Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2013 08 23, 12:10)
Kaip bebūtų, tikiuos bent Say ką nors (valgomo) snapelyje atnešti smile.gif , jei tik dukra suspės grąžinti fotiką iki išvažiuojant doh.gif (jau kone poterius bambu rolleyes.gif )
Beje, Maggie, o čia pagal reglamentą pati savaitgalio žaidimuose nedalyvauji, ar kol kas neprisiderini ir tiek?

zinai, as visada stengdavausi dalyvaut weekendo temose ir dalyvavau, kai dar Yvette skelbe.
tiesiog as dabar turiu kitu veiklu - darba pakeiciau, valandos-grafikas nedekingas, savaitgaliais nera kada, ilsiuosi, gaminu, dziaugiuosi, miegu, myliu. kaip ir minejau, anksciau save grauziau del nefotografavimo, bet dabar visai ne. nefotografuoju ir tiek. retkarciais pasiemu juosta, bet kol ja nuskenuoju, ishryshkinu, praeina pusmeciai. daznai tiesiog pamirshtu idet i flickr, pasidalinti. bet as labai megau savaitgalio temas, todel tesiu ta graziaja tradicija, nes pamenu (pagal save sprendziu), daznai tai buvo geras spyris i sedimaja, kazkaip smagu, lauki temos, bandai igyvendint, gauni koki dar atviruka. motyvacija. tikiuosi kitom merginom dabar panasiai. jei nelabai, galime temu nebesklebti ir apsieiti be ju.
Papildyta:
QUOTE(Iks @ 2013 08 23, 12:56)
Maggie, peržiūrėjau, ką čia įdėjai, neapsispredžiu, kurios "šiaip", kurios "kritikai"... ax.gif

cia, SM, visos kritikai, nes mano manymu idejau tokias geriausias ir idomiausias is visos serijos. na gal bananas namudinis, siaip, bet man jis nerealus, zvilgsnis, daiktai. na gal centravimas koja kisa.

Say, a tu juostas pakritikuosi? biggrin.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(sayonara @ 2013 08 22, 12:08)
aš kadangi esu kiaurasamtis, tai primink, ar esu ko nors iš užduočių nepakomentavus?

nes žinau tikrai, kad kelias mokines esu apleidus. Tave irgi?

as idejau i flickr still life'a, bet tai nera mano galutinis rezultatas, cia buvo pasibandymas, kuris nepatiko man, o dar ir merginos sutarkavo (pastaruoju metu mano foto netinka joms; super, nes motyvuoja dar labiau). bet idomumo delei, gali uzmest aki. sunkus tas natiurmortas nors tu ka. ir sviesos, ir daiktu idealaus sudeliojimo, ir neperkraut - zodziu beskaitant teorija, viskas taip easy atrode, bet ne praktikoje. nors lyginant KIEK as perskaiciau apie tai literaturos, tai banydmu - 0 (na ok, vienas), mazokai, kad sprest, jog as nevykele ;] dar bandysiu.
Atsakyti
Maggie, aš pastebėjau, kad Tu labai centruoji. Taip kaip ir automatiškai beveik visada centruotos Tavo foto. Kodėl? Tarkim, Tavo dukros foto ant sofos būtų nereali, jei ji būtų dešiniau tokia visa panirusi. o dabar centras - ir nervina.

Natiurmortą apžiūrėsiu, gerai, kad priminei. Žinau, kad ir kai kurioms kitoms tebesu skolinga dėmesį.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 23, 12:17)
tikiuosi kitom merginom dabar panasiai. jei nelabai, galime temu nebesklebti ir apsieiti be ju.


Aš visom 5 už temas smile.gif
Jei ir nebandau ko nors, bent teoriškai pagalvoju, ką galėčiau su ta ar kita tema nuveikti, mano galva, tai irgi nebloga mankšta.
Papildyta:
QUOTE(Maggie @ 2013 08 23, 12:17)
Papildyta:
cia, SM, visos kritikai, nes mano manymu idejau tokias geriausias ir idomiausias is visos serijos. na gal bananas namudinis, siaip, bet man jis nerealus, zvilgsnis, daiktai. na gal centravimas koja kisa.


Maggie, devyndarbiauju, padai dega, tad apie kitas vėliau. Man knieti pasisakyti apie paskutiniąją. Man regis, turėtum paieškoti kažkokio kito rakurso jai, kad ją atskleistum (juk ji Tavo sesuo, Tu ją pažįsti, taip norėtųsi, kad atneštum portretą, kurį galėtum skaityti/versti iš Maggie kalbos, užgriebti paraštes ir potekstes), atvertum, parodytum iš kažkokio, jai tinkančio ir jai būdingo, kampo/taško, gal net netikėtai jums abiems... Dabar matau pakankamai gruobuonišką ir - sorry - kiek nuobodų portretą. Ir ji, esu įsitikinusi, nėra ji, matau tik kiek išlaužtą pasimaivymą prieš objektyvą. O norėtųsi daugiau, Tavo seseriškų įžvalgų, vidaus. Esu tikra, kad sugebėtum, beje smile.gif

(pagalvojau, kad žiauriai norėčiau pabandyti parodyti savo sesę - kokią ją matau, su visais mudviejų džiaugsmais ir peštynėmis nuo pat vaikystės, parodyti, kokią ją myliu ir kokios kartais tiesiog negaliu pakęsti smile.gif Būtų nelengva, nes ji apie fotografavimą turi tvirtą cheez'inį įsitikinimą, bet labai labai įdomu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 23 rugpjūčio 2013 - 12:45
Turiu tris juostas, pasibaigusios 1997, 1998 ir 200 metais, kaži ar gali kas iš jų gautis? g.gif g.gif g.gif


QUOTE(Iks @ 2013 08 22, 20:16)
Gotte, aš apie pirmąjį punktą ("Mano mūzos iškeliavo turbūt negrįžtamai/pradedu taip galvoti/nei minčių, nei jėgų, nei noro/net nežinau, kaip viską susigrąžinti). Jei taip jautiesi, gal imk ir išjunk visus galvojimus, neprievartauk savęs, pailsėk, atsijunk ir tiek. Man regis, tos krizės - gana įprastas reiškinys, panikuot neverta. Prasivėdins galva ir mūzos pačios parlėks namo it sūnūs palaidūnai smile.gif Aš periodiškai apsinuodiju veikla, kurią tikrai mėgstu (kulinarija, grafomanija, paišyba, net skaitymu), tada jaučiuos dardanti pakalnėn, degraduojanti, nykstanti... Ir kuo didesnė saviplaka, tuo prastesni popieriai. Priprantu prie būsenos, nustoju krimstis, ir kurį nors nepažadėtą rytą ištinka fenikso stebuklai smile.gif

neprievartauju...laukiu...jau gal nuo pavasario laukiu unsure.gif dabar tas etapas kai nuleidau rankas ir tiesiog nebemąstau, galvoju gal greičiau ateis kažkas biggrin.gif
labai noriu jau seniai kažką daryt su gatvės fotografija, va ir su say kadaise kalbėjau...taip ir neišėjau, nes visai nėr kur vaikų palikti unsure.gif . Kai yra kur palikti, tada stengiuosi skirti laiką sau ir MB, laisvalaikiui, nes nu košmaras, liubov nugarmėtų kažkur į pragarus kitaip. Va taip ir gaunasi, kad kažką reikia aukoti dėl kažko svarbesnio.

QUOTE(Mangute @ 2013 08 22, 22:28)
Man irgi neleido, bet aš labai ir nesistengiau. Rimtai Gotte dėk watermark, per visą foto. Jo man regis nutrinti neina, kad ir kaip stengsies smile.gif

dėsiu logo turbūt g.gif


Maggie, man patiko "Vasaros vakarai" ax.gif


Galvoju rudenį gal pavyks įlįsti truputį pastudijuoti fotografijos. Tai visos viltys dabar ten. Nežinau, kiek ir ko realiai išmokčiau, bet išlįsčiau į žmones, važinėti tektų į Soho, patį centrą. Tai va tada gal prasimušiu su gatvės fotografija, nes būsiu įdomesnėse vietose ir būsiu VIENA bigsmile.gif Dabar tik laikau kumščius, kad viskas išdegtų cool.gif

O šiaip komercija mane uždusino unsure.gif taip taip, malonumą fotografavimas teikia ir visa kita, bet su kūryba sunkūs reikalai unsure.gif dar galvoju, kad man reik mokytojos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 23 rugpjūčio 2013 - 12:41
QUOTE(gotte @ 2013 08 23, 12:39)
Turiu tris juostas, pasibaigusios 1997, 1998 ir 200 metais, kaži ar gali kas iš jų gautis? g.gif  g.gif  g.gif


tos 200-ųjų metų tai nepamesk, čia istorinė retenybė, priešistorinė juosta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 23, 13:41)
tos 200-ųjų metų tai nepamesk, čia istorinė retenybė, priešistorinė juosta biggrin.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 23, 12:41)
tos 200-ųjų metų tai nepamesk, čia istorinė retenybė, priešistorinė juosta biggrin.gif

o gautis kas iš jos gali? gal kokie priešistoriniai objektai pavyktų biggrin.gif

taigis...klaviatūra vaikų "patobulinta" biggrin.gif kartais nenusispaudžia.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 23, 12:41)
tos 200-ųjų metų tai nepamesk, čia istorinė retenybė, priešistorinė juosta biggrin.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
aš turiu 1-2 atlikusias nuo sovietų laikų, kaži, dar nors truputį gyvos būtų?, ar jau mumifikavosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2013 08 23, 12:46)
o gautis kas iš jos gali? gal kokie priešistoriniai objektai pavyktų biggrin.gif


na žinok jei ji kokiu pinholu eksponuota, gal koks Šv. Petro mokinys galėjo slėpti kokį testamentą kokioj oloj, nu... reiktų ryškint biggrin.gif prieš tai, žinoma, galima ant viršaus gėlių pafotkinti biggrin.gif double expo su Šv. Petru, tskant smile.gif

p.s. suprantama. penktadienio pezalai incorporated smile.gif

Iks, gyvos gyvos, ypač jei ne ant saulės 25 m. gulėjo. Aš pati kelias turiu, kelias fotkinau ir pati ryškinau, viskas su jomis ok buvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 23 rugpjūčio 2013 - 12:51
Truputis foto ir iš manęs, penktadieniui ( biggrin.gif ), nors flickre turbūt jau dauguma matė smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 08 23, 14:43)

o dieve, koks grožis wub.gif ypač trečia patinka. tas juodas fonas, jb labai fainas, nėra išdegimų (kaip pas kai ką doh.gif ), emocija faina. man labai labai patinka. antra tokia senovinė man, prieškarinė biggrin.gif

sveikos visos, atėjau, kad neišmestumėt ir nelieptumėt po kiek laiko vėl nd daryt smile.gif
pas mane nefotkinimo etapas, neimu fotiko į rankas turbūt nuo pavasario.


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 23 rugpjūčio 2013 - 14:35
Merginos, vakar rankose laikiau tris (vienos nebuvo) Scott Kelby knygas. Ar rekomenduojate jas? Ne karvę kainuoja, bet ir ne viščiuką, o norėtųsi įsigyti ką nors tikrai verto ir naudingo g.gif
Atsakyti