Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

sveikos,

Kas geriau Sigmos 50mm f1.4 ar Canon 50mm f1.4? Kas per blogumai pas juos? Kažką lyg atsimenu sakėt, jog Canon greit autofokusas sugenda, na o Sigma kaip visada loterija pataikyti teisingą kopiją. o kas dar?
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 01, 23:29)
Man labai labai smalsu ax.gif
Koks tamstos objektyvas, šitų nuotraukų diafragma ir maždaug kokie atstumai tarp šitų gražių dalykėlių buvo? Nes atrodo, jie taip netoli vienas kito sustatyti ir taip gražiai matosi, kuris fokusuotas, o kuris ne - o man bandant išgauti tik vieno daikto fokusą tenka savuosius rakandus išstumdyti per, atrodo, siaubingus atstumus, net iki minimumo sumažinus diafragmą, prizoominus ir dar visaip rankom mojuojant, kerint atseit. Čia objektyvo problemos, rankos ne iš ten auga ar tiesiog aš kažko nežinau?..

Objektyvas 17-50mm f2.8. Sios fotografuotos su f2.8 ir 50mm. Atstumai tarp bulviamaisiu gal per koki sprindi istrizai :-)
Atsakyti
QUOTE(-kitsune- @ 2013 09 02, 13:31)
Objektyvas 17-50mm f2.8. Sios fotografuotos su f2.8 ir 50mm. Atstumai tarp bulviamaisiu gal per koki sprindi istrizai  :-)


Na, kitsune, laukiu tavosios kulminacijos (o gal ir ne hihihi.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 02 rugsėjo 2013 - 12:35
jei dar savaitgalio tema galioja, keliu dar vieną foto 4u.gif

Paulo Coelho "Prie Piedros upės- ten aš sėdėjau verkdama"


user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 09 02, 13:50)
jei dar savaitgalio tema galioja, keliu dar vieną foto 4u.gif

Paulo Coelho  "Prie Piedros upės- ten aš sėdėjau verkdama"


Visai įdomi foto, bet man atrodo dar labiau skausmas pasireikštų jei kažkaip pridėjus ašaras. Dabar didžiąją dalį užima rankos ir nesimato to skausmo veide ax.gif
Apdirbimas nekoks, tų 'triukšminių' efektų galėtų ir nebūti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 02 rugsėjo 2013 - 13:01
QUOTE(mamagute @ 2013 09 02, 12:50)
jei dar savaitgalio tema galioja, keliu dar vieną foto 4u.gif


Galioja smile.gif , juolab, kad kai kur ne LT netgi ilgasis savaitgalis, tarkim Labor day ir pan.
O tu darbšti kaip bitelė - šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 02, 13:58)
Dabar didžiąją dalį užima rankos ir nesimato to skausmo veide  ax.gif



tai rankomis ir jų padėtim norėjau parodyti jausmą... Ašaros gali būtų tik įsivaizduojamos... Na bent jau aš taip įsivaizdavau smile.gif Ačiū už pastabas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Iks @ 2013 09 02, 14:03)

O tu darbšti kaip bitelė - šaunuolė 4u.gif


ech, būtų geriau kokybė, nei kiekybė.... Na bet iš klaidų savo ir gali pasimokyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 31, 17:21)
Gizzy, tasai pievų lipdinys mano akiai nėra toks įspūdingas, kokį įsivaizduočiau galėjus būti. O ir pavienėms foto man lyg stinga įspūdingesnės solo partijos, kažko daugiau nei vien gražu. Pasiskolinsiu iš, berods, Say rodyto straipsnio mintį: šiuo atveju, manau, atnešei gražaus ryto reprodukciją, kuri, žinia, sunkiai begalėtų prilygt originalui. Tai va. Norėtųsi kažko ne tik "kaip iš akies traukto", o mažo stebuklėlio paprastoje pievoje, ypatingo pamatymo, Tavo parašo...

Dėkui Iks 4u.gif Stengiuosi, ieškau ir tikiuosi atrasti tą stebuklėlį biggrin.gif

QUOTE(Žydraakė @ 2013 08 31, 21:57)
Jeigu nepavėlavau, tai į Giniatte "Vasaros jausmas" konkursą ax.gif

Na va, o as ir pavelavau unsure.gif Vis prisimindavau, pagalvodavau su kuria čia nuotrauka dalyvaut, bet paskutinem savaitem visai is galvos isgaravo, kad dar vyksta konkursas doh.gif

QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 09 01, 00:07)
Gizzy komplektukas man gražus, šiltas...

Dekui 4u.gif

QUOTE(Giniatte @ 2013 09 01, 10:01)
Konkursą laimėjo  Sea Girl (pirma ft)  assa.gif

Sveikinimai 4u.gif

QUOTE(Iks @ 2013 09 01, 21:12)
100 metų vienatvės (Gabriel Garcia Marquez)

Patiko, idomiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 09 02, 13:50)
jei dar savaitgalio tema galioja, keliu dar vieną foto 4u.gif

Paulo Coelho  [b][size=7][font=Courier]

Šio autoriaus knygą būtent ir aš galvojau iliustruoti biggrin.gif

Iks, tobula foto ir niekas kabliukų neprikabino:)
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2013 09 02, 16:15)
Šio autoriaus knygą būtent ir aš galvojau iliustruoti biggrin.gif



tai prašom, prašom, rodykis. smile.gif Nors kas nors konkurenciją Iks sudarykit smile.gif O tai visai neįdomu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 09 02, 17:19)
tai prašom, prašom, rodykis.  smile.gif  Nors kas nors konkurenciją Iks sudarykit  smile.gif O tai visai neįdomu biggrin.gif


Tai taip išeina, kad Iks paskelbs, kad Iks laimėjo konkursą? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 02, 16:41)
Tai taip išeina, kad Iks paskelbs, kad Iks laimėjo konkursą?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Ramiai, niekas niekaip ir niekur neišeina. Čia ne konkursas, o tema, žaidimas. Tik, kaip šios temos iniciatorė, žadu išsakyti savo mintis, neaplenkdama ir Iks biggrin.gif
Afre, tikiuos sulaukti 4u.gif
Atsakyti