Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Egipta @ 2013 09 04, 11:50)
... Tai kokia tada to ND esme, kai ismokstama ta balta isgauti su realiai nepritaikomais nustatymais?

nu balta turi buti balta ir taskas cool.gif niekam neidomu kaip tu ta isgausi, is kur sviesa imsi ir su kieno pipete matuosi, kur ir kaip ateityje pritaikysi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 09 04, 12:10)
nu balta turi buti balta ir taskas  cool.gif niekam neidomu kaip tu ta isgausi, is kur sviesa imsi ir su kieno pipete matuosi, kur ir kaip ateityje pritaikysi   biggrin.gif


Nu gal as cia per daug gilinuosi, bert man kazkaip noretusi ismokti to, ka galeciau pritaikyti ateityje praktikoje. Jei tas bruksniukas, rodantis ekspozicija, net mirksi nuo negalejimo daugiau pasislinkti i desine, tai as net nefokinau, nes kas, kad tada balta atrodys balta ir atitiks tuos skaiciukus pabaksnojus pipete, bet realiai nuotrauka su tokia ekspozicija bus tiesiog nekokybiska. Tada net mano siena, kuri siaip nera balta atrodo balta. As manau, kad sito ND tikslas ismokti taip nufotografuoti, kad visos spalvos, ne tik balta, atitiktu realybe.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egipta: 04 rugsėjo 2013 - 11:40
Iks, savaitgalinei užduočiai smile.gif Tačiau ne ši dar idėja smile.gif Šiuos nufotorgafavau šeštadienį Ivanasko muziejuje smile.gif Ir vakar beskaitant "n" kartą Vabalų puotos knygelę, prisiminiau,kad galiu pritraukti tuos vabaliukus smile.gif

R. Žilinskas „Vabalų puota"
user posted image
Atsakyti
Gal kas buvote parodoje?
Aleksandravičiaus
Atsakyti
Merginos, gal zinote kur SIAULIUOSE arba KLAIPEDOJE nuomotis placiakampi objektyva?
Atsakyti
Kodėl tu visur to klausinėji? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 09 04, 12:31)
Kodėl tu visur to klausinėji?  biggrin.gif

Todel, kad FB tik siaulietes tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 04, 09:04)
Savaitgalijos tęsinys:
*Mamagute (1-2; balanų pilys). Hmm, pavadinimas gerokai suglumino. Kadrai labai dėkingi, tikrai en plius ka pavadinimų variantų liptų ir priliptų. Bet šis.., manęs, tarkim, neįtikina, kažkas nesusiveda, nesusigroja.

**Mamagute (3; Pedro upė ir Coehlo). Yra kažko, kas sustabdo. Patinka, kad nutarei išsiversti be upės ir - juolab - be ašarų upelių.



ačiū už pastabas, pastebėjimus, nuomones, komentarus, pasiūlymus ... smile.gif Tikrai, sulaukt komentarų , daugiau ar mažiau nusisekusiom foto, žiauriai gera smile.gif

* "Balanų pilis" -relikvija iš mano vaikystės vasarų, praleistų pas senelius. Aišku, kad čia sugrojo emocijos, asociacijos (o tai prieštarauja temai rolleyes.gif ). Ką toj knygoj rašo, dievaži, nepamenu. Aišku viena, kad ten pasakos biggrin.gif " Balanų..." (čia, matyt, kažkoks pavadinimas) man vis asocijuojas su tamsa, prietema... Na ir gavos- vaikystė, žaidimas, prietema. Tas paveikslas dešinėj- kaip užuomina į kitokį, pasakų pasaulį...

** turėjau tikslą išnaudot savo rankas biggrin.gif

esu m amagute 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kaip dabar 1 ND? Viskas taip paprastai sudetinga. Atrodo namie operacine galetu buti, bet vat nuotraukos kaip is sandeliuko g.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Dienos sviesa 5 ND
AUTO
user posted image
DEBESELIS
user posted image
RANKINIS
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egipta: 04 rugsėjo 2013 - 13:40

5ND dirbtine sviesa

auto
user posted image

tungsted
user posted image

custom
user posted image


kad nepasimesciau
vienas TAIP...
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2013 09 04, 10:50)
Pries einant daryt savo 5-taji namu darba N-taji karta noriu paklausti, kaip jau ir Vedda rase ir is savo patirties matau, tikamas namu darbas gaunasi tik tada, kai nuotrauka jau gerokai pereksponuota buna. Jei realiai tokius nustatymus pritaikius fotografuosi gamta/namus/zmones, bet ka kita, nuoraukos nebus kokybiskos, bus persviestos. Tai kokia tada to ND esme, kai ismokstama ta balta isgauti su realiai nepritaikomais nustatymais?

Nori pasakyt, pereksponavus ND (kad išgauti tinkamą šviesumą anot tavęs) ir įkišus į tą pačią aplinką kad ir mažą kačiuką ir fotografuojant tais pačiais parametrais, jo nuotraukos ekspozicija bus visai kita, nei ND nuotraukos?

Afrė, patiko įdėja, įgyvendinimas, man apskritai paskutiniu metu patinka tavo ieškojimai 4u.gif

Vedda - TAIP 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 04 rugsėjo 2013 - 14:25