Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Tomienė @ 2013 08 23, 14:52)
Merginos, vakar rankose laikiau tris (vienos nebuvo) Scott Kelby knygas. Ar rekomenduojate jas? Ne karvę kainuoja, bet ir ne viščiuką, o norėtųsi įsigyti ką nors tikrai verto ir naudingo  g.gif


nežinau, kaip kam. man vertingesnė buvo fotiko instrukcija ir SM smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 23, 11:16)
visko daug, bet tematishkai sudeta. idomus sprendimas though.
kas man kliuna - tai kad virsta viskas i kaire, net sakyciau ciuozte ciuozia.
pabandyk perdaryti, ta pati, tik su maziau visko smile.gif


aciu ,uz pastebejima, bet i agurkus nebegaliu ne tik,kad valgyti, bet jau ir ziureti cool.gif



vis bandau su indu ir paveikslo antru dubliu doh.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 23 rugpjūčio 2013 - 15:02
QUOTE(Tomienė @ 2013 08 23, 15:52)
Merginos, vakar rankose laikiau tris (vienos nebuvo) Scott Kelby knygas. Ar rekomenduojate jas? Ne karvę kainuoja, bet ir ne viščiuką, o norėtųsi įsigyti ką nors tikrai verto ir naudingo  g.gif

taip. labai naudingos ir lengvai skaitosi. pradziamokslem tai lobis. jamk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 23, 15:04)
taip. labai naudingos ir lengvai skaitosi. pradziamokslem tai lobis. jamk smile.gif


Vieną (gal pirmą) paskaitinėjau. Mane jo juokeliai kažkodėl gerokai erzino. Buvo ir gerų patarimų. Bet sutikčiau su Say, pajudėjusi pasijutau, kai užsukau čia ir kai prisiverčiau atsiversti tą nelemtą instrukciją.

Fotikas parvyko, jes!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 23 rugpjūčio 2013 - 15:20
QUOTE(Vedda @ 2013 08 23, 15:55)
aciu ,uz pastebejima, bet i agurkus nebegaliu ne tik,kad valgyti, bet jau ir ziureti cool.gif
vis  bandau su indu ir paveikslo antru dubliu  doh.gif


Aš tai vistik siūlyčiau neperkrauti ir neapsisunkinti, mano nuomone, visiškai pakaktų jei foną pasirinktum baltą, toleliau padėtum tą padėklą su ąsočiu (tikiuosi teisingai tą prašmatnų indą pavadinau), o į priekį pasidėtum tą mažesnį ąsotėlį vieną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2013 08 22, 20:02)

įdomu, kaip kitiems g.gif


dar gali uzdeti koki ale vandens zenkla, jei turi savo logotipa, pvz. kaip www.shutterstock.com daro kad parduodamos foto nebutu pavogtos. Taip bus galima matyti nuotrauka bet jau nelabai kur tokia gales panaudoti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 23, 11:47)


Siaip seniai galvoje besisukanti temike: "Stilius".



puiku:) Gal šįkart bus daugiau nei dvi foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 23, 11:47)
Siaip seniai galvoje besisukanti temike: "Stilius".


gera tema, ypač turint omenyje, kad rytoj Kaune vyks "Fashion bazaar" mados mugė biggrin.gif ale gaila, kad sudalyvaut nepavyks, teks Trakuose būti tą dieną :/

o beje, savaitgalio temai, savaitgalis tai čia nuo kada skaitosi? smile.gif nuo šeštadienio 00:01? ar ir penktadienio pavakarę galima priskaičiuoti? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darkas: 23 rugpjūčio 2013 - 18:18
QUOTE(Darkas @ 2013 08 23, 19:17)
gera tema, ypač turint omenyje, kad rytoj Kaune vyks "Fashion bazaar" mados mugė biggrin.gif ale gaila, kad sudalyvaut nepavyks, teks Trakuose būti tą dieną :/


Tą patį norėjau rašyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 23, 19:18)
Tą patį norėjau rašyti  biggrin.gif


irgi trakuose būsi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 08 23, 19:19)
irgi trakuose būsi? biggrin.gif


Gaila, ne. Kaune, dalyvausiu 4u.gif

Senai Trakuose buvau.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 08 23, 19:17)


o beje, savaitgalio temai, savaitgalis tai čia nuo kada skaitosi? smile.gif nuo šeštadienio 00:01? ar ir penktadienio pavakarę galima priskaičiuoti? biggrin.gif


manyčiau, kad nuo paskelbimo momento
Atsakyti