Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2013 09 03, 13:40)
žiūrint kokį aplanką įsigysi. galų agle, pasidomėk universitete, gal nebereiekia popierinių foto, pakaktų elektroninio formato?
jei reik popierinių, pirma rinkis aplanką dailės pardėj, pas Jus tikriausiai net pasirinkimas bus, o tada pagal jį foto - kad nenuskęstų dideliame aplanke, įmautėse. gal A4 formato, sakyč. jei turi kuo didžiuotis ir aplankas leidžia - galima ir didesnes. kiti net paspartuoja, mačiau.

Tai vat tie anglai doh.gif univeras duoda el paštą pasiteiravimui, bet man jau antrą dieną niekas neatrašo doh.gif

dabar žiūriu visokius internete, košmaras kaip sunku kažką išsirinkti, kai pats dorai nežinai visko doh.gif pavienes galima pirkti įmautes kaip čia
ar čia

Bet jeigu perku tokias įmautes, tuomet kokias foto spausdinti? g.gif A4 formato, kad eitų per visą įmautę g.gif ar mažesnes čiut, kad įdejus juoda foninė spalva būtų kai įrėminimas?

Neturiu aš kuo didžiuotis, bet reikia surinkti vis tiek kažką, nėr kas daryt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 03 rugsėjo 2013 - 17:05
parašė ką tik, kad galiu skaitmeniniu formatu atsinešti, jėėėė!!!!!!!!!! clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Labą dieną, ir vėl aš...

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 03, 19:43)
Labą dieną, ir vėl aš...



O lapas kartais nesulankstytas? hihihi.gif
Nuo vertinimo susilaikau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 03 rugsėjo 2013 - 18:55
Žadėtasis savaitgalio temos apibendrinimas:
Lyg tamstai mokytojai knieti visoms dalyvėms paglostyti galvelę, pagirti, kad dalyvavo, stengėsi ir "kėlė ranką" smile.gif
Ok, sąsajas (ar jų nebuvimą) su bendravardžiais literatūros kūriniais paliekam ramybėje. Iš visų veikalų esu skaičiusi tik iš Saighos bibliotekėlės. Markesą irgi, bet ne vienatvę -prasilenkėm su ja, gal dar susitiksim. Tad apsimeskim neturintys žalio supratimo - improvizavot(-au) ar vis tik iliustravot(-au), atsiplėšėt(-iau) ar prilipot(-au). Galų gale, tai net nesvarbu post factum, tai tik žaidimas.
Saigha. Nr. 1 (stiklo karoliukai). Pradžia lyg ir yra, lyg kalasi judesys, spalvos, bet sukasi sukasi lyg užstrigusi plokštelė ir ... neįvyksta, nurieda pro šalį... Toji ND linksniuojama klaida - nusviręs horizontas - labai bado akis, tiesiog maga imti jį ir tuoj pat pataisyti. Jei toks kūrybinis užmanymas, hmmm, sakyčiau, nepasiteisina. Priemonės lyg ir minimalios, bet kartu visko per daug - skirtingų figūrų, geometrijos, atspindžių (šio kadro, mano galva, nepuošia ir netyčiniai "autoportretai" bei buities peizažai, įamžinti tuose rutuliukuose - čia netinka...). Vėlgi trūksta erdvės, šachmatų figūrėlės šonais braižosi į kadro pakraštį. Patiko dinamika, toks gana įtikinamas rutuliukų prastriksėjimas kadru, lyg nebaigtinis - ok. Būtų labai įdomu, jei autorė pati pasisakytų apie savo viziją, kodėl taip ir ne kitaip, kokį prasminį ar kompozicinį krūvį patikėjo toms šachmatų figūrėlėms (man jos atrodo nebūtinos, bet gal autorė ims ir įtikins, kad viskas yra atvirkščiai..? smile.gif)...
Saigha Nr. 2 (kelyje). Tiesą pasakius, man abu Tavo darbai labiau primena juodraštį, eskizinį pasibraižymą, apmatus, lyg jie dar neperrašyti į švarraštį, kiek skuboti... Ypač antrasis. Truputį forma be turinio, o ir forma gerokai tobulintina. Labiau nupaveiksluota, nei išjausta. Nepalikta svarbios žinutės žiūrovui... Negaliu pagirt dėl nukapotų žmogaus ir akinių kojų/kojelių, dėl kadro suspaudimo, sugniaužimo, dėl kelio - lyg ir pagrindinio herojaus/simbolio sumenkinimo, visiško užgožimo. Moters poza neapgalvota, man asm. sukelia dviprasmiškų minčių (neįsižeisk 4u.gif ). JB pilkas it pelė, nepatrauklus. Skaičiau flickr, kad pasinaudojai fotoaparato jb paslauga... siūlyčiau labai ja nesižavėti, imk gerą, švarų spalvotą kadrą ir jau PS ar pan. perrenk jį juodai baltu rūbeliu (gal jau bandei šį triuką, nes kontrastai su statulomis žiūrisi dešimteriopai geriau). Įdomu, tas triukšmingas skaitmeninis grūdas išlindo per neatsargumą, ar taip buvo sumanyta, to siekta? Tokiam siužetui grūdas, be abejo, tinka, savaip net būtinas, tik ne toks; Tavasis lyg žvyras į akis, per skaudus, nepasiteisina... Kitąsyk, siūlau, kruopščiau apgalvok detales, mintyse kadrą praplėsk ar susiaurink, vartyk, dėliok ir perdėliok, ieškok. Suprantu, galbūt skubėjai, galbūt dar keblu tobulai režisuoti (oh, žinomas jausmas), viskas pamažėl ateis (čia ir save guodžiu smile.gif), juk tai tik pradžių pradžia, tik mokomės kalbėti ir vaikščioti. Vieną dieną vis tiek galėsim šokinėti per balas ax.gif

Et, turiu susirinkti žaislus ir eit žaisti į kitą kiemą. Jei neprieštarausit, pratęsiu kitąsyk. Jei prieštarausit, vis tiek pratęsiu hihihi.gif Išsakiau tik savo asmeninę nuomonę, redakcija už išdėstytus faktus ir jų insinuacijas neatsako.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 03 rugsėjo 2013 - 21:08
QUOTE(Opšra @ 2013 09 03, 19:43)
Labą dieną, ir vėl aš...

[


man tai priimtinas variantas..., tik dėl fono- brokijom briedžio visus sulankstytus fonus, tai kaip ir neišeitų čia to praleist pro akis smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras ax.gif
Esu skaitytoja ir mėgėja 4u.gif Priimkit! cool.gif
... kol mažoji leidžia, startuoju su 1-uoju Nd. ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
5ND dirbtine sviesa

auto
user posted image

tungsted
user posted image

custom
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 03 rugsėjo 2013 - 22:13
QUOTE(Giniatte @ 2013 09 01, 09:01)
vacation1.gif Taigi, vakar baigėsi "Vasaros jausmo" konkursas.
Ačiū  ačiū ačiū visoms dalyvavusioms!!!!  thumbup.gif

Konkursą laimėjo  Sea Girl (pirma ft)  assa.gif

p.s.  Sea Girl laukiu į a.ž. adresiuko bei Tavojo konkurso paskelbimo!  bigsmile.gif

oooooo bigsmile.gif biggrin.gif thumbup.gif Aciu 4u.gif Netiketai....!!! thumbup.gif

Tai vadinasi dabar as turiu skelbti konkursa??? Leiskit mazumele pagalvoti biggrin.gif tikiuos ryt jau ka nors paskelbsiu...beje galit ideju pametet pvz. ko noretumet mirksiukas.gif
Atsakyti
Girlianda, kitą kartą neapkirpinėk. Aš duodu TAIP, tvarkingas ND. Šaunuolė! 4u.gif

***

Vedda, dar tamsoka ir pilkuoja. Skaičiukai rodo ~207 ax.gif
Atsakyti
O aš būčiau davusi Opšrai šansą. Šitokia pažanga, prisiminus pirmąjį dublį; visada į tai atsižvelgiu. Na, man susidaro įspūdis (tikiuos, neklaidingas), kad ši žingeidi ir rimta moteris (pasak jos pačios), daugiau tokio "broko" (kiek sulankstyto fono) nepaleis į gamybą smile.gif , nes iki šiol į visas pastabas įsiklausydavo tikrai atidžiai. Norėtųsi skatinti. Juolab, kad nepasakytum, jog tas fonas lyg iš gerklės ištrauktas, aš net nepastebėjau, kol kiti nepabaksnojo ax.gif

***

Grilianda, lyg ir neblogai. Nors taureles įpratusi matyti kiek kitame amplua hihihi.gif Galėčiau duoti taip, visai neblogas startas. Bet kvadratas perša mintį, kad be redagavimo kompe neapsieita, gal gali pasisakyti?
Atsakyti

5ND dirbtine sviesa

auto
user posted image

tungsted
user posted image

custom
user posted image

o dabar g.gif
Atsakyti