Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2013 08 28, 12:12)
tikiu biggrin.gif aš pati kiek esu pridarius biggrin.gif


A, nu jo. Bet mūsų pridarymai nesiskaito, jie tokie... "vozvyšenyje" biggrin.gif

***

Peržiūrėjau J B Hudson ir pagalvojau jau senesnį galvojimą, kad tik per fotografiją man ėmė knietėti paparčiai, kurie anksčiau man buvo tokie nuobodūs ir nykūs. O vis tik kiek galima iš jų gėrio išspausti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 28 rugpjūčio 2013 - 12:24
sveikos smile.gif keleta vakaru praleidau skaitydama senesnes jusu temas.nerealu,super ir visaip kaip kitaip nuostabu biggrin.gif tookios taiklios,logiskos,smaikscios kritikos dar nesutikau niekur.juokiaus viena pati skaitydama traktatus RK nuotraukoms.o ji pati irgi fainuole,kad po viso to vistiek ateina ir kelia nuotraukas.radau cia nuostabiu gamtos rytiniu nuotrauku,kurios sugunde bent pagalvot apie atsikelima paryciais .ir as bais noriu I jusu tema blush2.gif fotografuoti mokiausi ,taipogi emiau privacias pamokas pas profesionalus,perskaiciau kalneli literaturos.zinau visus terminus biggrin.gif tiesiog atejo laikas kai viskas gyvenime susitvarke,darbai ,buitis,vaikai ir atejo laikas pomegiams.fotografuoju zmones,emocijas,nuotaikas.nufotografuot siaip daikta jusu namu darbams man bus nauja.kiek supratau be jo negalima kelti kitu nuotrauku.o siaip pliurpt galima ar prirasymas ivyksta po namu darbu
Atsakyti
QUOTE(saule969 @ 2013 08 28, 14:13)
sveikos smile.gif keleta vakaru praleidau skaitydama senesnes jusu temas.nerealu,super ir visaip kaip kitaip nuostabu  biggrin.gif tookios taiklios,logiskos,smaikscios kritikos dar nesutikau niekur.juokiaus viena pati skaitydama traktatus RK nuotraukoms.o ji pati irgi fainuole,kad po viso to vistiek ateina ir kelia nuotraukas.radau cia nuostabiu gamtos rytiniu nuotrauku,kurios sugunde bent pagalvot apie atsikelima paryciais .ir as  bais noriu I jusu tema blush2.gif fotografuoti mokiausi ,taipogi emiau privacias pamokas pas profesionalus,perskaiciau kalneli literaturos.zinau visus terminus biggrin.gif tiesiog atejo laikas kai viskas gyvenime susitvarke,darbai ,buitis,vaikai ir atejo laikas pomegiams.fotografuoju zmones,emocijas,nuotaikas.nufotografuot siaip daikta jusu namu darbams man bus nauja.kiek supratau be jo negalima kelti kitu nuotrauku.o siaip pliurpt galima ar prirasymas ivyksta po namu darbu


prirašymas labai pageidautinas. mėgstame vyną cool.gif
Atsakyti
QUOTE(saule969 @ 2013 08 28, 14:13)


Sveika,
Prirašymas, atsikėlimas rytais, stropiai paruošti ND tikrai pakeltų Tavo reitingus. Pliurpt galima, kol vėl neatklys reorganizacijos šmėkla ir kas nors nesiims mažinti perteklinių pliurpėjų etatų biggrin.gif Patarčiau stverti jautį už ragų: pertraukose tarp ND pliurpti arba šv. pliurpimo įkarštį karts nuo karto gesinti reklaminėmis ND pauzėmis smile.gif (pageidautina tokiomis, kad nesinorėtų perjungti kanalo smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 28 rugpjūčio 2013 - 14:40
QUOTE(sayonara @ 2013 08 27, 21:41)
man labiau patiko nemokamas namų sutvarkymas  schmoll.gif

po ano pareiškimo sugedo mano fotikas, taip kad atsargiai su tokiais pareiškimais cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 28, 12:23)
Gera mintis/idėja dėl vienišumo. Toks atskaitos taškas galėjo būti superinis. Galėjo, bet, mano nuomone, neįsikūnijo. Bėda, kad pati su fotoaparatu pasirinkai perdėm artimą, perdėm globėjišką, vis tik gana intymų atstumą.

sutinku.
QUOTE(sayonara @ 2013 08 28, 13:05)
mane tai labai prajuokino smile.gif tiek, kad net nevertinau kaip fotografijos, tik kaip tėvo bendravimo su vaiku produktą.. juk nepasiskųs jis, kad nuobodu, ar ne? biggrin.gif

laaabai patiko.
Atsakyti
agniezka
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Kol rimciausias namu virsininkas pietu parpia ateinu papletkavot smile.gif
Pirmiausia dekui Maggie uz savaitgalio temas. Nauda, kad ir neapciuopiama bent man yra. Kiekvienai temai vaizduoteje sukuriu ta nuotrauka, kas, kad iki ispildymo truksta laiko, kartais noro, kartais jegu, kartais modelio ar kazkokiu detaliu, ar tiesiog nuotaikos... Bet vaiduotes lavinimui puikus uzdavinukas thumbup.gif 4u.gif
QUOTE(Afrė @ 2013 08 27, 22:50)
Kai dukrai parodžiau piloto akinius, ji pareiškė, kad nori pilotuoti lėktuvą ohmy.gif Pasiūliau papilotuoti žaislinį su akinukais smile.gif

lotuliukas.gif Oj tie vaikai.
O nuotaukos kaip visada tvarkingos, tik, mano kuklia nuomone truksta kazkokio stipraus tasko uzkabinimo, kad sios foto dar ilgai isliktu atmintyje. Zodziu tvarkingas darbelis paziurejimui, bet be stipraus turinio IMHO (berods taip trumpina protingi temos kurmiai) smile.gif
QUOTE(sayonara @ 2013 08 28, 06:00)
aha. kažkas neseniai į panašų skelbimą pasisakė apie tai, kad ieško žmogaus, kuris nemokamai namus sutvarkytų. tai sakau, man labai tiko smile.gif

Man tai jau darosi nebejuokinga su tuo nemokamu pafotkinimu. Eilinis balius, gimtadienis, isvyka...nesvarbu kas - komentarai: Gal gali pasiimti fotika ir nufotografuoti, nes mes norim graziu nuotrauku...mh aisku nemokamai, gerai? doh.gif Lyg as eidama i baliu tik ir svajoju po kaklu tampytis fotoaparata ir pakampem tupcioti visus graziai iamzinti. Tenka vis netycia pamirsti namuose fotoaparata arba paskutine minute prisiminti, kad akumai nekrauti biggrin.gif
O fotografuoju as labai retai, man reikia ilgai kauptis, reikia nuotaikos, nusiteikimo gero oro ir menulio fazes... smile.gif
QUOTE(sayonara @ 2013 08 28, 10:34)
* Na, mamulės su leliukais, štai Jums idėja smile.gif
** nebe taip juokinga biggrin.gif Jennifer Hudson

* Kaip tik kaupiu idejas biggrin.gif O ta foto su siurbliu net akis bado, nes mano vaikis baisiai megsta siurbt, tai as jam pirstu rodau kur ir jis nabagas siurbia. Tai va kam suvaidintas kadras, o kieno tikra sunki vaikyste lotuliukas.gif
** Sia autore jau pradziamokslyje buvom kadais aptarusios, jeigu pasilpus atmintis nemeluoja, tai daugumos ir pakritikuota buvo kaip gerai apgalvotu komerciniu kadru autore 4u.gif

Nusipirkau pora knygu apie naujagimiu fotografija, jeigu perskaicius pasirodys vertos demesio galesiu parekomenduot mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PBP: 28 rugpjūčio 2013 - 17:04


Man tai jau darosi nebejuokinga su tuo nemokamu pafotkinimu. Eilinis balius, gimtadienis, isvyka...nesvarbu kas - komentarai: Gal gali pasiimti fotika ir nufotografuoti, nes mes norim graziu nuotrauku...mh aisku nemokamai, gerai? doh.gif Lyg as eidama i baliu tik ir svajoju po kaklu tampytis fotoaparata ir pakampem tupcioti visus graziai iamzinti. Tenka vis netycia pamirsti namuose fotoaparata arba paskutine minute prisiminti, kad akumai nekrauti biggrin.gif
Atsakyti
5 ND trecias bandymas
Dienos sviesa, auto
user posted image
debeselis
user posted image
rankinis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2013 08 28, 19:05)
5 ND trecias bandymas



Patikrinau, žalsva, geltonuoja, pilka. 4u.gif

Pažiūrėk, kaip skiriasi auto ir custom. Žaliuoja ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 28 rugpjūčio 2013 - 18:09
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 28, 19:07)
Patikrinau, žalsva, geltonuoja, pilka.  4u.gif


Nu bet tu ir greita
Atsakyti