Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

aciu uz TAIP 4u.gif

bandysiu su balta kariauti ax.gif
Atsakyti
Egipta, ne balta, patikrinau. Pabandyk ir tu ka nors is popieriaus islankstyti, tada lengviau bus su balta spalva. 4u.gif
Atsakyti
Gal yra dar nemieganciu, pabandziau WB, neturiu supratimo kas ta pipete ir kaip ji valgoma doh.gif
dirbtinis apsvietimas
auto
user posted image

tungsted(lempute)
user posted image

rankinis
user posted image
Atsakyti
user posted image
Turėjau progą pakankinti vieną mergaitę. smile.gif Labai labai norėčiau komentarų. 4u.gif
Daugiau flickr.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirziliux: 28 rugpjūčio 2013 - 21:48
QUOTE(Vedda @ 2013 08 28, 21:32)
Gal yra dar nemieganciu, pabandziau WB, neturiu supratimo kas ta pipete ir kaip ji valgoma  doh.gif


ok, aš už budinčiąją biggrin.gif
Pirmiausia - 2 itr 3 foto išlenda fono kraštai, kitąsyk į tai atkreipk dėmesį, tokios smulkmenos lavina akį ir bus naudingos ateityje: išmoksi valdyti kiekvieną kadro cm, kad viskas, kas nereikalinga liktų užkulisiuose, o viskas, kas reikalinga - scenoje smile.gif
Antriausia - mano manymu, nėra labai teisinga ekspozicija, gerokai tamsu, net jei ir nusistatytum tinkamą custom, vargu, ar išgautum akinamą (ne, jo nereikia, jau bus degėsiai - bet maždaug) baltumą.
Trečiausia, pipetė neturi gerų žinių šįkart smile.gif
Ketvirčiausia, kaip valgyti pipetę negaliu pasakyti, nes nevalgau, kūdinuos smile.gif (jei rimtai, nenoriu apsijuokti su technokratiniais išvedžiojimais, kas nors pasakys tiksliai, žinau, kur ją rasti ir pasiimti, bet kitam paaiškinti nemoku)
Atsakyti
aciu, iks, maciau kampus blush2.gif (cia labiau bandymas,kad bent isivaizduociau i kuria puse ka daryti doh.gif
i arti as ziuriu su akiniais, kai fotkinu, uzmirstu juos pakelti, nes optika nustatyta pagal mano regejima...tai vis numainuoju i sona doh.gif

as nezinau kaip turi atrodyti gerai tos WB spalvos, isivaizduoju tik, kad rankinis turi buti pilkai baltas...man lyg melynuoja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 28 rugpjūčio 2013 - 22:00
QUOTE(Vedda @ 2013 08 28, 21:58)
as nezinau kaip turi atrodyti gerai tos WB spalvos, isivaizduoju tik, kad rankinis turi buti pilkai baltas...man lyg melynuoja  g.gif


Ok, rizikuoju ir einu šampano biggrin.gif: turi Ps? Ten susirask eyedropper tool (pipetę) - įrankių juosta kairėje, su ja pasibaksnok ant objekto įv. vietose, pamatysi RGB skaičiukus, jie turi būti kuo arčiau 255 (bet jų nesiekti, 255 reiškia nulinę info, išdegimus). Pasak Vienintelės, gal skaitei, balta gali būti laikoma nuo ~ 240, reikia, kad visi RGB skaičiukai būtų daugmaž vienodi, su ±5 ar kiek ten paklaida smile.gif
Aš pati dažniau tikrinu ne Ps, su kt. programos pipetėm, bet tikiuos, kad nenusišnekėjau labai durnai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 28 rugpjūčio 2013 - 22:09
neturiu to Ps doh.gif doh.gif ...va kompas prasosi isvalomas, tai reiks prasyti, kad ta Ps irasytu

jo skaiciau, apie tuos skaiciukus ir kalibravima ,tose juostose tai matau viska graziai.
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 08 28, 22:17)
neturiu to Ps  doh.gif  doh.gif ...va kompas prasosi isvalomas, tai reiks prasyti, kad ta Ps irasytu


pasižiūrėk, gal kartais Tavoji nuotraukų redagavimo programa (kokią naudoji) irgi turi kažką panašaus į pipetę? Mano alternatyvioji - ACDsee Pro 6 - turi. Ps vis dar apeinu pagarbiais ratais smile.gif
Rimtai, lengviau, kai ir pats gali pasitikrinti ir nors daugmaž orientuotis, ar į tą pusę eini, ar verta kelti. Nėra privaloma turėti tą pipetę, bet gyvenimą palengvintų, jei ką smile.gif
Atsakyti
eisiu ieskoti kas cia tam mano kompe yra doh.gif
o tas PS man tai tamsus miskas, kazkada ziurejau kaip ir kas ...neisivaizduoju nuo kurios puses prie jo ir prieiti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 28, 22:52)
ok, aš už budinčiąją biggrin.gif
Pirmiausia - 2 itr 3 foto išlenda fono kraštai, kitąsyk į tai atkreipk dėmesį, tokios smulkmenos lavina akį ir bus naudingos ateityje: išmoksi valdyti kiekvieną kadro cm, kad viskas, kas nereikalinga liktų užkulisiuose, o viskas, kas reikalinga - scenoje smile.gif
...

drisciau pazymeti, kad ne visi fotikai turi 100% viewfinderi. Entry levelio buna su 95%. Taigi, krastus suziurejus gerai pro "aki", nebutinai ju nebus nuotraukoj.
Tokie mikroniniu makaronu gaudymai - post procesas, photoshopas, etc.
Atsakyti
Man labai patiko Darko nuotrauka su bobulyte ir suniuku thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Magie, ziurejau ziurejau...hmm g.gif ir nusprendziau kad tai vienas is tokiu kadru kur mamiskai mielas ax.gif Tau kaip mamai jis kazkuo ipatingas, bet pvz. as is salie nieko tokio sustabdancio zvilgsni nematau 4u.gif gal juosta kazkokia sarmo duoda, bet jei tarkim toks pat kadras skaitmena tai ne nesustotu zvilgsnis, tiesiog snapshotas mielo vaikiuko ir seimos albuma.
Papildyta:
QUOTE(zirziliux @ 2013 08 28, 21:47)
Turėjau progą pakankinti vieną mergaitę. smile.gif Labai labai norėčiau komentarų.  4u.gif

Man tai ziauriai nepatinka apdirbimas...iskart kyla mintis, kad zmogus tik pradejes fotografuoti atrado "actionus" ir bet koks kadras tampa "geru" g.gif
As irgi pasinaudoju "actionais", bet sumazinu opacity labai stipriai...iki kokiu 20-30% priklausomai nuo situacijos...
Ir ta geltona spalva cia...nea...merginos veidas tiesiog plokscias geltonas blynas schmoll.gif
Atsakyti