Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2013 08 22, 10:23)
O, spėjau pamatyti prieš jungdama kompą smile.gif Nežinau, ką turi omeny, kalbėdama apie archyvinius. Tikrųjų archyvų nelabai turiu, sudegė su hardu, neprisiruošiu susirankioti iš siųstų el. paštu kam nors. Bet gal Tu apie bandymus į stalčių? Daug jų šiukšliadėžėje, minėjau, kad nesu patenkinta, bet ką nors surasčiau arba mielai pasidarbuočiau... Einu prie minties, kad reikia kiek apmažinti maksimalizmą, nes taip galiu ir prie suskilusios geldos likti. Gal imsiu padoresnius (mano galva) kadrus krauti į flickrą (galiu ir asmeniškai, kaip patogiau). Tik nežinau, kiek dabar truks interneto badas, nes technika visai eina iš rikiuotės ir proto, vežu gydyti smile.gif


jo, turėjau galvoje stalčiukinius bandymus, kurių dar niekam nerodei. ar flickran, ar asmeniškai - kaip Tu nuspręsi smile.gif lauksiu žinių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 22, 11:32)
jo, turėjau galvoje stalčiukinius bandymus, kurių dar niekam nerodei. ar flickran, ar asmeniškai - kaip Tu nuspręsi smile.gif lauksiu žinių smile.gif

prasau flickran smile.gif
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 22, 11:03)
prasau flickran smile.gif
blush2.gif


aš kadangi esu kiaurasamtis, tai primink, ar esu ko nors iš užduočių nepakomentavus?

nes žinau tikrai, kad kelias mokines esu apleidus. Tave irgi?
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 22, 12:03)
prasau flickran smile.gif
blush2.gif


Pritariu didis.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 22, 11:09)
Pritariu 


kam? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 22, 12:18)


Kad į Flickr'ą įkeltų. Visgi įdomu, tokie įspudingi komentarai, fotografijos tikriausiai irgi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 22, 12:03)
prasau flickran smile.gif
blush2.gif

drinks_cheers.gif labai įdomu
Atsakyti
Labas naujoje temoje 4u.gif

bandau 3 ND ax.gif

taip sakant,kad diedas neisregistruotu is namu, bandau сочетает удовольствие c ненавистным

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 08 22, 13:09)
Labas naujoje temoje  4u.gif

bandau 3 ND  ax.gif

taip sakant,kad diedas neisregistruotu is namu, bandau сочетает  удовольствие c ненавистным



Man atrodo visko per daug ax.gif
Pamatavau, pirmoj foto horizontas netiesus, 1 mm smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 22 rugpjūčio 2013 - 12:20
Vedda, aš turbūt būč dėjus paprastus agurkus priekyje, o gale tą stiklainėlį ir to būtų pakakę. PAskutinėje foto jau stiklainiui erdvės trūksta.
Atsakyti
I'm walking on sunshine... wooah... smile.gif

user posted image

Atsakyti
Sveikos ax.gif šimtas metų

Mano mūzos iškeliavo turbūt negrįžtamai doh.gif unsure.gif pradedu taip galvoti unsure.gif nei minčių, nei jėgų, nei noro verysad.gif net nežinau, kaip viską susigrąžinti unsure.gif unsure.gif unsure.gif

Buvau sendaikčių turguj, pagriebiau už kapeikas tris foto juostas belenkokio senumo. Bet niekaip neprisiruošiu išimti senos, kuri mano juostinuke tūno jau nuo dinozaurų laikų. Kadangi reikės sukti rankiniu būdu, tai vis laukiu vakaro, o kai sulaukiu, pamirštu doh.gif baisus apsileidimas unsure.gif

norėjau tokio dalykėlio užklausti: gal patartumėt, kur sudėti būtų galima nuotraukas, kad iš albumo žmogus galėtų išsirinkti. Ir kaip tokiu atveju man tas foto reiktų apsaugoti nuo vagystės? niekad nebuvau susidūrusi su tuo, o va ėmė ir prireikė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 22 rugpjūčio 2013 - 14:18