Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Egipta @ 2013 08 28, 19:09)
Nu bet tu ir greita


Taip sutampa, kad aš prisijungiu ir tu įkeli tuo pačiu metu smile.gif
Atsakyti
4ND

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Vedda - TAIP, labai tvarkingas ND smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 28 rugpjūčio 2013 - 18:14
QUOTE(Vedda @ 2013 08 28, 19:13)
4ND

Jei buciau pauksciukas noreciau cia gyvent, tokia prabangi paukstiska vila thumbup.gif
Atsakyti
eisiu skaityti kaip cituoti zinuciu tik keleta sakiniu.norejau rasyt apie nemokama fotografavima.as dabar isgyvenu toki laikotarpi .ir kol kas tuo megaujuos.aisku, kalba eina apie draugus.toks lengvas emociju vampyrizmas,kai visi tik giria ir dziaugiasi,o ar gali but kitaip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule969: 28 rugpjūčio 2013 - 18:20
QUOTE(saule969 @ 2013 08 28, 19:17)
norejau cituoti,o gaunasi,jog pati parasiau.eisiu dar taisykliu pasiskaitynet


http://www.supermama...howtopic=374061 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 28 rugpjūčio 2013 - 18:20
QUOTE(saule969 @ 2013 08 28, 19:17)
eisiu skaityti kaip cituoti zinuciu tik keleta sakiniu.norejau rasyt apie nemokama fotografavima.as dabar isgyvenu  toki laikotarpi .ir kol kas tuo megaujuos.aisku, kalba eina apie draugus[I][FONT=Impact].toks lengvas emociju vampyrizmas,kai visi tik giria ir dziaugiasi,o ar gali but kitaip smile.gif

o čia kalbama ne apie draugus, o apie svetimus, nepažįstamus žmones, todėl iškyla dilema - iš vienos pusės - tai jų šventė, jie turi savo įsivaizdavimą apie ją, beje, kaip ir apie fotosesiją smile.gif
iš kitos pusės - jie kaip ir užkraus atsakomybę Tau - nes Tu fotografė, jie Tau mat "suteikė šansą". taigi dabar būk maloni, atidirbk
aišku, situacijų ir žmonių būna labai įvarių, bet manau, kad tokiu būdu fotografuojantis žmogus gautų daugiau neigiamų emocijų, nei menamos naudos - patirties
Atsakyti
QUOTE(saigha @ 2013 08 28, 17:34)
o čia kalbama ne apie draugus, o apie svetimus, nepažįstamus žmones, todėl iškyla dilema - iš vienos pusės - tai jų šventė, jie turi savo įsivaizdavimą apie ją, beje, kaip ir apie fotosesiją smile.gif

As tai apie visus is eiles, o su savais zmonemis kartais buna dar daugiau bedos nei su svetimais..deja unsure.gif
Atsakyti
Vsio - galutinai apsinuodijau savo stalčiais biggrin.gif Pasijutau žiauriai nelaiminga, auka, ir dar tokia, kuri net neketina atsisveikinti su savo vaidmeniu, o nori tik (kartojuos/savinuos, bet labai užkibau) kūdintis ir gerti, išsižadėti pati savęs, pagrūmoti ciesoriams taip danguje, taip ir ant žemės ir nueiti sau švilpaudama biggrin.gif Et, raukiu stalčių epochą. Ir įtikinėju save kaip koks Marijonas M.: pabandom iš naujo, nenuleidžiam galvos, net jeigu nesiseka 9 kartus iš eilės smile.gif

***

Vedda, nameliūkštis artokai foną atstojančių šakų, todėl fonas neišplaunamas tiek, kad galop negalėtum pasakyti, kas tenai buvo. Kita vertus, plika akimi matyti, kad esmę pagavai ir tvirtai laikai rankose, kad stengiesi, paisai taisyklių, neatneši kažko, pirmo pasitaikiusio. Tad TAIP smile.gif

***

R.I.R., pasirodo per Tave vakar gavau pomidorą į tarpuragį biggrin.gif Tikiuos, kad fotikui nieko labai baisaus? Kai kas, ne viskas, patiko iš Agniezkos.

***

Man maždaug nei šilta, nei labai šalta dėl to FS for free kaulijimo, dažniausiai net nesigilinu. Bet kai parašo "nemokamai" ir dar prilipdo šauktuką, lyg siūlytų kokį saldainį, imu ir nesusituriu negavusi pomidoro į tarpuragį biggrin.gif

***

Manęs niekas nieko neprašo, kai kurie personažai net slepiasi ar dangstosi veidus iš tolo smile.gif Ramu. Kol pati sau tos ramybės nesudrumsčiu smile.gif
Atsakyti
Ar ir kitiems mano ND visokiu graziu spalvu tik ne baltas?
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2013 08 28, 20:50)
Ar ir kitiems mano ND visokiu graziu spalvu tik ne baltas?

Patikrint WB nemoku, bet man atrodo tamsokos nuotraukos
Atsakyti
Vedda, aš sakau TAIP, jei dar trūksta.
Atsakyti