Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2013 09 02, 18:04)
Afre, tikiuos sulaukti 4u.gif

Dienos metu žvilgtelėjau pro mažyti langelį, tai ir likau nesupratusi, kas ten tiksliai? Žvilgtelėjau per didesnį, atrodo lyg laikrodis. Bet vat, knygos neskaičiusi, nesidomėjau ir dabar apie ką ji. Bet spėju,kad viskas rišasi smile.gif
JB, šešėlis, grūdas man tobulai. Padarius kvadratą, su poloroidiniu rėmeliu man būtų labai stipri foto.

Mamagute, nespėsiu jaučiu įgyvendinti savo idėją tai knygai, nes orai brrr... o ryt dar su mažuoju į Santariškes keliaujam operacijai. Ūlą palieku su aukle, diedas išskrido darbo reikalais, ale smagi man ši savaitė.... Bet jei pavyktų, tikrai rodysiu, nors lietus nepliauptų ir spėju,kad kokį ketvirtadienį-penktadienį įgyvendinsiu nors vieną iš idėjų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 02 rugsėjo 2013 - 18:20
QUOTE(Afrė @ 2013 09 02, 18:16)


Laukiau tai to, apie ką atsakei Mamagutei smile.gif Tavo sudalyvavimo. Aišku, jei galėsi (sveikatos!).
Bet labai ačiū ir už komentarą, tiek Tau, tiek visiems, kurie pasisakė smile.gif

P.S. Pagal temos idėją su knyga nieko sieti ir nereikėjo. Tik pasiskolinti pavadinimą, o ne ją iliustruoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 02 rugsėjo 2013 - 18:34

QUOTE(Iks @ 2013 09 02, 19:32)
Laukiau tai to, apie ką atsakei Mamagutei smile.gif Tavo sudalyvavimo. Aišku, jei galėsi (sveikatos!).
Bet labai ačiū ir už komentarą, tiek Tau, tiek visiems, kurie pasisakė smile.gif

P.S. Pagal temos idėją su knyga nieko sieti ir nereikėjo. Tik pasiskolinti pavadinimą, o ne ją iliustruoti smile.gif

Tai vat, spėju,kad aš nesiskolinsiu nieko biggrin.gif O tik pačią knygą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2013 09 02, 15:15)
Iks, tobula foto ir niekas kabliukų neprikabinosmile.gif


Manęs tai neapleidžia nuojauta, kad... "к нам едет ревизор" biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 02, 12:58)
(...) bet man atrodo dar labiau skausmas pasireikštų jei kažkaip pridėjus ašaras.


O galima detalizuoti, kaip tu tai įsivaizduoji? Kažkokie ašarų protezai/implantai ar PS bižuterija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 02 rugsėjo 2013 - 18:53
QUOTE(Iks @ 2013 09 02, 19:52)
O galima detalizuoti, kaip tu tai įsivaizduoji? Kažkokie ašarų protezai/implantai ar PS bižuterija?


Na, rankos drėgnos, gal keli lašeliai per jas krenta. Kažką panašaus įsivaizdavau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 02, 19:55)
Na, rankos drėgnos, gal keli lašeliai per jas krenta. Kažką panašaus įsivaizdavau. smile.gif

Jei ten sėdėjau, tai nereiškia,kad tikrai ji visda ir verkė wink.gif Skaičiusiam šią knygą, tikrai Mamagute iliustravo ją gerai. Grūdas irgi udžėtas, kad susendinti kažkiek JB, foto pačią, tame yra esmė... sendinimas foto kartu su knygos turiniu...
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2013 09 02, 20:08)
Jei ten sėdėjau, tai nereiškia,kad tikrai ji visda ir verkė wink.gif Skaičiusiam šią knygą, tikrai Mamagute iliustravo ją gerai. Grūdas irgi udžėtas, kad susendinti kažkiek JB, foto pačią, tame yra esmė... sendinimas foto kartu su knygos turiniu...


Man juostinis variantas laaaaaaabai patiktų hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 02, 19:52)
... "к нам едет ревизор" biggrin.gif



lotuliukas.gif
Atsakyti
Namų darbai numeris 1, dublis numeris 3.

O jeigu taip?..

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 02, 21:02)
Namų darbai numeris 1, dublis numeris 3.



Pirmoje foto fokuso nėra, kompozicija mano manymu silpna, objektai vienas ant kito lipa, tikriausiai per maži atstumai tarp jų. Baltas lapas geriau būtų fonui, šviesa galėtų būti ir geresnė. Horizontalus variantas būtų net geresnis, nes dabar viskas suspausta, o pusę kadro užima stalas (?) Pažiūrėjus į pirmą horizonto liniją - lygu. Pažiūrėjus į antrą - kreiva. Pagal kurią spręst? Bet man vistiek ir dežutė ir puodelis čiuožia į kairę ax.gif
NE schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 02 rugsėjo 2013 - 20:34
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 02, 20:08)
objektai vienas ant kito lipa, tikriausiai per maži atstumai tarp jų. ax.gif

niu jo, kai dideli atstumai neužlipsi, bet šiaip kam tas pavydas... hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 02 rugsėjo 2013 - 21:50
QUOTE(Opšra @ 2013 09 02, 20:02)
Namų darbai numeris 1, dublis numeris 3.

visai smagus ND, patiko šviesos žaismas ant indų, stalo. Toks tapybiškas man pasirodė, spalvos gražios...TIK tamsoka ir triukšmai lenda akysna biggrin.gif kokie nustatymai buvo parinkti fotografuojant? g.gif
Atsakyti