Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Afrė @ 2013 09 02, 20:08)
Jei ten sėdėjau, tai nereiškia,kad tikrai ji visda ir verkė wink.gif Skaičiusiam šią knygą, tikrai Mamagute iliustravo ją gerai. Grūdas irgi udžėtas, kad susendinti kažkiek JB, foto pačią, tame yra esmė... sendinimas foto kartu su knygos turiniu...

drinks_cheers.gif
mano manymu labai gerai mamagute igyvendino pavadinima. super.
Papildyta:
QUOTE(Ka @ 2013 09 02, 23:25)
Aš užskaityčiau, jei pirmasis objektas nebūtų praradęs fokuso pirmoje nuotraukoje. Man patiko ir spalvos, ir pateikimas.  ax.gif

me too drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 04, 19:02)
Kitsune, nors jau nereikia, bet atminčiai - TAIP smile.gif . Kruopos? - aš skaityti nemoku, vadinas biggrin.gif


Aš irgi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 04, 07:53)
O aš būčiau davusi Opšrai šansą. Šitokia pažanga, prisiminus pirmąjį dublį; visada į tai atsižvelgiu. Na, man susidaro įspūdis (tikiuos, neklaidingas), kad ši žingeidi ir rimta moteris (pasak jos pačios), daugiau tokio "broko" (kiek sulankstyto fono) nepaleis į gamybą smile.gif , nes iki šiol į visas pastabas įsiklausydavo tikrai atidžiai. Norėtųsi skatinti. Juolab, kad nepasakytum, jog tas fonas lyg iš gerklės ištrauktas, aš net nepastebėjau, kol kiti nepabaksnojo ax.gif

Opšra ir gavo šansą... pabandyti dar kartą biggrin.gif Vakar jau buvau besupykstanti ant visų, kad jiems akyse palankstyta, kai įžiūrėjau sulankstymą - ant savęs, kad tokio dalyko nesužiūrėjau, o tada pagalvojau, kad nesunku gi ir pakartoti smile.gif Arbatos dar liko, galiu ir dar keliolika kartų... biggrin.gif

QUOTE(Iks @ 2013 09 04, 17:50)
Kitsune, tik dabar iššifravau, kad ten KVAPAS, ne KRAPAS (nuo ano karto sukau galvą, kam vienam krapui personalinis maišelis)? Kaip iš sandėliuko - dėl to pilkšvo melsvumo? (tada 5ND paklausk, jie Tau ir atsakys). Kiek tamsoka. Šiaip neblogai.

Aš kaip tik pirmą kartą perskaičiau "kvapas", pagalvojau, va, kaip gražu, o šiandien darbe per didelį monitorių užstebėjau, kad "kruopos" visgi, net maišelių žavumas sumažėjo biggrin.gif

O jei mažiau kalbų ir daugiau darbų...

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opšra: 04 rugsėjo 2013 - 18:22
QUOTE(Iks @ 2013 08 31, 01:32)
P.S. Aš irgi naktinė (plaštakė) hihihi.gif Ir labai dėl to vargstu, nes darbo dienom turiu keltis 5, o niekaip nepaguldau savęs į lovytę anksčiau nei 1-2. Tad suprantu. Bet bent pirmajai 5ND daliai turėsi kažkaip susiaktyvinti (fizika gal ir nepadės, bet kava ar chemija maybe)

oho. cia riebiau uz mane biggrin.gif As keliuosi 8. Miegot 2. Ir jau, zinok, nebegaliu taip, nes vis sunkiau keltis. Kaip tu iveiki "rytini issekima" ir pakyli nuo lovos..? As kiekviena ryta, toks jausmas, mirstu. realiai - man bloga, silpna, drebuliai, galvos skausmai, migrenos tokios rimtos biggrin.gif zodziu viskas. kartais atrodo, kad nebeistversiu. ateina vakaras ir mano kunas stebuklingai igyja jegu blink.gif gyvenime (suaugusiuju hehe) neuzmigau turbut 22-23 val. Man tai yra fantastika. Ir as pavydziu tokiem zmonem. Mane uzkniso buti peleda biggrin.gif vat. pasiguodziau. pagaliau, baigesi darbas, einu namolio biggrin.gif
p.s. kiekviena ryta sau sakai - nu jau SIANDIEN, tai tikrai eisiu anksciau miegoti, ir as tuo tikrai sventai tikiu. nepavyksta. nepavyko. bet vis viliuosi. ;]

sorry uz OT.
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2013 09 04, 18:31)

QUOTE(rarity @ 2013 09 04, 18:36)

QUOTE(*briedis* @ 2013 09 04, 18:37)
Kitsune, TAIP  smile.gif

QUOTE(Iks @ 2013 09 04, 19:02)
Kitsune, nors jau nereikia, bet atminčiai - TAIP smile.gif

aciu merginos nail.gif vadinasi keliauju prie 2ND showoff.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 04, 19:13)
Opšra ir gavo šansą... pabandyti dar kartą biggrin.gif Vakar jau buvau besupykstanti ant visų, kad jiems akyse palankstyta, kai įžiūrėjau sulankstymą - ant savęs, kad tokio dalyko nesužiūrėjau, o tada pagalvojau, kad nesunku gi ir pakartoti smile.gif Arbatos dar liko, galiu ir dar keliolika kartų... biggrin.gif
Aš kaip tik pirmą kartą perskaičiau "kvapas", pagalvojau, va, kaip gražu, o šiandien darbe per didelį monitorių užstebėjau, kad "kruopos" visgi, net maišelių žavumas sumažėjo biggrin.gif

O jei mažiau kalbų ir daugiau darbų...



TAIP mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2013 09 04, 12:39)
Nu gal as cia per daug gilinuosi, bert man kazkaip noretusi ismokti to, ka galeciau pritaikyti ateityje praktikoje. Jei tas bruksniukas, rodantis ekspozicija, net mirksi nuo negalejimo daugiau pasislinkti i desine, tai as net nefokinau, nes kas, kad tada balta atrodys balta ir atitiks tuos skaiciukus pabaksnojus pipete, bet realiai nuotrauka su tokia ekspozicija bus tiesiog nekokybiska. Tada net mano siena, kuri siaip nera balta atrodo balta. As manau, kad sito ND tikslas ismokti taip nufotografuoti, kad visos spalvos, ne tik balta, atitiktu realybe.

Leisiu sau, nors ir nemokytai, įkišti savo nosį ir garsiai pasvarstyti apie tuos penktuosius namų darbus (morališkai jau ruošiuosi, nors iki jų dar daug žolytės... t.y. dar daug plaukti upe biggrin.gif ). Aš skaitydama čia sau taip supratau, kad 5 ND esmė nėra išdeginti viską, kas balta, kad būtų tikrai balta. Svarbiausia turėtų būti tikslaus rankinio baltos spalvos balanso pasirinkimas. O šitą dar ir kaip gali panaudoti vėliau praktikoje.
Ir, kad mano pamislėjimas neatrodytų kaip bandymas vaidinti labai mokytą ( biggrin.gif ), paklausiu senbuvių - ar taip yra? Ar visgi kablys šituose namų darbuose kažkur kitur įsmeigtas?..

P.S. jei jau kalbam apie namų darbus, jų aprašymus ir tra ta ta, norisi pastebėti, jog pirmųjų ND aprašyme teigiama "išrikiuokite daiktus skersai, kaip pavyzdyje" (netiksli citata). Spėju, kažkada pavyzdys gal ir buvo toks, tačiau dabar tai arba nėra, arba aš anti-žvaira biggrin.gif Todėl reikalauju, kad šitas vargšus žalius naujokus klaidinantis aprašymas būtų pakeistas! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opšra: 04 rugsėjo 2013 - 18:39
QUOTE(Maggie @ 2013 09 04, 18:24)
oho. cia riebiau uz mane biggrin.gif
sorry uz OT.

Trumpas atsakomasis OT: viskas viens prie vieno, nei aš pakylu iš lovos, nei įveikiu ką nors. Tai tik optinė apgaulė. Kas iš to, jei kažkoks vaiduoklis bando imituot gyvybę. Pažadai tie patys, neišsipildo, vakar užmigau ... 3:50 irnesakyk.gif O štai į dienos pabaigą jaučiuos jau beveik galutinai atsibudusi biggrin.gif Ir net gyvenimas gražus JAU, sakyčiau smile.gif
Ir ta proga Opšrai TAIP smile.gif (nors tasai be fokuso kabino labiausiai cool.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 04 rugsėjo 2013 - 18:57
sveikutes,
prazuvele pasirodo blush2.gif
atbegu su 4 nd blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 04, 19:44)
Ir ta proga Opšrai TAIP smile.gif (nors tasai be fokuso kabino labiausiai cool.gif)

Matau puikią dirvą sėklai sėti, todėl... kaip ir minėjau, aš tik mažas neapsiplunksnavęs viščiukas, kuriam estetika, kompozicija ir visa, kas susiję su menu yra dangaus aukštyje, bet užtat labai norintis skraidyti biggrin.gif Kuo kabino tas be fokuso? Aš matau keturis skirtumus: fonas, šviesa, spalvos ir daiktų sustumdymas. Kas ten buvo geriau? Ko aš nematau?
Nes man pačiai dabartinis labiau patinka, bet aš dar skonio neturiu, tai labai įdomu...
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 09 04, 19:05)

mano manymu labai gerai mamagute igyvendino pavadinima. super.



ojej, kaip širdį glosto heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagute: 04 rugsėjo 2013 - 19:15
sveikos smile.gif
Atsakyti