Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(gotte @ 2013 08 22, 19:33)
Ka, nu bet print screen būtų viršūnė tiesiog doh.gif
Susikūriau naują flickr pasibandymui. Gal galit pažiūrėti, ar duoda daryti "save as" (man pačiai duoda tą daryt):

čia
kaip padaryt, kad neduotų seivinti????????? g.gif  g.gif  g.gif

http://www.flickr.co...refs/downloads/

taciau bet kokia foto galima issisaugoti. gal ne taip paprastai kaip paspaudus Save image, bet pasistengus visada galima

o kuo tau netinka sumest tik mazas foto ir tegul renkasi? kai atsirinks, issiusi dideles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brumbrumai: 22 rugpjūčio 2013 - 18:47
Man neduoda seivint. smile.gif
Atsakyti
ačiū brumbrumai

vadinasi ten, kur įkėlei nuorodą, aš dedu varnelę prie "only you" ir būnu rami? g.gif

o jeigu mažinti foto, tai iki kiek? nes dabar kraudama į internetą sudedu 600*900, bet įtariu kai kuriems gali būti smagu pasiimti porą foto originalių ir likusios bus geros mažutės biggrin.gif tai vat nuo to noriu apsidrausti.
Papildyta:
QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 08 22, 18:51)
Man neduoda seivint.  smile.gif

dėkui 4u.gif

įdomu, kaip kitiems g.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2013 08 22, 19:56)
ačiū brumbrumai

vadinasi ten, kur įkėlei nuorodą, aš dedu varnelę prie "only you" ir būnu rami? g.gif

o jeigu mažinti foto, tai iki kiek? nes dabar kraudama į internetą sudedu 600*900, bet įtariu kai kuriems gali būti smagu pasiimti porą foto originalių ir likusios bus geros mažutės biggrin.gif tai vat nuo to noriu apsidrausti.

nu tas rami, tai salyginis dalykas smile.gif as be problemu issisaugojau tavo foto (1363x2048) ant desktopo biggrin.gif pats flickr neleidzia saugot, bet yra kitokiu budu.

jei duodi zmonems tik atsirinkt, sudek dar mazesnes, kad ir 300x450 ar pan. dar koki logo uzdet gali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2013 08 22, 19:03)
nu tas rami, tai salyginis dalykas smile.gif as be problemu issisaugojau tavo foto (1363x2048) ant desktopo biggrin.gif pats flickr neleidzia saugot, bet yra kitokiu budu.

jei duodi zmonems tik atsirinkt, sudek dar mazesnes, kad ir 300x450 ar pan. dar koki logo uzdet gali smile.gif

siaubiakas lotuliukas.gif hakerė kokia

reikės taip ir padaryt ax.gif
Atsakyti
Gotte, susimazink iki tiek, kad pavogusiajam kvadrateliais rodytu del kokybes trukumo ir uzdek daug ( jei logo mazytis) savo logo visur. svarbu, tobulai nenuklonuojamose (pvz.:ant akiu,ranku,seseliu ir t.t.) vietose.
Atsakyti
Vakaro pasizvalgymams
Atsakyti
Lunameja, ačiū. 4u.gif Tikrai buvo kur akis paganyt smile.gif
Atsakyti
Badauti neteks, bet reikės susiveržti diržus kurį laiką sad.gif Laptopas reanimacijoj, užtat pagaliau įsigijau maršrutizatorių ir ir persėdau prie planšetės. Kol kas jaučiuos kaip raišas šimtakojis biggrin.gif

QUOTE(*briedis* @ 2013 08 22, 11:20)
Kad į Flickr'ą įkeltų. Visgi įdomu, tokie įspudingi komentarai, fotografijos tikriausiai irgismile.gif


Tikriausiai NE. O ir tikriausiai reikia užbraukti. Komentarus prašyčiau atskirti nuo rankdarbių, nes jie ne siamo dvyniai ir ne giminės smile.gif Iš serijos: gal daug ir - drįstu manyti - net nelabai kvailai galėčiau pakalbėti apie (tarkim) H.Radausko lyriką, bet tai jokiu būdu nereiškia, kad įstengčiau ką nors stulbinančio sueiliuoti. Fotografuoju silpnai, ir to neslepiu smile.gif Gerai, slepiu į stalčių, kai atsigaus kanalai, gal slepsiu flickre smile.gif

***

O man pasirodė, kad Vedda tik nuosavas plunksnas ar jų trūkumą skaičiavo. Ir sakydama negalima irgi turėjo omeny tik save, neva, kol kas neturėtų snapo iškišti iš už ND aplankalo... g.gif

***

Gotte, aš apie pirmąjį punktą ("Mano mūzos iškeliavo turbūt negrįžtamai/pradedu taip galvoti/nei minčių, nei jėgų, nei noro/net nežinau, kaip viską susigrąžinti). Jei taip jautiesi, gal imk ir išjunk visus galvojimus, neprievartauk savęs, pailsėk, atsijunk ir tiek. Man regis, tos krizės - gana įprastas reiškinys, panikuot neverta. Prasivėdins galva ir mūzos pačios parlėks namo it sūnūs palaidūnai smile.gif Aš periodiškai apsinuodiju veikla, kurią tikrai mėgstu (kulinarija, grafomanija, paišyba, net skaitymu), tada jaučiuos dardanti pakalnėn, degraduojanti, nykstanti... Ir kuo didesnė saviplaka, tuo prastesni popieriai. Priprantu prie būsenos, nustoju krimstis, ir kurį nors nepažadėtą rytą ištinka fenikso stebuklai smile.gif

***

Briedi, gavai tą trečiąjį taip? Nesu tikra, ar tobulas paskutinysis variantas, bet galiu duoti taip už kietakaktišką atkaklumą ir dėl to, kad, mano galva, bent jau esmę ir WB gavybos ypatumus esi perpratusi.
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 22, 21:16)

O man pasirodė, kad Vedda tik nuosavas plunksnas ar jų trūkumą skaičiavo. Ir sakydama negalima irgi turėjo omeny tik save, neva, kol kas neturėtų snapo iškišti iš už ND aplankalo...  g.gif 



teisingai pasirode 4u.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 22 rugpjūčio 2013 - 20:49
QUOTE(Iks @ 2013 08 22, 21:16)
Briedi, gavai tą trečiąjį taip? Nesu tikra, ar tobulas paskutinysis variantas, bet galiu duoti taip už kietakaktišką atkaklumą ir dėl to, kad, mano galva, bent jau esmę ir WB gavybos ypatumus esi perpratusi.


Ačiū, negavau. Dabar jau turiu. 4u.gif

***

Tai visų pirma norėjau padėkoti, kurių nervai nepalūžo, vertinant, padedant man daryti namų darbus. Tikriausiai jums buvo sunku biggrin.gif Ačiū, toms, kurios padėjo eiti pirmyn smile.gif
Dar kartą dėkoju mirksiukas.gif
Atsakyti
O mano fotikas šiukšlinas. Kai padariau f800, ech kiek "grožio" atsirado. cool.gif ... Taigi lauksiu kol pats "savaime išsivalys"... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 22 rugpjūčio 2013 - 21:31