Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Vedda @ 2013 08 29, 22:14)
Aciu, uz mano visos dienos triuso ivertinima  4u.gif ... realiai pavargau  doh.gif  noris dar pabandyti,kad isgauti ta visiskai balta  rolleyes.gif gal kuria diena, kai iveiksiu tamsa (jeigu iveiksiu)  biggrin.gif ...o kol kas nei sviesai nei tamsai jegu ir akiu ner. Bet realiai pati labai savimi esu patenkinta , akys ir protas prasviesejo... kas, del ko ir kaip ir kodel ax.gif


Verta buvo pasikankinti hihihi.gif Pažiūrėk, kaip nuotraukos šoktelėjo technine puse.
Lauksiu dirbtiniam apšvietime smile.gif

Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2013 08 29, 15:09)
Va matyt, tu stengies apskritai nefotkint, kad nereiketu kartoti, ane?


schmoll.gif fufufu smile.gif

QUOTE(saigha @ 2013 08 29, 18:07)
o jau pasikūdinai ir pagėrei ? biggrin.gif


lotuliukas.gif

QUOTE(Vedda @ 2013 08 29, 21:14)
Aciu, uz mano visos dienos triuso ivertinima  4u.gif ... realiai pavargau  doh.gif  noris dar pabandyti,kad isgauti ta visiskai balta  rolleyes.gif gal kuria diena, kai iveiksiu tamsa (jeigu iveiksiu)  biggrin.gif ...o kol kas nei sviesai nei tamsai jegu ir akiu ner. Bet realiai pati labai savimi esu patenkinta , akys ir protas prasviesejo... kas, del ko ir kaip ir kodel ax.gif


Tu šaunuolė, norėjau pagirti smile.gif 4u.gif
jei kada truputį vėliau norėsi "mokytojos", kreipkis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 30, 08:09)

Tu šaunuolė, norėjau pagirti smile.gif 4u.gif
jei kada truputį vėliau norėsi "mokytojos", kreipkis smile.gif

bigsmile.gif .... pasokau iki dangaus bigsmile.gif ... aciu, butinai aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 30, 08:09)


jei kada truputį vėliau norėsi "mokytojos", kreipkis smile.gif


Kad man tokį apdovanojimą duotų... Tikriausiai neesu verta tokios pagarbos schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 30, 07:09)
jei kada truputį vėliau norėsi "mokytojos", kreipkis smile.gif


Neramumai Belgijoje smoke.gifX analizė nepasiliks laboratorijoje? Ir į kitą drovų užklausimą ji nesulauks kažko maždaug šitokio?: pailsėjau po poilsio, dirbu 5 etatais, turiu naują mokinę, soriukas, apgailestukas ir sudievukas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 30 rugpjūčio 2013 - 08:57
QUOTE(Iks @ 2013 08 30, 08:54)
Neramumai Belgijoje smoke.gifX analizė nepasiliks laboratorijoje? Ir į kitą drovų užklausimą ji nesulauks kažko maždaug šitokio?: pailsėjau po poilsio, dirbu 5 etatais, turiu naują mokinę, soriukas, apgailestukas ir sudievukas  biggrin.gif biggrin.gif  biggrin.gif ?


nea. Tu mano mylinčioje širdyje užimi ypatingą vietą, taip kad nespurdėk biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Dedu keleta nuotrauku, darytu birzelio gale, kai buvau LT, ir labai noreciau sulaukt kritikos, pastabu ax.gif

user posted image

user posted image user posted image

Dar kelios yra flickre smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 30, 11:48)
nea. Tu mano mylinčioje širdyje užimi ypatingą vietą, taip kad nespurdėk biggrin.gif  wub.gif

Aš irgi laukiu, nes liepa jau oj kaip į pabaigą pioneer.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 08 30, 11:21)
Aš irgi laukiu, nes liepa jau oj kaip į pabaigą pioneer.gif  biggrin.gif


hehehe liepa - vidinė kategorija biggrin.gif man dabar gal išvis kovas..biggrin.gif

p.s. jau per Iks darbus einu, galvoju. neskubėsiu ir nepasispausiu, per prievartą nepezėsiu, nes gausis nenuoširdžiai smile.gif
Atsakyti
Maggie, nenoriu skubint, bet ar bus savaitgalio tema? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 30, 11:26)
Maggie, nenoriu skubint, bet ar bus savaitgalio tema?  hihihi.gif


galima, aš duosiu savaitgalio temą?
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 30, 12:28)
galima, aš duosiu savaitgalio temą?


Aš sutinku, tik ar Maggie neprieštarauja biggrin.gif Tikiuosi nepyks, jei pavaduosi hihihi.gif
Atsakyti