Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(gotte @ 2013 08 22, 19:33)
Ka, nu bet print screen būtų viršūnė tiesiog doh.gif
Susikūriau naują flickr pasibandymui. Gal galit pažiūrėti, ar duoda daryti "save as" (man pačiai duoda tą daryt):

čia
kaip padaryt, kad neduotų seivinti????????? g.gif  g.gif  g.gif


Man irgi neleido, bet aš labai ir nesistengiau. Rimtai Gotte dėk watermark, per visą foto. Jo man regis nutrinti neina, kad ir kaip stengsies smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 08 22, 22:16)
O mano fotikas šiukšlinas. Kai padariau f800, ech kiek "grožio" atsirado. cool.gif ... Taigi lauksiu  kol pats "savaime išsivalys"...  cool.gif

Čia juokeliai kažkokie? Nepagavau:)
Matyt ISO, ne F. Ir tiukšmai ten..
Atsakyti
QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 08 22, 22:16)
O mano fotikas šiukšlinas. Kai padariau f800, ech kiek "grožio" atsirado. cool.gif ... Taigi lauksiu  kol pats "savaime išsivalys"...  cool.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
Ryto žiūriniai:

Gėlių mylėtojams - Ron van Dongen

Kompozicijos labai patiko: Bruce Davidson
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 23 rugpjūčio 2013 - 08:34
Pagaliau. Kava su pyragais smile.gif Nors nuorodose tik po 1 foto radau, bet nebėda, google paslaugus smile.gif Davidson patiko, grįšiu. Dongeną atidėjau labiau gėliniam nusiteikimui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 23, 10:10)
Pagaliau. Kava su pyragais smile.gif Nors nuorodose tik po 1 foto radau, bet nebėda, google paslaugus smile.gif Davidson patiko, grįšiu. Dongeną atidėjau labiau gėliniam nusiteikimui ax.gif

atverus knyga ,apacioje yra mazutelytes rodyklytes ,verciasi mirksiukas.gif


suziurejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 08 23, 09:18)
atverus knyga ,apacioje yra mazutelytes rodyklytes ,verciasi  mirksiukas.gif
suziurejau  smile.gif


tai ir sakiau, kad jaučiuosi it šimtakojis, ne šimtaakis. Nebūtum pasufleravusi, tikrai nebūčiau tų mažutėlyčių radusi smile.gif Ir ką - apturėjau antrą porciją pyrago smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 23 rugpjūčio 2013 - 09:41
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 22, 13:16)
Man atrodo visko per daug  ax.gif
Pamatavau, pirmoj foto horizontas netiesus, 1 mm smile.gif

visko daug, bet tematishkai sudeta. idomus sprendimas though.
kas man kliuna - tai kad virsta viskas i kaire, net sakyciau ciuozte ciuozia.
pabandyk perdaryti, ta pati, tik su maziau visko smile.gif
QUOTE(Iks @ 2013 08 22, 21:16)
Gotte, aš apie pirmąjį punktą ("Mano mūzos iškeliavo turbūt negrįžtamai/pradedu taip galvoti/nei minčių, nei jėgų, nei noro/net nežinau, kaip viską susigrąžinti). Jei taip jautiesi, gal imk ir išjunk visus galvojimus, neprievartauk savęs, pailsėk, atsijunk ir tiek. Man regis, tos krizės - gana įprastas reiškinys, panikuot neverta. Prasivėdins galva ir mūzos pačios parlėks namo it sūnūs palaidūnai smile.gif Aš periodiškai apsinuodiju veikla, kurią tikrai mėgstu (kulinarija, grafomanija, paišyba, net skaitymu), tada jaučiuos dardanti pakalnėn, degraduojanti, nykstanti... Ir kuo didesnė saviplaka, tuo prastesni popieriai. Priprantu prie būsenos, nustoju krimstis, ir kurį nors nepažadėtą rytą ištinka fenikso stebuklai smile.gif

visishkai pritariu. ko gero busim bendramintes. daznai nuomones sutampa.
as labai krimtausi del instagraminiu foto, kad geda peleda tokiais niekiais uzsiimt, na bet atradau tame savotiska dziaugsma ir netgi pradejo patikti.
dabar pvz baigineju veikla "auginam pomidorus" (balkone, keleta vazoneliu), kuri man nemazai vasaros vakaru uzeme (laistymai ypac, bet ir visokie kitokie augalu "paglostymai", sako, reikia mylet, tada auga), bet norejau, pabandziau, patiko, daugiau nebeauginsiu biggrin.gif is tikruju, galejau nufotografuot juos. man "sodininkavimas" prilygsta stebuklui. paprastai tokiu dalyku nedarau, nes nemoku ir kazkaip nenorejau moket.
tai vat, ka norejau pasakyt, kad visokios kitokios veiklos yra geros, as long as neuzsiemu komercija, visishkai nesiparinu del nefotografavimo. faina yra daryt tai, ka nori daryt.

vakar apeme nostalgija juostai. tad perziurejau archyvus, perziurejau vasaros pradzios juostas, ikeliu kelis kadrus cia - kai kurie siaip, kai kurie kritikai. visos nuomones labai laukiamos. daugiau foto - flickr.
(didesnes flickre, ten taipogi tu paciu foto yra ivairiu variantu, spalvotu-jb, kompozicijos - sunku man apsisprest, nematau as which is better).

TV
user posted image

kai Ji nuobodziauja
user posted image

vasaros vakarai
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maggie: 23 rugpjūčio 2013 - 10:51
O galiu tokį "žalią" klausimą?
Kai kalbama apie kompoziciją, bent jau čia - SM, flickre, akcentuojamas viso objekto įtalpinimas į kadrą - nenukramtant lapų, žiedlapių pakraštėlių, pirštų rankoms, ect., ect. O vienoje iš nuorodų ( Dongeno ) nuotraukose : 11,35,61,75,81 - kaip tik galiukai nukramtyti. Ar čia toks buvo užmanymas - jei taip, tai kodėl, kaip jis pasiteisina ?
Ačiū, kas nepatingės paaiškint..
Atsakyti
QUOTE(saigha @ 2013 08 23, 10:17)
O galiu tokį "žalią" klausimą?
Kai kalbama apie kompoziciją, bent jau čia - SM, flickre, akcentuojamas viso objekto įtalpinimas į kadrą - nenukramtant lapų, žiedlapių pakraštėlių, pirštų rankoms, ect., ect. O vienoje iš nuorodų ( Dongeno ) nuotraukose : 11,35,61,75,81 - kaip tik galiukai nukramtyti. Ar čia toks buvo užmanymas - jei taip, tai kodėl, kaip jis pasiteisina ?
Ačiū, kas nepatingės paaiškint..


atsakymas paprastas: kad laužytum taisykles, pradžioje turi jas labai gerai mokėti ir suvokti, kas nutinka, kai vienaip arba kitaip padarai. kai išmoksti sutalpinti objektą į kadrą, tuomet gali pradėti mokytis jo nesutalpimti į kadrą taip, kad niekam nekliūtų, kad atsirastų to nesutalpinimo prasmė, priežastis, pateisinimas. sunkus menas.. tai nėra koks nors mechaninis, valinis sprendimas - va, dabar viskas matosi, o tada žengiu žingsnį priekin, nebetelpa, VSIO, spaudžiu. taip nėra. tą sunku racionaliai paaiškinti, tiesiog pajunti, kad reikia kažką nupjauti, nukąsti. arba nepajunti..smile.gif arba kartais pajunti, o kartais nepajunti, kaip ką gamta apdovanojo smile.gif
Atsakyti
Maggie, gal galima jau būtų sužinoti savaitgalio temą? Išvažiuoju, bet turiu ambicijų mėginti ax.gif
Atsakyti
saynora, dėkuj
bet - jei aš žiūriu į ta 81 nuotrauką ir mane erzina tai, kaip objektas išdėliotas - norisi patraukti žemyn ir į šoną, kad kaip kaskados tie rutuliai leistųsi žemyn, bet tilptų ir trečias - tai čia negerai ? mano akis neišlaivinta ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saigha: 23 rugpjūčio 2013 - 10:33