Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(korete @ 2013 08 23, 16:50)
Aš tai vistik siūlyčiau neperkrauti ir neapsisunkinti, mano nuomone, visiškai pakaktų jei foną pasirinktum baltą, toleliau padėtum tą padėklą su ąsočiu (tikiuosi teisingai tą prašmatnų indą pavadinau), o į priekį pasidėtum tą mažesnį ąsotėlį vieną  smile.gif

baltas lapas tai spalvotas fonas bus g.gif


nemyliu as minimalizmo, ne mano tai ne mano...as konservatyvi klasikos megeja ir gerbeja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 08 23, 19:54)
baltas lapas tai spalvotas fonas bus  g.gif
nemyliu as minimalizmo, ne mano tai ne mano...as konservatyvi klasikos megeja ir gerbeja  biggrin.gif


Kažkuri čia rašė, kad kuo mažiau daiktų, tuo geriau užskaitoma smile.gif
O "spalvotas" fonas - ąsotis. rolleyes.gif

Kartais tas "daug" būna gražu, tai gali bandyti, bet man dar nesigavo įvaldyti šio meno mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 23 rugpjūčio 2013 - 19:04
drystu priestarauti...o kodel reikia i kazkokius tai remus spraustis ir visoms vienu sablonu ND daryti as juk del saves, manes niekas su bizunu negena. padarysiu kaip man atrodo gerai.

man nesvetima daile, spalvos, kompozicija, kodel negalima pazaisti g.gif

o fotografijoje, as dar ne stebukladarys, as tiktai mokinuosi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 23 rugpjūčio 2013 - 19:07
Niekas tavęs ir neverčia daryti kaip tu nenori smile.gif Tiesiog pataria gal tau taip bus lengviau. Visada galima eksperimentuoti. 4u.gif
Atsakyti
as nenoriu lengviau biggrin.gif jeigu tai butu kokia matematikos lygtis, tai noreciau tik su X IR Y, bet cia juk menas
Atsakyti
kristalines, tikriausiai užsitrauksiu nemalonę...Ar man vienai atrodo, kad mergaitės poza labai nepatogi? Kūnelis, kojytė tarsi sulaužyti g.gif

Gal kam bus įdomu: http://studija-kasta...0.blogspot.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smalsi_: 23 rugpjūčio 2013 - 19:36
QUOTE(Vedda @ 2013 08 23, 20:21)
as nenoriu lengviau  biggrin.gif  jeigu tai butu kokia matematikos lygtis, tai noreciau tik su X IR Y, bet cia juk menas


Lauksiu namų darbų, labai knieti pamatyti biggrin.gif Atrodo, kad bus kulminacija (gal ir klystu) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsi_ @ 2013 08 23, 20:22)
kristalines, tikriausiai užsitrauksiu nemalonę...Ar man vienai atrodo, kad mergaitės poza labai nepatogi? Kūnelis, kojytė tarsi sulaužyti  g.gif

Ko tik nebūna, vaikai visaip geba susirangyti ir jiems nebūna nepatogu. Juk ne pati mama tą vaiką taip išlankstė. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 23 rugpjūčio 2013 - 20:16
QUOTE(Vedda @ 2013 08 23, 20:06)
drystu priestarauti...o kodel reikia i kazkokius tai remus spraustis ir visoms vienu sablonu ND daryti as juk del saves, manes niekas su bizunu negena.  padarysiu kaip man atrodo gerai.
man nesvetima daile, spalvos, kompozicija, kodel negalima pazaisti  g.gif

o fotografijoje, as dar ne stebukladarys, as tiktai mokinuosi  ax.gif


žinoma, kad gali daryti taip kaip tau atrodo gerai. Tiesiog maniau, kad jei jau žmonės čia ateina, tai iš tiesų nori mokytis, nori kitų patarimų, nuomonių... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2013 08 23, 15:34)

ačiū smile.gif

QUOTE(sayonara @ 2013 08 23, 15:53)
nežinau, kaip kam. man vertingesnė buvo fotiko instrukcija ir SM smile.gif

ypač, SM, kai kam smile.gif

QUOTE(smalsi_ @ 2013 08 23, 20:22)
kristalines, tikriausiai užsitrauksiu nemalonę...Ar man vienai atrodo, kad mergaitės poza labai nepatogi? Kūnelis, kojytė tarsi sulaužyti  g.gif


Prie ko ta nemalonė? biggrin.gif Gi visi matom kaip yra tos kojos.
Taip kojytės išsuktos, būna ir abi taip. Atsukinėju vis smile.gif Bet jai patogu taip. Dauguma vaikų taip sėdi. Ir mano galva, tai mažiausias minusas šioje foto smile.gif

Vedda taip taip, būk išskirtinė, kam tie rėmai, bet padaryk tinkamai, bent daugumai kad taip atrodytų, o ne tik tau pačiai mirksiukas.gif ir patarimas iš asmeninės patirties - įsiklausyk ką sako kiti, išmok pasinaudoti patarimais. Dar spėsi savim pabūti smile.gif
Atsakyti
Patarimu as klausau, tik ju ne prudai...prisiekiau sau nesivelti i diskusijas apie ND....bet kai taisyklese parasyta spalvta, o siuloma balta, kazkaip nematau logikos g.gif

Kristalines, dievisko (antikvarinio) grozio mergaite wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 23 rugpjūčio 2013 - 22:58
Sveikos smile.gif

Ryto žiūriniai
Atsakyti