Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2013 09 01, 21:12)
100 metų vienatvės (Gabriel Garcia Marquez)


tai va, papildau savaitgalio temą iš to, ką prisavaitgalinau:) Jei jau dalyvaut, tai su tuo pačiu paskutiniu agurku biggrin.gif


Tobula. Be priekaištų, aš tiesiog dievinu tokius kadrus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 01, 19:49)
Dar šiek tiek tamsu, objektai geri. Juodi kampai man gadina vaizdą.

QUOTE(Iks @ 2013 09 01, 20:10)
palieku rytojui ar savieigai.

QUOTE(mamagute @ 2013 09 01, 20:45)
su 1 ND viskas tvarkoj, išskyrus , kad  foto tamsoka . Laukim rytojaus. smile.gif

aciuks.gif kad neisbrokijot, dar truputi milzinisku pastangu ir "zmogus" is manes isauks blush2.gif ...Einu prie lango treciadienio sviesos laukti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 01, 18:41)
Na, nesigilinsiu, dar audringi pokalbiai prasidės hihihi.gif

Kur jau prasidės, kai aš tsakant "visa jūsų rankose". biggrin.gif

QUOTE(Iks @ 2013 09 01, 19:10)
noris užvožt su keptuve smile.gif

Ot paskaičiau ir pagalvojau apie žiūrinius. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 01 rugsėjo 2013 - 21:36
QUOTE(-kitsune- @ 2013 09 01, 19:43)
Labas visoms, kurios dar budrios ir nusiteikusios prasideti su naujokemis.... kaip Iks sake "duona ir druska" visada prie "Pradziamokslio " duru padeta.... imu gabaleli gardziosios ir padaziusi i druska, zengiu su 1-uoju ND...
[...]

Man labai labai smalsu ax.gif
Koks tamstos objektyvas, šitų nuotraukų diafragma ir maždaug kokie atstumai tarp šitų gražių dalykėlių buvo? Nes atrodo, jie taip netoli vienas kito sustatyti ir taip gražiai matosi, kuris fokusuotas, o kuris ne - o man bandant išgauti tik vieno daikto fokusą tenka savuosius rakandus išstumdyti per, atrodo, siaubingus atstumus, net iki minimumo sumažinus diafragmą, prizoominus ir dar visaip rankom mojuojant, kerint atseit. Čia objektyvo problemos, rankos ne iš ten auga ar tiesiog aš kažko nežinau?..
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 01, 22:29)


Apverskim klausimą. O koks Opšros objektyvas ir kokie jo f pajėgumai?
Atsakyti
Jei neklystu (labai tingiu stotis nuo lovos ir eiti į spintelę biggrin.gif ), tai 18-135 mm F3,5-5,6.
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 01, 23:08)
Jei neklystu (labai tingiu stotis nuo lovos ir eiti į spintelę biggrin.gif ), tai 18-135 mm F3,5-5,6.


Zūminant, reiškia, 5,6. Užtat ir turi traukti tuos savo daiktelius toliau nuo lovos biggrin.gif ir toliau vieną nuo kito. Man su panašiom f galiom 1 ND tik po atstumų pasiaubinimo pavyko smile.gif
Atsakyti
Reiks pasiskaityti apie ryškumo zonų išmatavimus, nes labai įdomu pasidarė, ar ryškumo zonos siaurėjimas didėjant židinio nuotoliui kompensuoja tą diafragmos sumažėjimo efektą, ar visgi nelabai. Nes kažkaip tikėjaus, kad kompensuoja biggrin.gif
Ech, tiek daug klausimų ir naudingos literatūros ir tiek maža to laiko!..
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 01, 14:12)
100 metų vienatvės (Gabriel Garcia Marquez)

tai va, papildau savaitgalio temą iš to, ką prisavaitgalinau:) Jei jau dalyvaut, tai su tuo pačiu paskutiniu agurku biggrin.gif


Jeeetus, ar cia tik man vienai vaidenasi, kad tas seselis juda? Juoduliai "valgo" sviesulius? Gal, sakau, jau pervargau, ar ka.. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 01, 21:12)
100 metų vienatvės (Gabriel Garcia Marquez)




...tobula wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-Tynka- @ 2013 09 02, 04:38)
Jeeetus, ar cia tik man vienai vaidenasi, kad tas seselis juda? Juoduliai "valgo" sviesulius? Gal, sakau, jau pervargau, ar ka..  doh.gif  biggrin.gif


Labai negerai, jei juda, vadinasi, kliba visi šio konceptualaus darbo (biggrin.gif) pamatai, vadinasi, skrybėlaitė nemadinga, ak, kokia aš nelaiminga rolleyes.gif
O gal per naktį apstojo.
Judėti?
Nes pagal idėįją tasai šimtametis (laikas) turėjo būti jau kone sustingęs, o ne žvitrus it jaunuolis ir kažkas panašaus.
Beje, su rugsėjo 1(2), kam aktualu smile.gif

Saigha ↓, jei Tu ir apie savaitgalį, aš dar Afrės viščiuką mažų mažiausia tikiuos pamatyti ir pačiupinėti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 02 rugsėjo 2013 - 09:03
taip... ruduo....
viščiukų skaičiavimo metas... smile.gif
Atsakyti