Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Breidi,kaip tau atrodo,kur ir ant ko pritvirtintas skalbiniu sniuras ?....nemoku as seseliu panaikinti cool.gif
cia dar vienas is keliu simtu dienos metu cool.gif man daug graziau ziurisi kai seseliu yra,tik nezinau ka ten skaiciai sako g.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Iks @ 2013 08 29, 20:13)
Vedda, pakankinom ir gana hihihi.gif Aš einu į suokalbį su Ich (į parduotuvę dar ne schmoll.gif  biggrin.gif ). Sakau TAIP. Dėl tų pačių priežasčių kaip ir Ich, dėl to, kad išlaikei kantrybės testą, įrodei, kad esi darbšti, atkakli ir užsispyrusi, kad atnešei įdomesnį objektą, kad sparčiai tobulėjai. Jei gausi dar 1 taip, teliks ilga(?) medžioklė su varovais DIRBTINĖJE ŠVIESOJE ir ... prirašymas (vynas iš antikinių taurių, čeburekas Liudviko XIV lėkštėj - laukiu nesulaukiu biggrin.gif)



bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif ...as jau nuskutau i parde...isdziuvo burna, siandie nusipelniau gyventi geriau rolleyes.gif ...ir dieds tik su sausu daviniu gyvas, bet tyli biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 29 rugpjūčio 2013 - 19:20
QUOTE(Vedda @ 2013 08 29, 20:18)
Breidi,kaip tau atrodo,kur ir ant ko pritvirtintas skalbiniu sniuras ?....nemoku as seseliu panaikinti  cool.gif
cia dar vienas is keliu simtu dienos metu  cool.gif man daug graziau ziurisi kai seseliu yra,tik nezinau ka ten skaiciai sako  g.gif

Papildyta:
bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif ...as jau nuskutau i parde...isdziuvo burna, siandie nusipelniau gyventi geriau  rolleyes.gif ...ir dieds tik su sausu daviniu gyvas, bet tyli  biggrin.gif


Ramiai miegok. TAIP, bet ne už šį, o tą patį pirmą. smile.gif

***

Supratau, nes kitaip galvojau (apie šešėlius) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 29 rugpjūčio 2013 - 19:30
QUOTE(Vedda @ 2013 08 29, 17:56)
custom

nesusilaikau nebandzius dar ir dar


Taip, jei dar reikia 4u.gif

QUOTE(*briedis* @ 2013 08 29, 19:00)
Paskutinysis variantas, daug geresnis buvo  ax.gif

PS. Galima apsieiti be tų tamsių kampų? Mane jau erzinti jie pradeda biggrin.gif


Tie tamsesni kampai yra vinjetavimas. Tai ne visai priklauso nuo fotografuojancio valios. Pvz mano 35'tukas vinjetuoja. Ir jei negalima ND nuotrauku apdoroti programomis, tai tie tamsus kampai tokie i bus.
Atsakyti
Aciu, uz mano visos dienos triuso ivertinima 4u.gif ... realiai pavargau doh.gif noris dar pabandyti,kad isgauti ta visiskai balta rolleyes.gif gal kuria diena, kai iveiksiu tamsa (jeigu iveiksiu) biggrin.gif ...o kol kas nei sviesai nei tamsai jegu ir akiu ner. Bet realiai pati labai savimi esu patenkinta , akys ir protas prasviesejo... kas, del ko ir kaip ir kodel ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 29 rugpjūčio 2013 - 21:15
Laba smile.gif Pribrendau 2ND. Prisiduodu smile.gif

f 2,5 ISO 100
user posted image
f 6,3 ISO 200
user posted image
f 14 ISO 400
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Blond @ 2013 08 29, 22:52)
Laba smile.gif Pribrendau 2ND. Prisiduodu smile.gif

Taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blond @ 2013 08 29, 21:52)
Laba smile.gif Pribrendau 2ND. Prisiduodu smile.gif

f 2,5 ISO 100

f 6,3 ISO 200

f 14 ISO 400



Taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gizzy @ 2013 08 29, 22:57)


Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(viktorija09 @ 2013 08 29, 22:58)


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Blond, tikrai TAIP 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2013 08 29, 23:24)
Blond, tikrai TAIP 4u.gif


Aciu smile.gif Ramiai einu miegot smile.gif
Atsakyti
Labą dieną 4u.gif

Labai noriu išmokti elgtis su fotoaparatu, o jūsų namų darbai atrodo puiki pradžia!
Keliu savo pirmuosius bandymus. Labai mielai priimsiu visokią kritiką, nors ir pati matau, kad iki tobulumo dar trūksta, bet valandą prasivarčius ant kambario grindų labai noriu sužinoti, ar bent jau į tą pusę einu blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 08 30, 00:19)
Labą dieną  4u.gif
Labai noriu išmokti elgtis su fotoaparatu, o jūsų namų darbai atrodo puiki pradžia!
Keliu savo pirmuosius bandymus. Labai mielai priimsiu visokią kritiką, nors ir pati matau, kad iki tobulumo dar trūksta, bet valandą prasivarčius ant kambario grindų labai noriu sužinoti, ar bent jau į tą pusę einu blush2.gif


Sveika, Opšra, nedrįstu atsakyt tuo pačiu (laba diena), nes mano platumose kažkiek (nemažai) po vidurnakčio smile.gif
Nesinori liūdinti, bet valanda ant grindų dar neapsivainikavo sėkme.
Kas gerai? Ir knygas, ir knygnešius mes mėgstame smile.gif Matyti, kad stengeisi jas sustatyt tvarkingai, pagal išgales prižiūrėjai, kad negriūtų, nesvirduliuotų, nesistumdytų smile.gif
Tuo geros naujienos ir baigiasi. Pirmas įspūdis - mirga marga, net norisi prisimerkti. O Tavo užduotis išeksponuoti objektus taip, kad akys prie jų it prie medaus liptų smile.gif Todėl fonas turi juos išryškinti, bet neužgožti. Fono vaidmuo kuklus, tad ir jo "rūbelis" turi būti kuklus: pasirink ką nors visai neutralaus, lengviausia - balto (susirask-įsigyk-nudžiauk iš kaimyno elementariausią balto popieriaus lapą, gal turi atlikusį tapeto ruloną, gal vyniojamojo popieriaus, gal nesuglamžytos baltos medžiagos - pasuk galvą, išversk namus, nusiaubk prekybos centrą smile.gif). Einam toliau. Knygos. Antrasis margumo priepuolis smile.gif Netinka atsitiktinai pasigriebtos nuo lentynos. Turėtum it doras miesčionis derinti jas pagal viršelį ar nugarėles, susieti, sujungti; dabar jos atrodo gana varganai, primena nukainotų knygų kampelį knygyne... O ir apskritai jos nėra tinkamai išdėliotos. Ok, nekalbu apie tai, kad nuobodžiai, pakankamai nykiai, atkreipiu dėmesį, kad per arti viena kitos, daug vargsi, bet reikiamo fokuso neišgausi. Tad daryk kur kas didesnius atstumus tarp jų, bus ir gražiau, ir pačiai lengviau ir pradėsi eiti Į TĄ PUSĘ. Neskubėk, palauk dienos šviesos - vėlgi bus lengviau ir dailiau akiai (kai priartėsi prie 5 ND, suprasi, apie ką kalbėta).
Nenusimink, pirmąjį blyną net ir viešpats prisvilino (jei tikėtume feministėmis ir nusivylusiomis namų šeimininkėmis hihihi.gif), raitokis rankoves ir bandyk dar kartą.
p.s. Jei turi ūpo, pavartyk kelias ar keliolika ankstesnių temų. Tarp foto ir kalbų kalbelių susirankiotum gana padorų DUK skyrelį, rastum gerų ND patarimų ir pavyzdžių smile.gif
p.p.s. Pikviko klubo užrašai, nors pomirtiniai, bet nemirtingi (kiek pamenu), net užsimaniau vėl pasklaidyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 30 rugpjūčio 2013 - 02:04