Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai

Apklausa: Ar vaikučiai lankys darželį? (60 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pikkolo busim kaimynes drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(marina86 @ 2013 11 06, 08:50)
Kolos?Rimtai?Nuo ko ji padeda? blink.gif

Kvietem gydytoja i namus kai tempos turejo, sake virusas kazkoks, gerti daug ir panasiai, vaistu israse. Siandien lyg geriau jau jaucias, tik apetito neturi...

O man ligoninej aiskino, ne todel kad jie ten amerikoj prate gerti tas colas. O del to kad ten nera tokio dalyko kaip Rehidrono ( kur skyscius atstato ) , o koloj yra elektrolitu ir saldikliu ar kokiu velniu, kur greitai atstato skyscius ir vaikai mieliau geria ta koka kola nei vandeni. tai jei vaikas visai nieko negeria tai jau geriau duoti kolos nei i renimacija gultis , ko mums vos ne prireike, nes silpo akyse unsure.gif

Aisku geriau be kolos, bet ....nuo keliu kartu nenusinuodys tai tikrsai ( be to neapsaugosim vaiku nuo tokiu dalyku, nes kuo toliau tuo daugiau visame maiste ir visur visokio S..o)
Atsakyti
QUOTE(Moniks @ 2013 11 06, 15:14)
Pikkolo busim kaimynes  drinks_cheers.gif

Kraustotės į Raudondvarį? bigsmile.gif

lamur03 maniškė baisiai purtosi nuo kolos, jai nepatinka burbuliukai.
Atsakyti
O manajai patinka kola, tik duok biggrin.gif Vandens gazuoto negeria, tik negazuota.
Atsakyti
Vilius irgi absoliučiai jokių gazuotų nemėgsta. Nežinau ar iš savęs, ar dėl to, kad kažkada seniai davėm paragauti giros ir patys sureagavom maždaug "matai, kaip fuuu, neskanu" biggrin.gif


O dėl "vis tiek š prisivalgo" galėčiau ginčytis be galo ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2013 11 07, 11:27)
Kraustotės į Raudondvarį? bigsmile.gif

Taip, nuo kovo gyvensim mirksiukas.gif
Man priklausomybe primine, kad tu gyveni Raudondvaryje, sako kazkuris oranzinis namas, bet as tada kaip nebuvau meet'e rugsejinuku tai nezinau kuris rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moniks: 07 lapkričio 2013 - 11:47
Mergaitės, kas ieškot rugsėjinukams batukų tai Membershop labai gera BEARPAW kaina. Aš pernai saviškei pirkau tai patenkinta atvaikščiojo. Lengvučiai su vilna, ir pigiau nei iš Amerikės neišeitų parsisiųst biggrin.gif

http://membershop.lt...8b09b9c525d16d6
Atsakyti
Sveikutės,mielosios smile.gif
Sakote planuojate ką pirksite Kalėdom? smile.gif Aš manau,kad bus paskutinės minutės pirkinys. Ką tuo metu reikės,nes dabar visko turi ir sakyčiau, kad net per daug. Nes kai reikia vaikų kambarį tvarkyti tai ui.
Ačiū Soffy už nuorodą smile.gif
Gojus ir gazuotų gėrimų nemėgėjas, bet sultis kaip mėgsta.
Atsakyti
QUOTE(Moniks @ 2013 11 07, 11:47)
Taip, nuo kovo gyvensim mirksiukas.gif
Man priklausomybe primine, kad tu gyveni Raudondvaryje, sako kazkuris oranzinis namas, bet as tada kaip nebuvau meet'e rugsejinuku tai nezinau kuris rolleyes.gif

Aha, Raudondvaryje, tik namas ne oranžinis, o tvora oranžinė laugh.gif

Dėl Kalėdinės dovanos. Tai gimtadieniui pirkom naumuką iš Sylvanian family serijos, galvoju, kad reik papildymą kokį nupirkt, vat bus ir dovana.
Atsakyti
Bet kaip smagu matyti pas vis daugiau mamyčių užrašą: antras vaikas-bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2013 11 07, 12:19)
Mergaitės, kas ieškot rugsėjinukams batukų tai Membershop labai gera BEARPAW kaina. Aš pernai saviškei pirkau tai patenkinta atvaikščiojo. Lengvučiai su vilna, ir pigiau nei iš Amerikės neišeitų parsisiųst  biggrin.gif

http://membershop.lt...8b09b9c525d16d6


Siemet jau nupirkau Evelinai Emu, labai smagus, tik pasigailejau kad nupirkau sviesiai rozinius, jau spejo istepti doh.gif Bet sie batukai tinkami tik sausesniu oru, dar kaip ir kiekviena ziema pirkau Demar, nepakeiciami jie mum i darzeli.

QUOTE(DanGap @ 2013 11 07, 13:39)
Bet kaip smagu matyti pas vis daugiau mamyčių užrašą: antras vaikas-bus smile.gif


Man tai kuo toliau, tuo maziau antro norisi, nors tikiuosi kada nors ir as uzrasysiu kad "bus" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marina86 @ 2013 11 07, 14:00)
Siemet jau nupirkau Evelinai Emu, labai smagus, tik pasigailejau kad nupirkau sviesiai rozinius, jau spejo istepti doh.gif Bet sie batukai tinkami tik sausesniu oru, dar kaip ir kiekviena ziema pirkau Demar, nepakeiciami jie mum i darzeli.
Man tai kuo toliau, tuo maziau antro norisi, nors tikiuosi kada nors ir as uzrasysiu kad "bus" biggrin.gif

Aš irgi dvi poras perku jau. Užpernai užteko vienų Columbia, pernai buvo šitie Bearpaw ir Timberlandai, o šiemet Ugg jau pačiupau šitos akcijos nesulaukus doh.gif
Antrų tai dar neturiu, norėčiau vėl Timberland'ų wub.gif Nes išėjo 100 lt su trupučiu, bet ir gražūs ir kokybiški.
Atsakyti