Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai

Apklausa: Ar vaikučiai lankys darželį? (60 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Justesea @ 2013 10 27, 21:12)
bigsmile.gif  bigsmile.gif Lyg buvau praleidus šią naujieną arba dar nesakei rolleyes.gif Sveikinu!!!! Kada? wub.gif

vasari wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Auštara @ 2013 10 27, 22:33)


Oi, tai jau visai greit wub.gif Gal žinai, ko laukiat? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2013 10 28, 00:34)
Oi, tai jau visai greit wub.gif Gal žinai, ko laukiat? rolleyes.gif

mergaites wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Auštara @ 2013 10 28, 09:55)
mergaites  wub.gif


Sveikinimai naujai nestukei 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Auštara @ 2013 10 27, 18:28)
na is esmes jis i sanatorija siunciamas iskart po ligonines, kada dar tikrai nebus pasveikes ir dar maziausiai savaite gers antibijotikus, tai jei nebutu skiunciamas, i darzeli eit negaletu ir kazkas is suaugusiuju turetu su juo but, todel ir mastau apie slaugos nedarbinguma, o jei sau, tai gal ginekologe kazka galetu israsyt, kaip biski nesciai blush2.gif

Pasikartosiu, kad sergančių vaikų į sanatoriją nesiunčia 4u.gif Jeigu išsiųs vadinasi bus pasveikęs. O dėl vaistukų gėrimo, tai buvo ir mums, kad vaistus dar geria, mažesne doze, bet į daržą jau eit gali.
Šiaip tarkitės su gydytoja, aišku geriau slaugos biuletenis, nes už jį daugiau moka. Bet kai aš šią vasarą buvau sanatorijoje, tai man aiškino registratorė, kad slaugos biuletenio geriau neimt, neįmanoma paimt ar kažkaip panašiai. Paskui, kad nebūtų taip, jog Sodra išvis jo neapmokės, kaip pažeidus taisykles. Be to dar ir gydytoja labai rizikuoja.
Atsakyti
Mums teko šią vasarą iš ligoninės iš karto važiuoti į santoriją po plaučių uždegimo. Iš tiesų buvo jau kaip ir sveika, nors antibiotikus teko gerti beveik visą laikotarpį, kol buvo sanatorijoje. Nes nuo chlamidijų sukelto polaučių uždegimo tenka vaistus visą mėnesį gerti.
Tai slaugos biuletenio jokiu būdu nedavė. Gydytoja iš karto perspėjo, kad atostogų sąskaita arba kokia močiutė lai važiuoja. Arba galėjom rinktis nevažiuoti.
Atsakyti
Tai va va ir sakau, kad oficialiai vaikas turi būti kaip ir sveikas, slaugos biuletenis nepriklauso.
Atsakyti
Labas mamukai 4u.gif
Visiems ligoniukams po sveikatos 4u.gif , o būsimoms (antrų vaikučių besilaukiančioms) mamytėms ramaus laukimosi mirksiukas.gif .

Justesea, jei kartais užklysi čia, parašyk, kokią įgarsintą (?) abėcėlę Viliukui pirkot. Laužau galvą dėl kalėdinių dovanų savo trimetei. Lėlių, pliušinukų aibė namuose, norisi kažko lavinimui.
O gal kitos mamos kažką galit parekomenduot? g.gif

Mąstau apie kažką panašaus knyga, arba medinę dėlionę su lietuviškomis raidėmis. Tik niekur patrauklios nerandu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergyyyte: 28 spalio 2013 - 15:36
Auštara wub.gif


mergyyyte, mes pirkom šitą. Viliui patiko, spaudo klauso, mokosi, bet man labai užkliuvo tie eilėraščiai biggrin.gif Čia iš senos senos tarybinės knygutės. Kai kur net pakeistas žodis "pionieriai" biggrin.gif Nors kai kurie eilėraščiai palikti netaisyti, su senu, nebevartojamu žargonu doh.gif Kas kad yra tekste žvaigždutė su prierašu, kad nevartojama, vaikas juk nemoka dar skaityti... Ir šiaip kai kurie eilėraščiai tokie visai be logikos hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justesea: 28 spalio 2013 - 15:47
Justesea, pameni, rašiau tau dėl pirmagimės. Jau antrą mergytę sūpuoju wub.gif - pasidžiaugiau ax.gif blush2.gif Gavau antrą šansą. Šansą patirti kitokią motinystę, iš pačios gražiausios pusės (ko labai trūko su pirmąja).

Papildyta:
QUOTE(Justesea @ 2013 10 28, 16:41)
Auštara wub.gif
mergyyyte, mes pirkom šitą. Viliui patiko, spaudo klauso, mokosi, bet man labai užkliuvo tie eilėraščiai biggrin.gif Čia iš senos senos tarybinės knygutės. Kai kur net pakeistas žodis "pionieriai" biggrin.gif Nors kai kurie eilėraščiai palikti netaisyti, su senu, nebevartojamu žargonu doh.gif Kas kad yra tekste žvaigždutė su prierašu, kad nevartojama, vaikas juk nemoka dar skaityti... Ir šiaip kai kurie eilėraščiai tokie visai be logikos hihihi.gif


Tiesa, jei gerai pamenu, Viliukui daržovių košės nelabai patiko? Kada pas jus primaitinimas įsibėgėjo?
Mažiukei mano jau greit 7 mėn., o košių nepripažįsta. Mieliau renkasi mp biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergyyyte: 28 spalio 2013 - 15:50
QUOTE(mergyyyte @ 2013 10 28, 16:46)
Justesea, pameni, rašiau tau dėl pirmagimės. Jau antrą mergytę sūpuoju  wub.gif  - pasidžiaugiau  ax.gif  blush2.gif Gavau antrą šansą. Šansą patirti kitokią motinystę, iš pačios gražiausios pusės (ko labai trūko su pirmąja).

Papildyta:
Neatidaro man psl.  g.gif


Geras, neatkreipiau dėmesio į tavo parašą blush2.gif Nuostabios naujienos thumbup.gif Sveikinu wub.gif Ir jau pusmetinė tavo mažylė bigsmile.gif


Pataisiau nuorodą 4u.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti