Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Sveiki, si penktadieni 2013 - 08 - 30 Vilniuje rengiame mergvakari, musu bus 5 ir ieskom pradedanciojo fotografo kuris noretu ir sutiktu mus fotografuoti nemokamai! smile.gif g.gif gal atsirastu tokiu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 27, 10:34)
atneshu dar viena (vis tvarkau pavasarinius archyvus, ko gero rudeni, neshiu Jums siek tiek vasariniu:) ). man ji labai patinka. o kaip jums?


Man rūpėtų, jei daugiau papasakotum, kodėl ši, būtent ši foto Tau labai patinka... Rimtai. Galbūt atversi kažką, pro ką praslydo žvilgsnis, gal užkrėsi tuo patikimu, ką gali žinoti...
Kol kas gūžčioju pečiais, prisipažįstu. Gerai, šviesa, tvora ir juosta dėl juostos patiktų... Ir stop. Tasai audeklas/vėliava/šalis (?) - mergaitės susidomėjimo obj., gal būtų įdomesnis, įtaigesnis, jei aiškiau plasnotų (neatrodytų netyčia patekęs į foto) arba jau būtų nuplasnojęs ar ką... Kita vertus, bandau įsivaizduoti - gal viskas su juo ok, gal suskambėtų jisai ir uždainuotų, jei akcentai būtų kitaip išdėlioti, jei vaikas (kad ir kaip ėmei nemėgti) būtų ne centre įtupdytas, jei jam už nugaros neliktų tiek erdvės, jei nesimatytų smėlio dėžės krašto arba kažkaip keistokai, per greitai toji apačia neužsibaigtų... Lyg ir suprantu Tavo anksčiau išsakytą nenorą daryti tvarkingas, teisingas, bet - toks pavojus išlieka - gal dėl to kiek nuobodžias nuotraukas. Mano galva, šiam kadrui pritrūko arba to, arba ano (taisyklių arba meistriško jų nepaisymo) smile.gif

***

Šį penktadienį organizuoju savo išvyką prie jūros. Ieškau pradedančiojo vairuotojo, kuris norėtų mane nuvežti nemokamai! Būtų gera praktika. Registruokitės į AŽ smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 27 rugpjūčio 2013 - 18:02
QUOTE(Iks @ 2013 08 27, 18:37)
Šį penktadienį organizuoju savo išvyką prie jūros. Ieškau pradedančiojo vairuotojo, kuris norėtų mane nuvežti nemokamai! Būtų gera praktika. Registruokitės į AŽ smile.gif

lotuliukas.gif nesusilaikiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 27, 18:37)

***
Šį penktadienį organizuoju savo išvyką prie jūros. Ieškau pradedančiojo vairuotojo, kuris norėtų mane nuvežti nemokamai! Būtų gera praktika. Registruokitės į AŽ smile.gif


Drasi ta musu Iks, pradedantys vairuotojai gali padaryt daugiau zalos, nei pradedantys fotografai smile.gif
Atsakyti
Jeigu teisingai susiskaiciavau,tai galiu prie 4 ND pereiti ax.gif
aciu uz vertinimus ir pastabas 4u.gif
Atsakyti
Dienos sviesoj nieko gero nesigavo, tai atnesu 5 ND dirbtiniame apsvietime
auto
user posted image
lempute
user posted image
rankinis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2013 08 27, 21:08)
Dienos sviesoj nieko gero nesigavo, tai atnesu 5 ND dirbtiniame apsvietime



Patikrinau, tamsu, pilkuoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 27, 17:37)

Šį penktadienį organizuoju savo išvyką prie jūros. Ieškau pradedančiojo vairuotojo, kuris norėtų mane nuvežti nemokamai! Būtų gera praktika. Registruokitės į AŽ smile.gif


man labiau patiko nemokamas namų sutvarkymas schmoll.gif
Atsakyti
Maggie, aš taip nežaidžiu ax.gif Dievaži. Per daug ir per ilgai, matyt, žiūrėjau į tą Tavo foto. Galop, ji man net ėmė savaip... patikti rolleyes.gif Žodžiu, lauksiu už vakarą protingesnio ryto smile.gif

QUOTE(sayonara @ 2013 08 27, 20:41)
man labiau patiko nemokamas namų sutvarkymas  schmoll.gif


neįsikirtau, tik spėju - kartojas bajeriai ta tema?

***

Egipta, neatrodo balta, deja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 27 rugpjūčio 2013 - 20:54
QUOTE(sayonara @ 2013 08 27, 21:41)
man labiau patiko nemokamas namų sutvarkymas  schmoll.gif

Tu čia rimtai? ax.gif
Aš vis stebiu,skaitau čia, galvoju,kaip Tamstą prisikviesti pasivaikščiojimui su juosta blush2.gif Gal išmainyti į namų tvarkymą? biggrin.gif

Nespėjau į savaitgalio temą, bet tinka prie stiliaus smile.gif realiai fotorgafuota buvo kostiumėlis (siuvo mano mažoji sesutė pagal mūsų užsakymą). Kai dukrai parodžiau piloto akinius, ji pareiškė, kad nori pilotuoti lėktuvą ohmy.gif Pasiūliau papilotuoti žaislinį su akinukais smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 27 rugpjūčio 2013 - 23:51
QUOTE(Iks @ 2013 08 27, 20:53)
neįsikirtau, tik spėju - kartojas bajeriai ta tema?


aha. kažkas neseniai į panašų skelbimą pasisakė apie tai, kad ieško žmogaus, kuris nemokamai namus sutvarkytų. tai sakau, man labai tiko smile.gif

tai štai, jei kas ieškote galimybės nemokamai pasitobulinti namų tvarkyme, lauksiu AŽ smile.gif sudarysiu visas galimybes pasireikšti. mano namai - Jūsų praktika.

Afre, rugsėjo vidury maždaug galim tartis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2013 08 28, 00:50)
Nespėjau į savaitgalio temą, bet tinka prie stiliaus smile.gif realiai fotorgafuota buvo kostiumėlis (siuvo mano mažoji sesutė pagal mūsų užsakymą). Kai dukrai parodžiau piloto akinius, ji pareiškė, kad nori pilotuoti lėktuvą ohmy.gif Pasiūliau papilotuoti žaislinį su akinukais smile.gif



Labas rytas smile.gif

Man labai patiko antroji, gal tik nereikia tų rėmelių, užgožia foto.
Lėktuvėlis atrodo skris, skris ir atskris į mane. Labai graži mergytė smile.gif

Pažiūrėjau Flickr'e spalvotą, man atrodo ji net geriau žiūrisi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 28 rugpjūčio 2013 - 07:17