Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2013 08 28, 08:00)
aha. kažkas neseniai į panašų skelbimą pasisakė apie tai, kad ieško žmogaus, kuris nemokamai namus sutvarkytų. tai sakau, man labai tiko smile.gif

tai štai, jei kas ieškote galimybės nemokamai pasitobulinti namų tvarkyme, lauksiu AŽ smile.gif sudarysiu visas galimybes pasireikšti. mano namai - Jūsų praktika.

Afre, rugsėjo vidury maždaug galim tartis smile.gif

Su oraktikantais atsargiai naujuose namuose smile.gif chemija valant gali maišytuvus sugadinti, ne tuo reikiamu baldus nuvalyto, parketą subraižyti ilgais nagais...

Savaitgalį ar darbo dienos pavakarę?

QUOTE(*briedis* @ 2013 08 28, 08:06)
Labas rytas  smile.gif

Man labai patiko antroji, gal tik nereikia tų rėmelių, užgožia foto.
Lėktuvėlis atrodo skris, skris ir atskris į mane. Labai graži mergytė smile.gif

Pažiūrėjau Flickr'e spalvotą, man atrodo ji net geriau žiūrisi  smile.gif

Rėmeliai skirti tam,kad sustiprintų foto ir kartu sujungtu abi. Sstovi ir svajoja apie lėktuvėlį,o antroje ėmė ir gavo,ir nesvarbu jog tik žaislinį... rėmekis juodame fone gerai atrodo biggrin.gif tikne SM:)
JB periodas. Spalvota gal ir nieko, bet smegenys ne tokį vaizdą su spalvomis matė smile.gif
Komentarai gerai,nes vis tiek šią FS noriu pakartoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 28 rugpjūčio 2013 - 09:10
QUOTE(Afrė @ 2013 08 28, 10:09)

Rėmeliai skirti tam,kad sustiprintų foto ir kartu sujungtu abi. Sstovi ir svajoja apie lėktuvėlį,o antroje ėmė ir gavo,ir nesvarbu jog tik žaislinį... rėmekis juodame fone gerai atrodo biggrin.gif tikne SM:)
JB periodas. Spalvota gal ir nieko, bet smegenys ne tokį vaizdą su spalvomis matė smile.gif

Komentarai gerai,nes vis tiek šią FS noriu pakartoti ax.gif


Lauksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2013 08 28, 09:09)
Savaitgalį ar darbo dienos pavakarę?


nežinau dar, anksti apie tai galvot smile.gif
kai ateis rugsėjo vidurys, Tu mane imk judint smile.gif
Atsakyti
jėėė, kompas sugrįžo. Naršau stalčiukus, kol kas nieko nerandu, tik kalnus šiukšlių. Ir turiu nelabai protingo meškiuko klausimą: jei savajam laptope ištrinsiu ND kančių kelius, perkeltiems flickre nuo to nebus nei šilta, nei šalta, taip?

***

Maggie, o išaušus protingesniam rytui lyg tyčia užtaikiau ant tokios G.Flobero citatos : "Bet kas tampa įdomu, jeigu pakankamai ilgai į tai žiūri". Tad pasuoju kol kas, bet tikrai laukiu Tavo minčių apie tą foto smile.gif Ir Say (beveik) anonsuotą komentarą apie Tavo natiurmortą knietėtų paskaityti smile.gif

***

Afre, man antroji (bet tik jb) visai faina. Pirmoji šiame koliaže ok, bet pati viena ... tokia normali ir tiek. Iš kur tuos piloto akinius parovei? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 28 rugpjūčio 2013 - 10:56
QUOTE(Iks @ 2013 08 27, 16:16)
kaip lengva belekaip komentuoti belekokias foto (RK) biggrin.gif ... Niekaip neįsivaizduoju kaip kabinėjimosi pasvarstymų, kad kadrui trūksta užkadrio tąsos, punktyrinės istorijos, erdvės, kad aplinka gal pjaunasi su herojumi arba yra kažkokia tuščiakalbė...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(Iks @ 2013 08 28, 11:43)
Maggie, o išaušus protingesniam rytui lyg tyčia užtaikiau ant tokios G.Flobero citatos : "Bet kas tampa įdomu, jeigu pakankamai ilgai į tai žiūri".

su citata dristu nesutikt. jei pradziai kazkoks vaizdas kelia abejoniu, truputeli daugiau nepatinka negu patinka, isiziurejus - jis gerokai gali pradeti erzinti, o po to net nervinti blush2.gif
QUOTE(Iks @ 2013 08 27, 18:37)
Man rūpėtų, jei daugiau papasakotum, kodėl ši, būtent ši foto Tau labai patinka... Rimtai. Galbūt atversi kažką, pro ką praslydo žvilgsnis, gal užkrėsi tuo patikimu, ką gali žinoti...

hmm. na man ji patinka tuo, kad visishkai naturali. visu pirma sviesa nuostabi, patinka, kad foto "prie tamsiuju". patinka jos emocija, praverta burnyte, ta tokia naturali nuostaba, ar susidomejimas kazkuo. patinka "vienisumas" nuotraukoje, kad taip tuscia, siek tiek kaip is siaubeko smile.gif ar tarybiniu laiku. nepatinka kompozicija, truksta man cia tos veliavos kaireje (bet islyginus horizonta, kuris labai kreivuojo, veliava dingo..). bandziau ivairiai kirpt (desines rezhti ypac), nu bet dingsta tada visas sviesos grozis.. zinau, kad kadras neuzbaigtas ir slubuoja cia kompozicija. bet. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 28, 11:03)
patinka "vienisumas" nuotraukoje, kad taip tuscia, siek tiek kaip is siaubeko smile.gif ar tarybiniu laiku.


Gera mintis/idėja dėl vienišumo. Toks atskaitos taškas galėjo būti superinis. Galėjo, bet, mano nuomone, neįsikūnijo. Bėda, kad pati su fotoaparatu pasirinkai perdėm artimą, perdėm globėjišką, vis tik gana intymų atstumą.
Atsakyti
Na, mamulės su leliukais, štai Jums idėja smile.gif tėtukas smile.gif

nebe taip juokinga biggrin.gif Jennifer Hudson
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 28 rugpjūčio 2013 - 11:38
labuka,
Šimtas metų...
Aš su klausimėliu, gal kas atsakysit, turintys Heliosą.

Čia manoji foto:
user posted image

Čia pasiskolinau iš gizzy:
user posted image

Kodėl manoj foto burbuliukuose yra dar po mažą burbuliuką, o gizzy foto burbuliukai švarūs? Čia kažkas mano Heliose blogai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 28, 11:34)
Na, mamulės su leliukais, štai Jums idėja smile.gif tėtukas smile.gif


Keršto valanda išaušo! brunette.gif - man labiau patikų mamytė, nemokama kambarių tvarkytoja beee.gif
O jei rimtai: kad ir smarkiai balansuoja ant lėkštokos juokingiausių amerikos namų kino vaizdelių ribos, bet susižiūrėjo itin smagiai (čia tipo ačiū už tokį tėtuką smile.gif, kaip ir apskritai už atšviežintą žiūrinių rubriką, man jos labai trūko).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 28 rugpjūčio 2013 - 12:05
QUOTE(Iks @ 2013 08 28, 12:00)
Keršto valanda išaušo! brunette.gif - man labiau patikų mamytė, nemokama kambarių tvarkytoja beee.gif
O jei rimtai: kad ir smarkiai balansuoja ant lėkštokos juokingiausių amerikos namų kino vaizdelių ribos, bet susižiūrėjo smagiai (čia tipo ačiū už tokį tėtuką smile.gif, kaip ir apskritai už atšviežintą žiūrinių rubriką, man jos labai trūko).


mane tai labai prajuokino smile.gif tiek, kad net nevertinau kaip fotografijos, tik kaip tėvo bendravimo su vaiku produktą.. juk nepasiskųs jis, kad nuobodu, ar ne? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 28, 12:05)
mane tai labai prajuokino smile.gif tiek, kad net nevertinau kaip fotografijos, tik kaip tėvo bendravimo su vaiku produktą.. juk nepasiskųs jis, kad nuobodu, ar ne? biggrin.gif


Juokingiausia, kad šis šaržas daug arčiau tikrovės, nei kai kurie tėtukai įsivaizduotų. Kelias tokias situacines komedijas ne taip seniai regėjau savo akimis smile.gif O jė, nusiųsiu prototipui čią nuorodą (dvigubai ačiū), manau, kad juoksis puodas, kad katilas juodas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 28 rugpjūčio 2013 - 12:13
QUOTE(Iks @ 2013 08 28, 12:09)
Juokingiausia, kad šis šaržas daug arčiau tikrovės, nei kai kurie tėtukai įsivaizduoja. Kelias tokias situacines komedijas ne taip seniai regėjau savo akimis smile.gif


tikiu biggrin.gif aš pati kiek esu pridarius biggrin.gif
Atsakyti