Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai

Apklausa: Ar vaikučiai lankys darželį? (60 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(angeliukas44 @ 2013 11 09, 15:04)
Gal kas patarsit man, ar reikia apristi ziemai toki augala kaip avietes nuo kiskuciu ziemai?
Nes aprisau ersketuoges kruma ir silauoges, o kaip su avietem ? Gal kas zinot?

Aš pritariu Rakelei,aš net esu dariusi bandymą nupjovus pavasarį,rudenį ir visai nepjovus. Tai faktas reikia rudenį visai nupjauti,tada turėsididesnes ir sveikesnes uogas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2013 11 07, 16:49)
Aš irgi dvi poras perku jau. Užpernai užteko vienų Columbia, pernai buvo šitie Bearpaw ir Timberlandai, o šiemet Ugg jau pačiupau šitos akcijos nesulaukus  doh.gif
Antrų tai dar neturiu, norėčiau vėl Timberland'ų  wub.gif Nes išėjo 100 lt su trupučiu, bet ir gražūs ir kokybiški.

Koks dydis tavo dukruzes ir koki pirkai Bearpaw? As ir ziurineju Elzei, ar ju aulas is platesniu, lengva kojyte ikisti? g.gif
Papildyta:
Merginos turiu toki klausimeli, kurios auginat paneles? As saviskei apziurejau ,kad jos mazosios lyt. lupos padengtos permatoma plevele, zodziu pasiskaicius, kaip ir supratau jog suauge mazosios lytines lupos, ar kas susiduret su tokia problema? Siaip as ten per daug nelysdavau tiek kiek isprausdavau ir t.t.. Bet man viena drauge apie tai uzsimine jog jos mergaite turi tokia beda, na ka ir as apziurinejau, na man ir lyg nera ten plyselio g.gif , dabar galvoju ka cia daryt. Aisku nubegsiu pas gydytoja su ja pasikonsultuosiu, tik mastau,kad reiktu nuvezt pas mergaiciu ginekologe,kad apziuretu ir viska paaiskintu, nelabai ir noriu pas bet ka. Nes E ir taip nieko neprisileidzia,kad ja apziurinetu, tai jei dar isgasdintu, tai jau kita karta butu parodyt be sansu. g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Na dirbu as darba, kuri dirbau ir iki motinystes atostogu, pats darbas patinka, vadovu poziuris i motinyste/tevyste irgi dziugina (labai lanksciai ziuri tiek i darbo grafika, tiek bent jau mane direktorius saugo nuo per didelio darbo kruvio ir visalaik padekoja, uz pasiaukojim, jei tenka dirbti vakarais/savaitgaliais).

Ilja eina i darzeli, be didelio entuziazmo (ypac kol is lovos iskrapstau), bet ir be asaru. pagaliau jau pasakoja, su kuo ir kaip zaidzia ir siaip patenkintas, kai gali mus nustebint nauju eilerastuku, ismoktu darzelyje. Siaip matau dideli skirtuma taro siu ir praeitu metu darzelyje. Siemet nuo rugsejo tik pacioj pradzioj nelanke pora dienu del nedideles slogos, o jau daugiau nei pusantro menesio visiskai sveikas, bet ja pasvajoja apie atostogas (nes jam sirgti, reikia buti namie su mama) smile.gif

QUOTE(Justesea @ 2013 11 07, 12:42)
Vilius irgi absoliučiai jokių gazuotų nemėgsta. Nežinau ar iš savęs, ar dėl to, kad kažkada seniai davėm paragauti giros ir patys sureagavom maždaug "matai, kaip fuuu, neskanu" biggrin.gif
O dėl "vis tiek š prisivalgo" galėčiau ginčytis be galo ax.gif blush2.gif

O Ilja labai megsta gira, jei ko ir praso nupirkti parduotuveje, tai giros smile.gif
As irgi nepritariu nuomonei "vis tiek š prisivalgo" drinks_cheers.gif

QUOTE(Rakelė @ 2013 11 07, 23:21)
Kokios rugsejinuku batu ismieros ?
Stelai 28 pirkau dabar  unsure.gif


Ilja rudeninius/zieminius (Superfit firmos) avi 23 dydzio su vilnone kojine, darzelyje irgi vaiksto su 23 d. Ecco basutem. Bet ziemai ziurinejuos 24/25 d.

Soffyyy, o likai patenkitna Tmberladais? Nesalo kojytes mazajai?

QUOTE(Justesea @ 2013 11 08, 15:06)
Aha, dirbu mama biggrin.gif Bet nuo naujų metų ieškosiu namie darbelio, nes ir noriu jau ir reikia.



O kaip planuoji ieskotis? Siaip po Naujuju tikrai turesim pora ataskaitu atiduot kalbos redaktoriams (viena is ju bus apie lyciu lygybe ir nediskriminavima), galeciau ir tave rekomenduot (ne paprastai turim viena ir jei ji negali, tai kyla klausimas, kur rasti gera lietuviu kalbos redaktoriu/e).
Atsakyti
QUOTE(alina_mart @ 2013 11 11, 11:37)
O kaip planuoji ieskotis? Siaip po Naujuju tikrai turesim pora ataskaitu atiduot kalbos redaktoriams (viena is ju bus apie lyciu lygybe ir nediskriminavima), galeciau ir tave rekomenduot (ne paprastai turim viena ir jei ji negali, tai kyla klausimas, kur rasti gera lietuviu kalbos redaktoriu/e).


Paklausei ir pati atsakei biggrin.gif Va taip ir planuoju - per draugus, per fb rolleyes.gif Rekomenduok bigsmile.gif Ačiū 4u.gif



Dėl batų, tai vakar staigiai suvokėm, kad šalta jau, o Vilius pasveikęs eis į darželį ir neturi šiltų batų, tai lėkėm ieškot ir Akropoly sustojom naujai atsidariusioj norvegiškų batų Viking salelėj. Man patiko bigsmile.gif Paėmėm tokius, kažkaip jie man smagesni ir dailesni pasirodė, nei dauguma tokio tipo batų. Ir šiaip čiupinėjant jaučiasi kokybė. Be to, jie šiemet Skandinavijoj per kažkokius testus išrinkti geriausi metų batai vaikams smile.gif Aišku pardavėjas daug ten visokio gėrio pripasakojo, bet aš pasiklioviau savo nuojauta ir tuo, ką pati matau. Žiūrėsim, kaip realiai bus smile.gif Ėmėm 29 dydį.
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2013 11 10, 15:26)
Koks dydis tavo dukruzes ir koki pirkai Bearpaw? As ir ziurineju Elzei, ar ju aulas is platesniu, lengva kojyte ikisti? g.gif

Įsikiša tikrai lengvai. Dydžio tai nepamenu žinok unsure.gif Jau pardavėm savo senuosius, bet aš žiūrėjau pagal Bearpaw lentelę internete. Japan dydis tai yra pėdutės cm. Tiksliau kokiai pėdutei skirta (užsimesti jau nereikia). Tai tiko.

QUOTE(alina_mart @ 2013 11 11, 10:37)
Soffyyy, o likai patenkitna Tmberladais? Nesalo kojytes mazajai?

Tai snow boots, kur buvau nuoprodą įkėlus? Taip labai. Superiniai batai. Neslidūs, su giliu protektorius. Nu man labai wub.gif buvo.
Turiu dabar šiai žiemai klasikinius timberlandus su protektorium ir avikaliu, ryžus, iš nubuko odos. Bet jie tinkami tik iki -10 laipsnių. Irgi faini. Pirkau tik dėl to, kad pigūs buvo, negaila, kad suvarys darželyje.
Atsakyti
Aš tai pirkau Deichmane kaip visada biggrin.gif Elefanten. Kadangi su batais per dieną praleidžia max 2-3 val, nematau prasmės pirkti baisiai gerus batus. O žiemai šiltus dar nuo pernai turi.

O kokio ūgio ir svorio jūsų vaikiukai? Nes pagal kojos dydį tai atrodo, kad maniškė coliukė bigsmile.gif
3 metų buvo 94 cm ir 13 kg.
Atsakyti
Vilius turėjo Elephantenus kažkada, bet prakaitavo juose koja ir prie didesnių šalčių būdavo vėsi. O tai man atrodo nesmagu ir dėl kelių valandų per dieną, nors aišku būna, kad ir ilgiau lauke būnam, savaitgalį pvz. Aišku gal dar nuo modelio priklauso.


Dabar Vilius yra 104 cm ir sveria tarp 17-18 kg.
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2013 11 11, 12:19)
Paklausei ir pati atsakei biggrin.gif Va taip ir planuoju - per draugus, per fb rolleyes.gif Rekomenduok bigsmile.gif Ačiū 4u.gif

Ok mirksiukas.gif

QUOTE(Soffyyy @ 2013 11 11, 12:22)
Tai snow boots, kur buvau nuoprodą įkėlus? Taip labai. Superiniai batai. Neslidūs, su giliu protektorius. Nu man labai  wub.gif buvo.

Aha, galvoju gal saviskiui tokius pirkti ziemai, bet kazkaip suabejojau, ar nesals kojos. Dabar zinosiu smile.gif

QUOTE(pikkolo @ 2013 11 11, 12:43)
O kokio ūgio ir svorio jūsų vaikiukai? Nes pagal kojos dydį tai atrodo, kad maniškė coliukė bigsmile.gif
3 metų buvo 94 cm ir 13 kg.

Ilja 3 metu buvo 92.5 (dabar jau 94-95) ir svere 14.5 kg
Atsakyti
Ar dar kas miegat kartu su rugsėjinuku?
Aš išvažiavau mėnesiui į komandiruotę ir mergina labai greit persikraustė į lovytę ir dabar jau nebenori miegoti kartu. Visada tikėjau, kad ateis toks momentas kai pati nuspręs miegoti atskirai. Ir sulaukiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2013 11 11, 14:48)
Ar dar kas miegat kartu su rugsėjinuku?
Aš išvažiavau mėnesiui į komandiruotę ir mergina labai greit persikraustė į lovytę ir dabar jau nebenori miegoti kartu. Visada tikėjau, kad ateis toks momentas kai pati nuspręs miegoti atskirai. Ir sulaukiau bigsmile.gif


Miegam miegam, visi keturi miegam plačioj lovoj smile.gif Nežinau, ar pats kraustytųsi, nes nelabai yra kur hihihi.gif
Atsakyti
mes pirmadieni matavomes tai 103.5cm rolleyes.gif
Svori nustojom augint smile.gif Nors dar visus cia lenkiam mirksiukas.gif bet jau laaaabai mazai cool.gif
Turi dabar savo kambari, miega ten, nors nakti arba as pas ja, arba ji pas mane nueinam, nes kazko pabunda ir verkia daznai. Buna kartais, kad ismiega visa nakti nepabudus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rakelė: 11 lapkričio 2013 - 15:00
QUOTE(Rakelė @ 2013 11 09, 15:38)
Avietes reik nupjaut, pavasari jos atauga  mirksiukas.gif

Jo, as jas nupjoviau, bet vat idomu ar tu kotu zuikiai nenugraus biggrin.gif Nu aprisau vakar, ziuresim kas bus pavasari smile.gif

QUOTE(pikkolo @ 2013 11 11, 12:43)
O kokio ūgio ir svorio jūsų vaikiukai? Nes pagal kojos dydį tai atrodo, kad maniškė coliukė bigsmile.gif
3 metų buvo 94 cm ir 13 kg.

Mes 3 metu buvom 99 cm. Ir 14 kg.

QUOTE(pikkolo @ 2013 11 11, 14:48)
Ar dar kas miegat kartu su rugsėjinuku?

Nebuvo taip, kad miegojom kartu, ji miega savo lovoj, as - savo smile.gif
Atsakyti