Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

gal galit patarti, kai turi atrodyti portfolio? kiek atrinkti nuotraukų reiktų? g.gif jeigu darysiu ale foto knygą, kaži bus gerai? man reikia neštis į univerą atrankai, skaitinėju dabar info, bet vis tiek kažkaip niekas neaišku g.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2013 09 03, 13:21)
gal galit patarti, kai turi atrodyti portfolio? kiek atrinkti nuotraukų reiktų? g.gif jeigu darysiu ale foto knygą, kaži bus gerai? man reikia neštis į univerą atrankai, skaitinėju dabar info, bet vis tiek kažkaip niekas neaišku g.gif


manau, kad foto knyga netiktų. mano supratimu, portfolio turi būti labai geros kokybės didesnio formato foto. knyga to neužtikrins.

o dėl turinio.. aš asmeniškai rinkčiaus įvairių žanrų savo nuotraukas: ir portretus, ir gatvę, ir gamtą, ir abstrakcijas. kad kuo daugiau informacijos atskleistum apie savo gebėjimus. sakyčiau, tiktų iki 30 foto, bet kažkas geriau išmanantis gal pasakytų tiksliau, nesu niekada to darius ar domėjusis. aš bandyčiau tilpt į 20.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 03 rugsėjo 2013 - 13:38
QUOTE(sayonara @ 2013 09 03, 13:35)
manau, kad foto knyga netiktų. mano supratimu, portfolio turi būti labai geros kokybės didesnio formato foto. knyga to neužtikrins.

o kokio formato foto patartum daryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2013 09 03, 13:36)
o kokio formato foto patartum daryti? g.gif


žiūrint kokį aplanką įsigysi. galų agle, pasidomėk universitete, gal nebereiekia popierinių foto, pakaktų elektroninio formato?
jei reik popierinių, pirma rinkis aplanką dailės pardėj, pas Jus tikriausiai net pasirinkimas bus, o tada pagal jį foto - kad nenuskęstų dideliame aplanke, įmautėse. gal A4 formato, sakyč. jei turi kuo didžiuotis ir aplankas leidžia - galima ir didesnes. kiti net paspartuoja, mačiau.
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2013 09 03, 13:53)
Dar kart bandau su savo 5 ND, dienos sviesoj




Patikrinau. Žaliuoja, tamsoka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 03 rugsėjo 2013 - 14:03
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 03, 15:01)
Patikrinau. Žaliuoja, tamsoka  ax.gif


Gal gali parasyt, jei nesunku, kokie pas mane tie skaiciai, idomu kiek dar man iki tu tebuklingu skaiciu truksta?
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2013 09 03, 15:07)
Gal gali parasyt, jei nesunku, kokie pas mane tie skaiciai, idomu kiek dar man iki tu tebuklingu skaiciu truksta?


Vidurkis maždaug ~210 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 03, 15:08)
Vidurkis maždaug ~210 smile.gif


Na ka gi, teks tada ryt bandyt prie kito lango 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2013 09 03, 15:10)
Na ka gi, teks tada ryt bandyt prie kito lango  4u.gif


Lauksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2013 09 03, 14:10)
Na ka gi, teks tada ryt bandyt prie kito lango  4u.gif

ne prie kito lango, daryk ten pat, pabandyk suprasti šviesa. Tik nustatymus keisk, kokius dabar turėjai?
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2013 09 03, 16:06)
ne prie kito lango, daryk ten pat, pabandyk suprasti šviesa. Tik nustatymus keisk, kokius dabar turėjai?


f-3,2, ISO 800, 1/1600, fotografuoju Av rezimu. Nebezinau jau kaip dar pasviesint, ekspozicija jau ir taip +2 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2013 09 03, 15:11)
f-3,2, ISO 800, 1/1600, fotografuoju Av rezimu. Nebezinau jau kaip dar pasviesint, ekspozicija jau ir taip +2  doh.gif

na kad jau pradėjau pabaigsiu smile.gif
Jeigu tokią diena sakai negali šviesiau tai ka veiksi žiema?smile.gif O jei rimtai ar žinai kaip susije difragma, išlaikymas ir iso? Nes pagal tavo parašyma suprantu kad ne. Reiktu pasibandyt ant fotiko keisti po viena nustatyma i viena ir i kita puse, kad matytusi skirtumas.

Nusistatyk ant M, kad pati galėtum kontroliuoti visus parametrus, padaryk visus kokius dabar parašei tik keisk išlaikyma, ilgink ji, padaryk 1/800, 1/600, 1/200 pažiūrėk skirtuma
Atsakyti