Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai

Apklausa: Ar vaikučiai lankys darželį? (60 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(mergyyyte @ 2013 10 28, 16:46)
Tiesa, jei gerai pamenu, Viliukui daržovių košės nelabai patiko? Kada pas jus primaitinimas įsibėgėjo?
Mažiukei mano jau greit 7 mėn., o košių nepripažįsta. Mieliau renkasi mp  biggrin.gif


Niekas jam nepatiko biggrin.gif Iki 10 mėn. Todėl su dukryte nuo pat pradžių nesivarginau su košėm, daviau tai, ką patys valgėm, tiesiog parinkdavau, kas tinka - košė, daržovės ir pan. Duodavau iš savo lėkštės, vėliau mažesnius gerai burnoj ištęžtančio maisto gabaliukus duodavau imti pirštukais. Bet ji panašiai kaip ir brolis iki 10 mėn. tik palesiojo, kartais daugiau, kartais mažiau, o dabar jau ir po didesnę porciją sukerta. Tiesiog man nereikėjo cirkintis ir vargti dėl nusuvalgomų "normų", viskas taip savaime ir skandžiai išėjo. Nesu virus jokios daržovienės, tik kartą, kai kepėm daržovių blynus, atskirai paviriau tų daržovių, bet taip ir daviau kąst iš gabaliukų, nes ten buvo minkštutės bulvės ir labai vandeningos cukinijos. Atskirai dukrytei tik kartais užpilu eko kūdikiškos košės, kai jau visai šeimos maistas jai netinkamas. Visa tai, ką aš darau, turi ir pavadinimą - Baby Led Weaning, tik aš nesu tokia drąsi, kad duočiau vaikui pačiam gabalais maistą valgyti, bet kas bando, sako, kad viskas ok. Aš tiesiog truputį adaptavausi sau tą metodą, bet visa jo mintis man labai patinka - tiesiog duoti vaikui paliesti maistą, susipažinti su jo tekstūra, pačiam nuvairuoti iki burnytės, be to, valgo visa šeima prie stalo tą patį, o tai irgi skatina vaikui natūralų norą domėtis maistu smile.gif Va yra sm tema apie tai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justesea: 28 spalio 2013 - 16:40
QUOTE(Justesea @ 2013 10 28, 17:04)
Niekas jam nepatiko biggrin.gif Iki 10 mėn. Todėl su dukryte nuo pat pradžių nesivarginau su košėm, daviau tai, ką patys valgėm, tiesiog parinkdavau, kas tinka - košė, daržovės ir pan. Duodavau iš savo lėkštės, vėliau mažesnius gerai burnoj ištęžtančio maisto gabaliukus duodavau imti pirštukais.....


Jaučiu, kad ir aš nedarysiu iš to tragedijos (nevalgo, nesuvalgo normos). Nebent kraujo tyrimai nekokie būtų. Beje šiuo atveju, kai vaikas nesižioja valgyt trintų košių, mintis duot pačiai imt pirštukais tikrai gera thumbup.gif Bandysim smile.gif

O kaip tavo mergytės hemoglobinas? Tilpo į normas?


Atsakyti
QUOTE(mergyyyte @ 2013 10 28, 17:18)
Jaučiu, kad ir aš nedarysiu iš to tragedijos (nevalgo, nesuvalgo normos). Nebent kraujo tyrimai nekokie būtų. Beje šiuo atveju, kai vaikas nesižioja valgyt trintų košių, mintis duot pačiai imt pirštukais tikrai gera thumbup.gif Bandysim  smile.gif

O kaip tavo mergytės hemoglobinas? Tilpo į normas?


Aha, viskas gerai, net virš minimalios normos nemažai, kiek pamenu, buvo. Gali būti, kad mano atveju pasitvirtino teorija dėl virkštelės nukirpimo, nes dukrytės nukirpo tik nupulsavusią. O man geležies abu nėštumus trūko.

Beje, maniškė kartais iš mano pačios pirštų gabaliuką maisto paima daug mieliau nei iš šaukšto. Bent jau primaitinimo pradžioj daugiausiai iš mano pirštų ėmė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justesea: 28 spalio 2013 - 16:37
bigsmile.gif bigsmile.gif wow kokios naujienos bigsmile.gif bigsmile.gif

Sveikinimai, Mergyte wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif

Knygele musu ta zalia smile.gif Nebuvau macius tokios kaip Viliaus rolleyes.gif smagesne atrodo smile.gif
Atsakyti
Ačiū smile.gif blush2.gif
Ah, čiupsim žalią rolleyes.gif
Atsakyti
Tas laivelis tai superinis su pinigeliais, ale toki dar moket reiketu padaryti g.gif

Mes turim ta zalia irgi su abecele (is pazistamu girdejau, kad zalioji tikrai fainesne), bet mazoji ja visiskai nesidomi... Paspaudinejo ta diena kai gavo dovanu, o dabar stovi ir tiek..
Atsakyti
Mes tai raudonąją turim smile.gif . Šiaip maniškė tai domisi ja. Patinka jai. Gal jau merginos galvojat apie kalėdines dovanas g.gif
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2013 11 04, 21:46)
Mes tai raudonąją turim smile.gif . Šiaip maniškė tai domisi ja. Patinka jai. Gal jau merginos galvojat apie kalėdines dovanas g.gif

As savo dukrytes klausiau ko nori, kad atnestu Kaledu senelis, sako graziu rubeliu. Tokia zemiska svajone smile.gif Tikrai ne rubus pirksiu, bet dar net nezinau ko ji noretu, ir ko ji neturi... Nuo tu zaislu nera visai namuose vietos. Noretusi kazko, kas naudinga butu ir kas jai patiktu
Atsakyti
sveikos mamkos, jau retai pasirodau. Bet isiterpsiu i pokalbi del Kalediniu dovaneliu. Pas mus db bumas deliones delioti. Be problemu mergins sudeda 50 daliu, tai sakiau pirksim deliones ir knyguciu. Labai ji jas megsta o ypatingai, kur sesei pirkau tokia leituviska knyga su pasakom ir su anglu vertimu, tai sakes, pasiima ji ta knyga ir sako einam eilerasti mokintis ( zodziai cia skaitosi angliskai) nes ten apacioj yra paveikslelis ir angliskai pavadinta , na tai "mokomes" blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Justesea @ 2013 10 28, 14:41)
Auštara wub.gif
mergyyyte, mes pirkom šitą. Viliui patiko, spaudo klauso, mokosi, bet man labai užkliuvo tie eilėraščiai biggrin.gif Čia iš senos senos tarybinės knygutės. Kai kur net pakeistas žodis "pionieriai" biggrin.gif Nors kai kurie eilėraščiai palikti netaisyti, su senu, nebevartojamu žargonu doh.gif Kas kad yra tekste žvaigždutė su prierašu, kad nevartojama, vaikas juk nemoka dar skaityti... Ir šiaip kai kurie eilėraščiai tokie visai be logikos hihihi.gif

na mes turim sena knygute ABECELE ( melyna tokia , tai eilerascius irgi mergina kala, na raidziu per daug nesiplesau mokinti, ka paklausia tai pasakau, na kartais dar pazaidziam su raidelemis . Bet ten irgi tarybiniu laiku eilerastukai, tai pati ka nors pakeiciu biggrin.gif

P.S. Sveikinimai naujoms nestukems ir jau besupuojancioms jaunesnius broliukus ar sesutes nei musu rugsejinukus biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas, sedziu dabar su sergancia Evelina tai uztenka laiko SM smile.gif
Manoji ant spalvininimo pasinesus, nespeju pirkti spalvinimo knygeliu biggrin.gif
Kai klausiau ko nori Kaledom pageidavo masinos (turbut zaislines biggrin.gif) ir taip pat kaip Angeliuko Teja graziu rubeliu biggrin.gif
Kaledines dovanos man kaip visada galvos skausmas, nes is musu artimuju niekam nieko nereikia. Tiksliau reikia, bet to as nenupirksiu (naujos masinos, namo ir pan. lotuliukas.gif), o visokiu nesamoniu dovanot nesinori, tad tenka sukti galva kuo pradziugint unsure.gif


Atsakyti
QUOTE(lamur03 @ 2013 11 05, 09:31)
na mes turim sena knygute ABECELE ( melyna tokia , tai eilerascius irgi mergina kala, na raidziu per daug nesiplesau mokinti, ka paklausia tai pasakau, na kartais dar pazaidziam su raidelemis . Bet ten irgi tarybiniu laiku eilerastukai, tai pati ka nors pakeiciu biggrin.gif


Tai jaučiu tie patys eilėraščiai biggrin.gif

Kaip jūs gyvenat, kaip pilvinukas? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2013 11 05, 09:19)
Tai jaučiu tie patys eilėraščiai biggrin.gif

Kaip jūs gyvenat, kaip pilvinukas? wub.gif


As irgi manau kad tie patys.
Egle matom, egle zinom
egle patys pasodinom,
Egle auga ir sakoja
eglej voveres begioja ?? ( kazkas panasaus, tikslaiai neatsimenu )

Na auga pilvinukas jau neuzilgo supuosim trecia sesyte biggrin.gif 4u.gif

Na maniske irgi megsta spalvinti, bet labiau uz viska tuos lipdukus klijuoti i knygutes biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lamur03: 05 lapkričio 2013 - 10:27