Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 09 01, 19:37)


? Nesuprantu tokių 'juokelių' beee.gif
Na, nesigilinsiu, dar audringi pokalbiai prasidės hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 01 rugsėjo 2013 - 18:51
Labas visoms, kurios dar budrios ir nusiteikusios prasideti su naujokemis.... kaip Iks sake "duona ir druska" visada prie "Pradziamokslio " duru padeta.... imu gabaleli gardziosios ir padaziusi i druska, zengiu su 1-uoju ND...

user posted image

user posted image

user posted image

p.s. esu photoshopo verge - tai sunku buvo neprikisti savo dailiuju prie nuotrauku sviesinimo, bet.... zinau, jog nukaposit astriuosiu ir rykstele pamojuosit unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-kitsune- @ 2013 09 01, 19:43)
Labas visoms, kurios dar budrios ir nusiteikusios prasideti su naujokemis.... kaip Iks sake "duona ir druska" visada prie "Pradziamokslio " duru padeta.... imu gabaleli gardziosios ir padaziusi i druska, zengiu su 1-uoju ND...


p.s. esu photoshopo verge - tai sunku buvo neprikisti savo dailiuju prie nuotrauku sviesinimo, bet.... zinau, jog nukaposit astriuosiu ir rykstele pamojuosit  unsure.gif 


Dar šiek tiek tamsu, objektai geri. Juodi kampai man gadina vaizdą.
Neduodu TAIP, noriu, kad išspaustum tobulą ND, be priekaištų smile.gif
Siūlau dar pasikankint ir užsidirbti ramų miegą sąžiningai (be PS ir viso kito) hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 01 rugsėjo 2013 - 18:52
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 01, 19:49)
Dar šiek tiek tamsu, objektai geri. Juodi kampai man gadina vaizdą.
Neduodu TAIP, noriu, kad išspaustum tobulą ND, be priekaištų smile.gif
Siūlau dar pasikankint ir užsidirbti ramų miegą sąžiningai (be PS ir viso kito) hihihi.gif

o galima blicu pasinaudoti? blush2.gif namie jau kiek tamsu fotografuoti sad.gif arba lauksiu sviesios dienos isaustant blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-kitsune- @ 2013 09 01, 19:58)
o galima blicu pasinaudoti?  blush2.gif  namie jau kiek tamsu fotografuoti sad.gif arba lauksiu sviesios dienos isaustant  blush2.gif


Blicu nepatariu ir nesiūlau naudotis, tik kritiniais atvejais, o ND ne kritinis hihihi.gif
Taip, rytas protingesnis už vakarą smile.gif
Atsakyti
Visiems naujokams fizkultpriviet smile.gif Kitsunę dar ir pati paraginau drąsiai atlapoti šio skyriaus duris, tad lyg ir jaučiu pareigą pulti bent prie jos ND, bet palieku rytojui ar savieigai. Pribaigė mane šis savaitgalis ir nelemtoji autorinė tema biggrin.gif Spraginau iš peties, lyg ND laikais, bet likau musę kandusi. Kokie bjaurūs mano namiškiai, į pagalbą neprisikviesi, o jei ir ateina, tai taip įnikę į aukos vaidmenį, kad noris užvožt su keptuve smile.gif Na, ne bėda. Bent jau idėjų priplūdo tiek, kad galvoj nebetelpa. Sukusi apsukusi vieną kitą būtinai realizuosiu.

Kitsune, blykstės nenaudok, ji tau tikrai nepadės, tik pakenks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 01 rugsėjo 2013 - 19:26
Ei merginos, padėkit man atlikti pirmus ND blush2.gif blush2.gif Nei viena nepakomentavot mano pirmųjų ND blush2.gif Taip aš suprantu jie niekam tike, nu bet norisi daugiau išgirsti nuomonių netik *briedis* blush2.gif Man taip sunku jus net neisivaizduojat, kiekvieną dieną fotografuoju o praktikos nulis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-kitsune- @ 2013 09 01, 19:43)
Labas visoms, kurios dar budrios ir nusiteikusios prasideti su naujokemis.... kaip Iks sake "duona ir druska" visada prie "Pradziamokslio " duru padeta.... imu gabaleli gardziosios ir padaziusi i druska, zengiu su 1-uoju ND...



su 1 ND viskas tvarkoj, išskyrus , kad foto tamsoka . Laukim rytojaus. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sunflowers @ 2013 09 01, 17:53)
Laba diena  blush2.gif 1ND antras bandymas  blush2.gif



objektų nedėk į vieną liniją. Atstumus didelėsnius padaryk, kad aiškiai matytųsi, kur fokusas. Ir gal šiek tiek daugiau fantazijos įjunk ,pasirinkdama objektus.
Atsakyti
kadangi aš "nei viena" tai gal nė nėbėsivarginsiu... doh.gif
o gal nematoma pasidariau?..... g.gif
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saigha @ 2013 09 01, 20:56)
kadangi aš "nei viena" tai gal nė nėbėsivarginsiu... doh.gif
o gal nematoma pasidariau?.....  g.gif
smile.gif

Atsiprašau blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif Labai svarbi visų nuomonė blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunflowers: 01 rugsėjo 2013 - 20:07
100 metų vienatvės (Gabriel Garcia Marquez)

user posted image

tai va, papildau savaitgalio temą iš to, ką prisavaitgalinau:) Jei jau dalyvaut, tai su tuo pačiu paskutiniu agurku biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 01, 13:46)

Giniatte, o detalesnio konkurso rezultatų aptarimo nesulauksim? mastau.gif


Ne smile.gif neturiu tokios iškalbos lotuliukas.gif
Atsakyti