Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(saigha @ 2013 08 23, 10:32)
saynora, dėkuj
bet - jei aš žiūriu į ta 81 nuotrauką ir mane erzina tai, kaip objektas išdėliotas - norisi patraukti žemyn ir į šoną, kad kaip kaskados tie rutuliai leistųsi žemyn, bet tilptų ir trečias - tai čia negerai ? mano akis neišlaivinta ?


gali būti, kad neišlavinta akis. bet lygiai taip pat gali būti, kad ten ir nėra tobulo kadro, kad yra trūkumas.

bet patariu neprisiknisinėti prie techninių smulkmenų, nors suprantu, kad pačioje pradžioje labiausiai jas akcentuojate ir norisi kritikuoti, nes jaučiatės toje srityje šį bei tą išmanančios, o palaukti, kol išsivystys ir jausminis analitiškumas, kai matysite ne tik nupjautus kampukus, o visumą - t.y. išorinę nuotraukos charakteristiką kartu su joje nešama žinute, jausmais, informacija. kas iš principo yra neatsiejama smile.gif
Atsakyti
ne kritikuoti norisi
SUPRASTI
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 23, 11:23)
Maggie, gal galima jau būtų sužinoti savaitgalio temą? Išvažiuoju, bet turiu ambicijų mėginti ax.gif

lotuliukas.gif
aciu kad priminei blush2.gif

Siaip seniai galvoje besisukanti temike: "Stilius".


Del praeitos temos, kuno temos, nu taip norejau siusti atviruka, bet neuzkibau kazkaip.. tikiuosi si savaitgali prikursit ir as su pasididziavimu kazkam issiusiu atviruka. doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 23, 10:47)
lotuliukas.gif
aciu kad priminei blush2.gif

Siaip seniai galvoje besisukanti temike: "Stilius".
Del praeitos temos, kuno temos, nu taip norejau siusti atviruka, bet neuzkibau kazkaip.. tikiuosi si savaitgali prikursit ir as su pasididziavimu kazkam issiusiu atviruka.  doh.gif  smile.gif


Mmmm---da. Įtariu, nusisuksiu sprandą, bandydama sugriežt interpretacijomis lyg su armonika. Tiesmukiškai jau niekaip nepavyktų, kiek dabar įsivaizduoju. Jaučiu, užstrigsiu lingvistikoje biggrin.gif
Kaip bebūtų, tikiuos bent Say ką nors (valgomo) snapelyje atnešti smile.gif , jei tik dukra suspės grąžinti fotiką iki išvažiuojant doh.gif (jau kone poterius bambu rolleyes.gif )
Beje, Maggie, o čia pagal reglamentą pati savaitgalio žaidimuose nedalyvauji, ar kol kas neprisiderini ir tiek?

***

Saigha, mano supratimu, ir bausmė, ir dievo palaima, kad nėra taisyklių, kaip laužyti taisykles. Tai lyg šuolis su parašiutu. Laisvas krytis - ir svaigus, ir pavojingas truputį... (bet tik todėl ir saldus smile.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 23 rugpjūčio 2013 - 11:22
QUOTE(saigha @ 2013 08 23, 10:40)
ne kritikuoti norisi
SUPRASTI
smile.gif


tam, kad suprastum, greičiausiai nepakaks techniškai išanalizuoti ir suprasti loginiais argumentais. labiau gal reikėtų bandyti pajusti, o ne suprasti smile.gif
Atsakyti
Say, atsiprašau, kad trukdau... hmm.. kūdintis ir gerti biggrin.gif , bet pasitikslinu - jei ką, gėlytės ir trampampam tiks analizei? Man pačiai labiau rūpėtų žmogystos, bet tos, su kuriomis važiuoju, slepiasi iš tolo, kitų turbūt neaptiksiu (a la vienkiemis)...
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 23, 11:38)
Say, atsiprašau, kad trukdau... hmm..  kūdintis ir gerti biggrin.gif , bet pasitikslinu - jei ką, gėlytės ir trampampam tiks analizei? Man pačiai labiau rūpėtų žmogystos, bet tos, su kuriomis važiuoju, slepiasi iš tolo, kitų turbūt neaptiksiu (a la vienkiemis)...


man irgi žmogystos tinka labiausiai, bet ir visa kita tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 23, 09:30)
Ryto žiūriniai:

Gėlių mylėtojams - Ron van Dongen

Kompozicijos labai patiko: Bruce Davidson


Labas rytas smile.gif

Abu patiko, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 23, 12:38)
Say, atsiprašau, kad trukdau... hmm..  kūdintis ir gerti biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 23, 11:39)
man irgi žmogystos tinka labiausiai, bet ir visa kita tinka smile.gif


Vėliau turėtų atsirasti žmogystų. Kaukėtoji panelė tebežada, net draugę užverbavo (tavo mamai pasirašau nors dabar biggrin.gif ). Artimiausiu metu griežčiau imsiuos to reikalo, kad ir su bizūnu ( hihihi.gif )

***

Mangute, Mangučių junior foto supažindinimui ar kritikai?

***

Maggie, peržiūrėjau, ką čia įdėjai, neapsispredžiu, kurios "šiaip", kurios "kritikai"... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 23 rugpjūčio 2013 - 12:02
Maggie, man tai nuobodžiaujanti liux smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 23, 11:38)
Say, atsiprašau, kad trukdau... hmm..  kūdintis ir gerti biggrin.gif


ups lotuliukas.gif
Atsakyti