Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(*briedis* @ 2013 08 30, 11:29)
Aš sutinku, tik ar Maggie neprieštarauja biggrin.gif Tikiuosi nepyks, jei pavaduosi hihihi.gif


gal nesupyks. įvairovė valdo smile.gif jei supyks, gražiai atsiprašysiu smile.gif
einu galvoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 30, 09:54)
soriukas, apgailestukas ir sudievukas  biggrin.gif biggrin.gif  biggrin.gif ?

lotuliukas.gif
Atsakyti
kaip dabar leliuto (čia mano didžioji taip mano pilvūzą buvo praminusi, kai laukiausi) odos spalva?

čia
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 30, 11:35)
gal nesupyks. įvairovė valdo smile.gif jei supyks, gražiai atsiprašysiu smile.gif


Meilė nėra be atsako wub.gif - aš tave ginsiu biggrin.gif
Aš tai visom 4 už įvairovę. Ir, prisipažįstu, truputėlį tykojau momento, kai Maggie pramiegos savaitgalį, nes vieną pasiūlymą irgi turėjau kišenėje smile.gif Bet kišenė nekiaura - nedings.
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 30, 11:45)
Meilė nėra be atsako wub.gif  - aš tave ginsiu biggrin.gif
Aš tai visom 4 už įvairovę. Ir, prisipažįstu, truputėlį tykojau momento, kai Maggie pramiegos savaitgalį, nes vieną pasiūlymą irgi turėjau kišenėje smile.gif Bet kišenė nekiaura - nedings.


tai pirmyn, skelbk, kad jau turi, nes aš dar tik sugalvoti ruošiausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 30, 12:45)
Meilė nėra be atsako wub.gif  - aš tave ginsiu biggrin.gif
Aš tai visom 4 už įvairovę. Ir, prisipažįstu, truputėlį tykojau momento, kai Maggie pramiegos savaitgalį, nes vieną pasiūlymą irgi turėjau kišenėje smile.gif Bet kišenė nekiaura - nedings.


Laukiam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 30, 11:52)
tai pirmyn, skelbk, kad jau turi, nes aš dar tik sugalvoti ruošiausi smile.gif


gi pažįstat mane, kol parašysiu sagą apie savaitgalį (jis va man ne vežimas, kur pora žodžių ir gana biggrin.gif), tai ir Maggie apsireikš ir nutrauks mūsų saviveiklą hihihi.gif Aš tik eilę užsiėmiau, jei ką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 30, 12:00)
gi pažįstat mane, kol parašysiu sagą apie savaitgalį (jis va man ne vežimas, kur pora žodžių ir gana biggrin.gif), tai ir Maggie apsireikš ir nutrauks mūsų saviveiklą hihihi.gif Aš tik eilę užsiėmiau, jei ką smile.gif


nagi, rašyk..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 30, 13:00)
gi pažįstat mane, kol parašysiu sagą apie savaitgalį (jis va man ne vežimas, kur pora žodžių ir gana biggrin.gif), tai ir Maggie apsireikš ir nutrauks mūsų saviveiklą hihihi.gif Aš tik eilę užsiėmiau, jei ką smile.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Nieko, palauksim. Rašyk smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 30 rugpjūčio 2013 - 12:11
QUOTE(sayonara @ 2013 08 30, 12:01)
nagi, rašyk..smile.gif


Maniškė - galima sakyti beveik laisva tema, iš Tavęs tikėjausi > bėgimo per kliūtis. Bet jei tinka, ok, eisiu virkdyti klavišų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 30, 12:05)
Maniškė - galima sakyti beveik laisva tema, iš Tavęs tikėjausi > bėgimo per kliūtis. Bet jei tinka, ok, eisiu virkdyti klavišų smile.gif


tai mano tema ir būtų, kaip visada, bėgimas per kliūtis, per sunki - vėl niekas nedalyvautų smile.gif
Atsakyti
Maggie - vėl kreipiuosi.. Visgi kokia buvo geriausia nuotrauka praeitai temai? Labai knieti sužinoti hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 30 rugpjūčio 2013 - 12:22