Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

custom
user posted image

nesusilaikau nebandzius dar ir dar
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 08 29, 18:56)


nesusilaikau nebandzius dar ir dar


Šaunu, kad nenuleidi rankų smile.gif

Patikrinau, dar truputį tamsu (~230).

Bet už pastangas duodu paskatinamąjį TAIP smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 29, 18:23)
tai nusišaunu dvigubai ir einu kept obuolių pyrago, kurį iškepti žadu ir nekepu jau 3 d. smile.gif



o jau pasikūdinai ir pagėrei ? biggrin.gif
Atsakyti
Uz simboline kaina parduodu kelbio 3 knygas Vilniuje. Kreiptis per AZ.
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 08 29, 17:56)
nesusilaikau nebandzius dar ir dar


Vedda, bravo, toks kokybinis šuolis per 1 d. Daraisi žvėris iš aklo vakarykščio kačiuko smile.gif Net ir man knietėtų vien už tai sakyti taip. Tik... Būkim biednos, bet teisingos (kūdos ir blaivios, Saigha mirksiukas.gif ). Jei jau kone iki nuomario kankinom Briedį, tai ir Tave dar pakankinsim, a? Labai nedaug trūksta, o ir šlovės skonis saldesnis už pusšlovės juk smile.gif

P.S. kažkas papuvę danų karalystėj (čia apie obuolius biggrin.gif ). Teks marširuot parduotuvėn visai nusišovusiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 29 rugpjūčio 2013 - 18:23
QUOTE(Iks @ 2013 08 29, 19:22)
Vedda, bravo, toks kokybinis šuolis per 1 d. Daraisi žvėris iš aklo vakarykščio kačiuko smile.gif Net ir man knietėtų vien už tai sakyti taip. Tik... Būkim biednos, bet teisingos (kūdos ir blaivios, Saigha mirksiukas.gif ). Jei jau kone iki nuomario kankinom Briedį, tai ir tave dar pakankinsim, a? Labai nedaug trūksta, o ir šlovės skonis saldesnis už pusšlovės juk smile.gif

P.S. kažkas papuvę danų karalystėje (čia apie obuolius biggrin.gif ). Teks marširuot parduotuvėn visai nusišovusiai smile.gif



Vis dėlto atsiimu aš tą TAIP. tease.gif
Pritariu, pakankinsim iki tobulo WB biggrin.gif
Atsakyti
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lotuliukas.gif doh.gif nebudite vo mne zeria lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 08 29, 19:27)
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  lotuliukas.gif  doh.gif nebudite vo mne zeria  lotuliukas.gif


Zveria lotuliukas.gif
Atsakyti
doh.gif
user posted image

ne, matau, kad nebe ta sviesa jau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 08 29, 18:56)
custom
nesusilaikau nebandzius dar ir dar

As duodu TAIP, nes jei dar sviesiau, tai bus visiskas isdegimas, jau ir dabar vietomis konturu rubo nesimato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 08 29, 19:57)

ne,  matau, kad nebe ta sviesa jau  doh.gif


Paskutinysis variantas, daug geresnis buvo ax.gif

PS. Galima apsieiti be tų tamsių kampų? Mane jau erzinti jie pradeda biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 29 rugpjūčio 2013 - 19:03
Vedda, pakankinom ir gana hihihi.gif Aš einu į suokalbį su Ich (į parduotuvę dar ne schmoll.gif biggrin.gif ). Sakau TAIP. Dėl tų pačių priežasčių kaip ir Ich, dėl to, kad išlaikei kantrybės testą, įrodei, kad esi darbšti, atkakli ir užsispyrusi, kad atnešei įdomesnį objektą, kad sparčiai tobulėjai. Jei gausi dar 1 taip, teliks ilga(?) medžioklė su varovais DIRBTINĖJE ŠVIESOJE ir ... prirašymas (vynas iš antikinių taurių, čeburekas Liudviko XIV lėkštėj - laukiu nesulaukiu biggrin.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 29 rugpjūčio 2013 - 19:15