Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Opšra @ 2013 08 30, 22:19)
Ar čia užuomina man, kad turėčiau šias knygas bent pavartyti prieš aistringai reikšdamasi temoje?.. ax.gif


Na, nebūkit, plyz-komon-maldauju-reikalauju smile.gif , šitokios jautrios ir dar beveik choru ax.gif Čia užuomina MAN, o Tavo vardas(nikas) tik priemonė ta užuomina visiems pasigirti biggrin.gif (et, dabar turiu vestis Tave į savo kūrybines dirbtuves ir į ausį pasakyti, kad ką radau pirmo tinkamesnio google, tą ir įkėliau, neturiu jokios spalvos supratimo, ar ta lektūra Tau būtų naudinga smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 30 rugpjūčio 2013 - 22:40
QUOTE(Iks @ 2013 08 30, 23:09)
Hmm. Primink, būsim kada užminusios viena kitai ant nuospaudos? smile.gif Dėl ko kausimės? smile.gif Dėl Say (tvirtos) rankos ir (karštos) širdies?  biggrin.gif

***



doh.gif


kokios dar nuospaudos lotuliukas.gif doh.gif ... as ND dar pabaigti turiu, balta tamsoje iveikti biggrin.gif Kol kas Say ranka ir sirdis tik mirazas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 08 30, 22:47)
doh.gif
kokios dar nuospaudos  lotuliukas.gif  doh.gif ... as ND dar pabaigti turiu, balta tamsoje iveikti  biggrin.gif Kol kas Say ranka ir sirdis tik mirazas  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif - man rimtai didybės manija***, tik dabar pamačiau, kad TAMSA, o ne TAMSTA thumbup.gif

---------------

*** o toji manija - viena iš padidėjusio jautrumo formų, tad Zirziliux, Opšra ... mes kaip ir vienoje palatoje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 30 rugpjūčio 2013 - 23:05
Kas čia su tema nutiko?.. Matau keleto valandų žinutes, jokie refreshai nepadeda, teko naudotis slaptais metodais, kad pamatyčiau, kas čia vyksta... blink.gif

Iks, aš pageidaučiau kitos palatos. Manojoje horizontas toks šleivas, kad pačią pykina. Ledai ištirpo, kava atšalo, fotikas išsikrovė, o rezultato tokio, kokio norėjau, vis tiek nėr. Panašu, kad teks lįsti iš buto su namų darbais, turiu vieną idėją, bet labai bijau, kad kaimynai gali kreivaaai žiūrėti...

Žiūrėkit:
user posted image

user posted image

user posted image

Ar žiauriai šleiva?.. Ir tamsu belekaip, ane?
Daugiau pažadu nebedėti to, kas pačios netenkins blush2.gif
Atsakyti
Opšra, o kodėl dedi kas pačios netenkina? Trumpai, drūtai- NE ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 08 30, 23:45)
Kas čia su tema nutiko?.. Matau keleto valandų žinutes, jokie refreshai nepadeda, teko naudotis slaptais metodais, kad pamatyčiau, kas čia vyksta... blink.gif

Iks, aš pageidaučiau kitos palatos. Manojoje horizontas toks šleivas, kad pačią pykina. Ledai ištirpo, kava atšalo, fotikas išsikrovė, o rezultato tokio, kokio norėjau, vis tiek nėr. Panašu, kad teks lįsti iš buto su namų darbais, turiu vieną idėją, bet labai bijau, kad kaimynai gali kreivaaai žiūrėti...
Žiūrėkit:
Ar žiauriai šleiva?.. Ir tamsu belekaip, ane?
Daugiau pažadu nebedėti to, kas pačios netenkins blush2.gif


Aš tai viską matau. Ar bent man taip atrodo. O jei ir nematau, gal tik ačiū dievui, kol tebesivaidena, kad temoj nieko nėra svarbiau už X faktorių biggrin.gif

Opšra,
Žodį TAMSU perskaičiau kelis kartus hihihi.gif (pasimokiau).
Taip, tamsu. Ir net labai tamsu. O technika kokia? - ta 10x pigesnė, ar tiek pat kartų brangesnė? Ir kankinaisi kada, saulutei nusileidus, mėnuliui užtekėjus? Jei taip, sulauk dienos meto, bus lengviau, šviesiau ir fafalialia. Gal net nereikės kaimynų provokuoti biggrin.gif Šleivumas nemirtinas, lengvai pataisomas. Objektų išdėliojimas pagerėjo (neblogas). Man, smalsiajai zoselei, knietėtų įskaityti, kas ant to popieriaus surašyta, bet į šį kaprizą atsižvelgti neprivalai net kankinama smile.gif Ledų indą pakeisčiau elegantiškesniu, nebūtum prasitarus, kad jie ištirpo (gaila, kad nepajudėjo, ane?), galvočiau, kad košė. Indo keitimo mokslinio pagrindimo nepateiksiu, čia jau duoklė estetikai (šitas kažkoks nedesertinis). Fokuso žvitrumo trūksta. Bet tikrai geriau.
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 31, 01:10)
Aš tai viską matau. Ar bent man taip atrodo. O jei ir nematau, gal tik ačiū dievui, kol tebesivaidena, kad temoj nieko nėra svarbiau už X faktorių biggrin.gif

Opšra,
Žodį TAMSU perskaičiau kelis kartus hihihi.gif (pasimokiau).
Taip, tamsu. Ir net labai tamsu. O technika kokia? - ta 10x pigesnė, ar tiek pat kartų brangesnė? Ir kankinaisi kada, saulutei nusileidus, mėnuliui užtekėjus? Jei taip, sulauk dienos meto, bus lengviau, šviesiau ir fafalialia. Gal net nereikės kaimynų provokuoti biggrin.gif Šleivumas nemirtinas, lengvai pataisomas. Objektų išdėliojimas pagerėjo (neblogas). Man, smalsiajai zoselei, knietėtų įskaityti, kas ant to popieriaus surašyta, bet į šį kaprizą atsižvelgti neprivalai net kankinama smile.gif Ledų indą pakeisčiau elegantiškesniu, nebūtum prasitarus, kad jie ištirpo (gaila, kad nepajudėjo, ane?), galvočiau, kad košė. Indo keitimo mokslinio pagrindimo nepateiksiu, čia jau duoklė estetikai (šitas kažkoks nedesertinis). Fokuso žvitrumo trūksta. Bet tikrai geriau.

Kaip šitam riužavam forume padaryti, kad atsakant leistų cituoti kelias žinutes, o ne vieną???

Iks, jei valgyt ledus, tai iš tokio indo, į kurį daugiausiai telpa! biggrin.gif
Fokuso žvitrumo trūksta?.. verysad.gif O aš visai juo džiaugiausi verysad.gif Einu paverksiu ant optikos laboratorinių darbų - teorijos žinau tiek, kad kelių valandų paskaitą pravesčiau, o realiai - mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis... verysad.gif
Apie techniką - ta, brangėlesnė čiučiuką... Net ne mano iš tikrųjų. Neturiu savo technikos verysad.gif Kol kas biggrin.gif Ir taaaip, kankintasi su mėnuliu, va prieš valandėlę kokią. Negaliu nieko su savim padaryti, naktinis žvėriukas aš, dieną neaktyvus. Žinau, kad dieną šviesiau, gražiau, bet naktį taip malonu... biggrin.gif
Taigis, lenkiuosi iki žemės už netingėjimą komentuoti mano apgailėtinų pirmųjų bandymų ir pasižadu pasirodyti su kuo nors, ee, kokybiškesniu (?) 4u.gif

Sea Girl, dedu dėl tokių komentarų kaip va parašė Iks smile.gif Nes manau, kad net iš toli gražu netobulo savo bandymo galima labai nemažai pasimokyti, jei kas nors su akimi pasako, ko nepastebi pats, per objektyvą pirmuosius kartus gyvenime žiūrėdamas smile.gif Gal ne visai tam skirta šita tema, bet briedžio niekas su šluota neišvarė, tai, tikiuosi, manęs irgi neišvarys... ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Opšra, aš tai saviveikliškai (nežinau, ar teisingai) paspaudžiu po sudominusiomis žinutėmis "cituoti", o tada - galop - jau spaudžiu tą bendrąjį ATSAKYTI puslapio apačioje. Ne taip juokingai paaiškinti nemoku.
Man dar kilo mintis, kokį režimą renkiesi? O ir fokusas koks - M ar AF? Ar naudoji trikojį ar jį atstojantį kitą kokį daiktą (dėl horizonto ir fokuso aštrumo rekomenduočiau).
Aš ir pati kartais atrodau sau (o ypač namiškiams) nerimtai, kad vis nesusituriu ir komentuoju, kai nestokoju ūpo. Gal čia kažkoks Stokholmo sindromas, nesigilinsiu. Iš kitos pusės... lyg ir nesunku padėti žmogui, kai matai užsidegimą jo akyse.

P.S. Aš irgi naktinė (plaštakė) hihihi.gif Ir labai dėl to vargstu, nes darbo dienom turiu keltis 5, o niekaip nepaguldau savęs į lovytę anksčiau nei 1-2. Tad suprantu. Bet bent pirmajai 5ND daliai turėsi kažkaip susiaktyvinti (fizika gal ir nepadės, bet kava ar chemija maybe)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 31 rugpjūčio 2013 - 00:44
O. Prieš tai lygiai taip pat bandžiau - nieko nesigavo. Pabandžiau dabar - gaunasi. Arba aš tūpa, arba aš tūpa g.gif
Režimas - diafragmos prioritetas. Fokusas rankinis. Dabar galvoju, kodėl, nes mąstant logiškai, ir AF turėtų veikti, ir užtikrinčiau būtų? Ar ne?.. Neturiu trikojo ir nesugalvoju, kaip mano namų sąlygomis būtų galima jį pakeisti, nors pati labai jaučiu, koks naudingas dalykas būtų.
Tu tik komentuok 4u.gif Rimtai. Man, kaip visiškai šviežiai vėplai, labai smagu jau vien dėl to, kad kažkas apskritai sureaguoja į mano visiškai nevykusius bandymus ne tik pasakymu "NE", o ir kažkokiu komentaru. O kai tas komentaras dar ir kažko pamoko, tai išvis didelis gėris smile.gif
Cha, apie tą užsidegimą... šiuo metu aš turiu jo tiek daug, kad pati save stebinu. Ryju visą literatūrą, kurią randu, visokios va fizikos dominti pradėjo (visą gyvenimą labai nemėgau fizikos biggrin.gif ), o kad kada nors šliaužiosiu ant grindų, dėliosiu kokius nors daiktelius, ieškosiu kažko panašaus į normalų foną ar, galų gale, valandą nesustodama bandysiu padaryti tris beveik vienodas nuotraukas tai apskritai niekad gyvenime patikėjus nebūčiau. Kažkaip pačiai prieš save nepatogu - tokia rimta moteris, o tokiais žaidimais užsiima... biggrin.gif Bet man taip įdomu, taip noriu... kad pradedu bijot, jog čia toks laikinas užsidegimas, kaip degtuko būna - švyst ir pššš. Labai tikiuosi, kad taip nebus smile.gif

P.S. kol aš iki to 5 ND prišliaušiu, žiū, gal jau vėl vasara bus, tems vidurnaktį... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opšra: 31 rugpjūčio 2013 - 00:45
QUOTE(Opšra @ 2013 08 31, 00:44)


Rinkis AF, naštą pasilengvinsi.
"Trikojis" - knygų stirta, dėžės, taburetė, stalas. Koks nors negyvas stabilus objektas.
Aš degiau, perdegiau, vėl degu, perdegu ir vėl užsidegu - imu tikėt, kad amžinasis variklis vis tik egzistuoja wink.gif
Opšra, kad galutinai galva susisuktų nuo tos duoklės estetikai, o ir jos sesei kompozicijai... Atkreipk dėmesį kad ir į tokias smulkmenas: puodelio ąselė, šaukštelis ledinėje košėje, parkeris - visi krypsta į vieną pusę, tartum svertų ją įsivaizduojamoje svarstyklių lėkštelėje. Kai prie kompanijos prisijungia dar ir horizontas - važiavimo jau nesustabdysi. Ir dar: kitąsyk (kol tebedegi) nepatingėk ir gerai apsvarstyk, ar tikrai tikrai visi visi daiktai būtini kadrui į svitą. Jei dėl kurio abejoji, mes lauk ramia širdimi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 31 rugpjūčio 2013 - 01:06
QUOTE(Iks @ 2013 08 31, 01:53)
Rinkis AF, naštą pasilengvinsi.
"Trikojis" - knygų stirta, dėžės, taburetė, stalas. Koks nors negyvas stabilus objektas.
Aš degiau, perdegiau, vėl degu, perdegu ir vėl užsidegu - imu tikėt, kad amžinasis variklis vis tik egzistuoja wink.gif

Man kaip tik smagiau atrodė rankytėmis fokusuoti, didesnis pasitenkinimas savim būtų, jei pavyktų smile.gif Bet pabandysiu ir su AF.
Dėkui tau už komentarus, patarimus ir šiaip, už dėmesį biggrin.gif Bandysim augti ir pristatyti pakenčiamus namų darbus biggrin.gif

Man čia jau patinka. Įtariu, lankysiuosi dažnai, kol neliepsit užsičiaupti ir neparodysit durų biggrin.gif

O va kompozicija, prisipažįstu atvirai ir galvą nuleidus, man yra visiškai tamsus miškas, turiu tobulai nelavintą estetikos supratimą, su kuriuo dirbti esu pasiryžusi ateityje... O jei išmesiu visus nebūtinus daiktus, nebeliks trijų, ką fokusuosiu? sad.gif Labiau juokauju, nei rimtai klausiu smile.gif
Bet va, būtent tokie komentarai ir yra tas gėris, dėl kurio verta dėti siaubingas pačios netenkinančias nuotraukas - tikrai niekada pati apie tai nebūčiau susimąsčiusi. O dabar gal ir pradėsiu susimąstyti. Kuo gilyn į mišką, tuo daugiau medžių, bet tuo ir smagiau!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opšra: 31 rugpjūčio 2013 - 01:10
QUOTE(Opšra @ 2013 08 31, 01:06)
(...)  dėl kurio verta dėti siaubingas pačios netenkinančias nuotraukas (...) Kuo gilyn į mišką, tuo daugiau medžių, bet tuo ir smagiau!


Sėkmės, bet ir neprarask saiko su labai netenkinančiomis nuotraukomis, kad paskui abiems, apsigobusioms savosiomis paklodėmis, netektų ieškot kitos vietos vaidentis irnesakyk.gif
Atsakyti