Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Vedda @ 2013 09 04, 07:48)
5ND dirbtine sviesa

o dabar  g.gif


vinjetes dedi?
Atsakyti
ne ,nieko nedarau, cia man taip objektyvas isdykauja ,sviesiame fone ka bedaryciau ... o ta fona ,beveik visa kambari uztiesiu baltomis paklodemis ,aplink balta lapa doh.gif

va dar viena, bet cia nustatymai tai jau cerez nemogu doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 04 rugsėjo 2013 - 08:07
Savaitgalijos tęsinys:
Mamagute (1-2; balanų pilys). Hmm, pavadinimas gerokai suglumino. Kadrai labai dėkingi, tikrai en plius ka pavadinimų variantų liptų ir priliptų. Bet šis.., manęs, tarkim, neįtikina, kažkas nesusiveda, nesusigroja. Apskritai nelabai įsivaizduoju taip užvardinto kadro, gal fantazija nusekusi, gal balanas per daug nustelbusi elektrifikacija, užstringu ir viskas. Patys kadrai įdomūs kaip ieškojimai, sakyčiau, dar neišsipildę, bet paplušėjus, pažaidus, paremontavus galėtų buti labai nieko sau smile.gif Ypač antrasis, Tavo vietoje, grįžčiau, bandyčiau dar kartą, mano galva, visai verta. Pasitelkus stipresnę kompoziciją, atitinkamą šviesosklaidą, atsisakius nebūtinų detalių, akyliau sužiūrėjus būtinas, galbūt eliminavus spalvas, įsijautus į jb... galėtų rastis kažkas ypatingo, tikrai paveikaus. Jei ne likusiam pasauliui, tai bent Iks - esu kone tikra smile.gif
Mamagute (3; Pedro upė ir Coehlo). Yra kažko, kas sustabdo. Patinka, kad nutarei išsiversti be upės ir - juolab - be ašarų upelių. Briedžio siūlytos pataisos, mano galva, kadrą suholivudintų, jei ne galutinai sugadintų. Niekaip kitaip tų "pridėtų" ašarų neįsivaizduoju, tik kaip pakankamai pigų ir nevykusį triuką. Patinka, kad juo nesusigundei. Rankos be galo fotogeniškos, įdarbinčiau ne tik šiam variantui. Man kiek daugoka viršaus, nepalikčiau kepuraitės užuominų virš to (kaip vadinasi?) atraito. Veido (nors jo beveik ir nematyti) norėtųsi mažumėlę šviesesnio arba dar labiau užtemdyto. Rankos beveik gerai, bet nedidelė paklaida vis tik palikta, dar išlikęs šioks toks vaidybiškumo, netikrumo momentas, trūksta sekundės kitos iki visiško įsijautimo į vaidmenį. JB gal dar kiek dramatiškesnio, ne tokio "pasinio" norėtųsi. Visai įdomus tas Tavo savaitgalis - verkiant prie upės ir balanos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 04 rugsėjo 2013 - 08:33
QUOTE(Vedda @ 2013 09 04, 09:01)
ne ,nieko  nedarau, cia man taip objektyvas isdykauja ,sviesiame fone ka bedaryciau ... o ta fona ,beveik visa kambari uztiesiu baltomis paklodemis ,aplink balta lapa  doh.gif

va dar viena, bet cia nustatymai tai jau cerez nemogu  doh.gif


Patikrinau. ~238. TAIP, buvo verta kankintis smile.gif Šaunuolė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 09 04, 08:48)
5ND dirbtine sviesa



man gal centravimas nelabai ir šviesa iš viršaus (?), o baltumo lyg ir pakanka, man rodo 244
Atsakyti
Užsklanda, traukiantis iš l.e.p. posto smile.gif :
Iks (1). Nespardysiu biggrin.gif, fizinis pasirengimas per menkas įsispyrimams:) Surimtėjus - esu dėkinga visiems, kas atkreipė dėmesį, pasisakė, gyrė ar(ir) davė pastabų. Gal tai irgi turėjo įtakos tam, kad nedrąsiai, savaip pamilau šį savo kūdikį, su visais jo netobulumais, dėl kurių taip skaudėjo galva-širdis-sąžinė atiduodant į viešumą... Linkusi užskaityti kaip šiokį tokį privatų laimėjimą, linkusi juo pasidžiaugti. Ir mažumėlę nerimauti dėl jo atsitiktinumo, ne dėsningumo kol kas. Norėčiau pramokt valdyti situaciją, diriguoti simfoniniam šviesos orkestrui, mintinai mokėti svarbiausius dėmenis, nepasimesti, taip baisiai nesiblaškyti. Aiškiau suvokti rezultatą jo tik dar siekiant, neiti link jo taip apgraibomis. Išauklėti namiškius biggrin.gif Keptuves naudot pagal paskirtį. Neprigaminti milijono betikslių kadrų (juolab, kad juosta po nakties kitos jau ims sapnuotis...). Grįžtant prie vienatvės, sutinku su Ich, norėtųsi tą laikrodį kiek labiau akcentuoti, mano vaizdavimusi - truputėlį, nedaug, atsargiai, bet vis tik.
Verdiktas: (Briedi!): laimėjo ... tas, kas dalyvavo smile.gif
Ok, atiduodu savaitgalio skeptrą jos didenybei Maggie ir traukiuosi į užtarnautą poilsį. Ir taip pastarosiomis dienomis manęs čia buvo smarkiai per daug. Net nepatogu, nes ir aš esu rimta, opšrinė biggrin.gif moteris, tik kartais gerai maskuojuos cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 04 rugsėjo 2013 - 09:58
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 04, 09:53)
Patikrinau. ~238. TAIP, buvo verta kankintis  smile.gif Šaunuolė  mirksiukas.gif


nepasakyciau,kad kankinausi...cia kita mano charakterio savybe cool.gif
QUOTE(korete @ 2013 09 04, 09:56)
man gal centravimas nelabai ir šviesa iš viršaus (?), o baltumo lyg ir pakanka, man  rodo 244

tai is virsaus, didelis lubinis sviestuvas ,su paprastomis lemputemis...jokio papildomo apsvietimo...kol kas dar nepirkau jokiu papildomu studijiniu lempu su skeciais cool.gif

ner pas mane namie vakare taip sviesu kaip baznycioje per atlaidus cool.gif

Atsakyti
Labai jau retai pasirodau, nespeju niekaip, bet paskaitau bent jau pries miega lovoje visus dienos paplepejimus ir esu labai dekinga uz komentarus, pastebejimus, pakritikavimus flickre 4u.gif

Kaskart skaitydama, pagalvoju, kaip smagu, kad Iks prisijunge prie sios temos ir flickro mirksiukas.gif 4u.gif


QUOTE(Giniatte @ 2013 09 01, 01:01)
vacation1.gif Taigi, vakar baigėsi "Vasaros jausmo" konkursas.
Ačiū  ačiū ačiū visoms dalyvavusioms!!!!  thumbup.gif

Konkursą laimėjo  Sea Girl (pirma ft)  assa.gif

p.s.  Sea Girl laukiu į a.ž. adresiuko bei Tavojo konkurso paskelbimo!  bigsmile.gif


Sveikinimai, Sea Girl wub.gif laukiam naujo konkurso drinks_cheers.gif


QUOTE(Iks @ 2013 09 01, 12:12)
100 metų vienatvės (Gabriel Garcia Marquez)



labai patiko rolleyes.gif



QUOTE(Tyliai.. @ 2013 09 03, 04:20)
kad Av mano tobuliausias (kol kas), nes kol M sureguliuoji viską,  o jei dar gaunasi rezultate ne taip, kaip nori.. keliskart pasikeičia nuotaika, tiek mano, tiek objekto.


ir as AV fotografuoju, man patogiau nei M ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 04, 05:27)
Girlianda, kitą kartą neapkirpinėk. Aš duodu TAIP, tvarkingas ND. Šaunuolė!  4u.gif


QUOTE(Iks @ 2013 09 04, 06:53)
Grilianda, lyg ir neblogai. Nors taureles įpratusi matyti kiek kitame amplua hihihi.gif Galėčiau duoti taip, visai neblogas startas. Bet kvadratas perša mintį, kad be redagavimo kompe neapsieita, gal gali pasisakyti?


Aš net omleto pavadinimą šiam ND sugalvojau lotuliukas.gif
Na, apkirpau kadrą, nes šonuose šiek tiek jau "saulė leidosi" - vakarėjo. O ir šiaip skendo erdvėje mano omletas. Iš esmės, galiu pakartoti, jei kyla abejonių. Nes ir man pačiai šiek tiek gėdingas tas ND. Gerai įsižiūrėjus matosi lyginimo lentos pabaiga ir horizontas neaiškus. Pirmame kadre kairiame kampe išlindusi nelygi tekstūra schmoll.gif Pati tikrai neesu patenkinta bent 9/10.
Šiaip gal keliu pati sau salygą, jokio Phtshp. g.gif Jis man kaip narkotikas blink.gif
Tad ND pakartosiu. Tikrinkit mano exif! biggrin.gif

Esu mėgėja tik, bet akį turiu gan aštrią ir labai kritišką. Esu fotoshopo draugė, nes dažnai patingiu nustatymus pasitvarkyti ant fotiko su mintimi, kad tai tik poros mygtukų redakcija kompe.
Sekiau jūsų temą, kurį laiką. Galvojau, ko man čia reik? Tikriausiai norėtųsi perkąsti patį aparatą, kažkaip labiau prisijaukinti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikinu ir aš Sea Girl 4u.gif

Aš ir su M fotografuoju, nes su A gaunasi tamsiai kai kurios nuotraukos, reikia turbūt išmokti g.gif Bet šitas lengvai reguliuojasi, tai bėdos nedaug smile.gif

gerai padirbėjot savaitgalio temai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 04, 08:57)
vinjetes dedi?

nors tech dalykai man kosmosas, bet panersiau ir radau apie 18-135mm objektyvo vinjetavima...cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 04 rugsėjo 2013 - 10:50
QUOTE(Vedda @ 2013 09 04, 09:01)
va dar viena, bet cia nustatymai tai jau cerez nemogu doh.gif


Pries einant daryt savo 5-taji namu darba N-taji karta noriu paklausti, kaip jau ir Vedda rase ir is savo patirties matau, tikamas namu darbas gaunasi tik tada, kai nuotrauka jau gerokai pereksponuota buna. Jei realiai tokius nustatymus pritaikius fotografuosi gamta/namus/zmones, bet ka kita, nuoraukos nebus kokybiskos, bus persviestos. Tai kokia tada to ND esme, kai ismokstama ta balta isgauti su realiai nepritaikomais nustatymais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egipta: 04 rugsėjo 2013 - 10:51