti dar nenueina, turiu pasodinti).
Atsakyti
Sveikos,

Apsireikšiu ir aš kaip pylypas iš kanapių biggrin.gif

Miglė dabar sveria apie 14,5 kg, yra 98 cm ūgio, nešioja 24 d. rudeninius batukus, žieminius nupirkau 26 d. Miega savo lovytėje, savo kambaryje su broliu, bet labai pamėgo paryčiais ateiti pas mus į lovą, tyliai tyliai pati, niekad neverkia. Bet ne kas naktį. Kartais stovi ir laukia, kada pasikviesiu gultis biggrin.gif

Dėl darbo - tai kaip ir darbas patinka, bet dažnai susimastau, kad norėčiau pakeisti sritį.. Matyt reikia pribręsti naujam žingsniui. Bet kai pradedu žiūrėt skelbimus, suvokiu, kad jau 10 metų dirbu toje pačioje srityje ir daugiau nelabai ką moku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2013 11 11, 10:43)
O kokio ūgio ir svorio jūsų vaikiukai? Nes pagal kojos dydį tai atrodo, kad maniškė coliukė bigsmile.gif
3 metų buvo 94 cm ir 13 kg.

NA maniske 3 metu: 98cm ir 13.8kg 4u.gif nesiojam 25d batukus blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2013 11 11, 10:43)
O kokio ūgio ir svorio jūsų vaikiukai? Nes pagal kojos dydį tai atrodo, kad maniškė coliukė bigsmile.gif
3 metų buvo 94 cm ir 13 kg.


Sveikos 4u.gif
Maniskis 3 metuku buvo94cm ir apie 14kg.kojyte 24-25d, zieminius 25 pirkau,tai laisvai ir kojine tilps smile.gif

Miega savo kambary-kartais.. biggrin.gif tiksliau miegojo kokia sav,paskui pradejo vel noreti pas mus uzmigti,o po isgabenam i jo lovyte. Buna kad ateina paryciais,bet dazniausiai ismiega savo kambary visa nakti smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

jau laabai senai buvau ilindus, paskutinius puslapius permeciau smile.gif

Adomas noriai eina i darziuka, didzkiu grupej yra vienas jauniausiu. Siaip savarankiskas vaikinas, tik kad nenori pats rengtis darziuke - nors namie ta daro. Turejom siemet 1 biuleteni - nors pernai per ta laikotarpi n kartu buvo sirgta.

Lankemes pas logopede pora menesiu, dabar karts nuo karto pasiima darzelio logopede - neaiskiai kalba, veliasi burnytej zodziai, sukeicia skeimenis, savu zodziu dar yra nemazai. Po truputi pazanga matosi, tobuleja.

Kazkuri minejo, kad dukra sudeda deliones po 50 detaliu, Adomas taip pat sudeda jau 50 smile.gif o su pagalba sudeda ir 70 smile.gif

Kaledines dovanos - tikrai nezinom ka pirkti. Namai pilni knygu, automobiliu, delioniu ivairiu. Dedukai tai jau nupirko a le lego. Kai klausiam ko nori, sako: sokoladu ir automobiliu. Nuejus i pardutouve nori visko biggrin.gif Sakem eisim rasyt laiska kaledu seniui, gal tada apsipres.

Ar Advento kalendorius darysit?

Avalyne ziemine nupirkom 29d. Jis pats 98cm, 17kg.

Del miegojimo - puse nakties miegam kartu. net patys nejauciam, kai parpedina 2-3h nakties doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilencija: 16 lapkričio 2013 - 21:28
QUOTE(vilencija @ 2013 11 16, 22:27)
Ar Advento kalendorius darysit?

Avalyne ziemine nupirkom 29d. Jis pats 98cm, 17kg.

Del miegojimo - puse nakties miegam kartu. net patys nejauciam, kai parpedina 2-3h nakties  doh.gif


Darysim bigsmile.gif Bandysiu maišelius numegzt rolleyes.gif


Ale ilgapėdis kaip ir Vilius hihihi.gif


O dėl miego, tai, matyt, taip dar reikia vaikui, neitų, jei nebereikėtų smile.gif
Atsakyti
Sveikutes mergaites 4u.gif

Na as dar per daug nesidziaugsiu ( tik truputuka)
Mazoji jau 2 naktis miegojo savo kambaryje, tik reikia maziausiai 3 pasakas paskaityti, dar pasedeti ir tada jau gerai. Pasakau kad einu maudytis ir ateisiu, tai randu jau miegancia. nors sianakt buvo pabudus tai atejau paglosciau ir vel isejau . tikiuosi taip ir bus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mes cia nesirodeme labbai ilgai,pora metu,bet noretume sugrizti smile.gif
tai butu saunu jei kas pataisytu mano metus,nes jau seniai nebe 21,o visi 25 smile.gif
Perzvelgiau truputi temele, tai maniske sveria 13,5kg, batuku dydi nesiojame 24.
I darzeli eina su dideliu noru ir malonumu.
O miega savo lovytei kuri vis dar stovi prie musu lovos,tai paryciais atkeliauja pas mus:)
Del darbu,tai nedirbu,atejo turbut tas laikas kai uzsimaniau kazko savo,tai viskas planuose ir tikiuosi,kad viskas pavyks:)
Atsakyti
Mane irgi reiketu pasendinti metais smile.gif
Atsakyti
Elze sveria 13kg, 96cm. Miegam dar visi kartu ir nezinau kada miegosim atskirai smile.gif . I darze;i eina noriai, kartais dar buna oziuku, bet greit praeina. Visai butu idomu pamatyti kaip atrodo vaikuciai. Kaip jus ikelet foto, ankciau as keliau per radikal, dabar man per ten neiseina blink.gif
Atsakyti