Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Egipta @ 2013 08 27, 16:41)
Tai perdaryt: del to, kad per tamsu? todel, kad objektas nepakankamai baltas? Netinkami daigtai, kompozicija, tvarka? del visu isvardintu priezasciu???


Taip smile.gif Man su kompozicija atrodo viskas ok smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 27 rugpjūčio 2013 - 15:44
QUOTE(Egipta @ 2013 08 27, 15:41)
Tai perdaryt: del to, kad per tamsu? todel, kad objektas nepakankamai baltas? Netinkami daigtai, kompozicija, tvarka? del visu isvardintu priezasciu???


Egipta, siūlau perdaryti šviesiau ir dar kruopščiau nustatant WB. Objektas man tinka, gali toliau su juo ir žaisti. Iš pažiūros man lyg žaliuoja (Briedis teigia, kad geltonuoja g.gif , jei vėl ko nemaišau). Kaip nustatai WB? Gal aplinkoje yra kažkokių žalsvai/geltonų daiktų? (užuolaidų, tapetų?), kurių atspindžius sugaudo Tavasis kiaušinis?
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 27, 16:47)
Egipta, siūlau perdaryti šviesiau ir dar kruopščiau nustatant WB. Objektas man tinka, gali toliau su juo ir žaisti. Iš pažiūros man lyg žaliuoja (Briedis teigia, kad geltonuoja g.gif , jei vėl ko nemaišau). Kaip nustatai WB? Gal aplinkoje yra kažkokių žalsvai/geltonų daiktų? (užuolaidų, tapetų?), kurių atspindžius sugaudo Tavasis kiaušinis?


Sakyčiau geltonai žalsvas, negu visai geltonas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 27, 16:47)
Egipta, siūlau perdaryti šviesiau ir dar kruopščiau nustatant WB. Objektas man tinka, gali toliau su juo ir žaisti. Iš pažiūros man lyg žaliuoja (Briedis teigia, kad geltonuoja g.gif , jei vėl ko nemaišau). Kaip nustatai WB? Gal aplinkoje yra kažkokių žalsvai/geltonų daiktų? (užuolaidų, tapetų?), kurių atspindžius sugaudo Tavasis kiaušinis?


Pasirenku auto wb, nufotkinu ta balta pagrinda ant kurio viskas sukrauta, tada nustatydama customs wb, ta balta nuotrauka pasirenku ir fotkinu. Pasalinsiu viska, kas gali trukdyt ir pakartosiu.Ir toliau kankinsiu sita kiausini, jei jus nieko pries, nes nieko grazaus balto neturiu. Kiausiniai ir tie visi rudu lukstu, tai teko isvirt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egipta: 27 rugpjūčio 2013 - 16:06
QUOTE(Egipta @ 2013 08 27, 17:05)
Pasirenku auto wb, nufotkinu ta balta pagrinda ant kurio viskas sukrauta, tada nustatydama customs wb, ta balta nuotrauka pasirenku ir fotkinu. Pasalinsiu viska, kas gali trukdyt ir pakartosiu.Ir toliau kankinsiu sita kiausini, jei jus nieko pries, nes nieko grazaus balto neturiu. Kiausiniai ir tie visi rudu lukstu, tai teko isvirt  smile.gif


Jei stinga idėjų galiu pasiūlyt šiokią tokią rolleyes.gif

Pastatyk pieno stiklinę baltam fone mirksiukas.gif
Atsakyti
Antras bandymas, nezinau kaip kiausinio baltumas, bet trecioje nuotraukoje siena, esanti uz kiausinio panasiausia i tikraja sienu spalva.
Auto
user posted image
Seselis
user posted image
Rankinis
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2013 08 27, 17:27)
Antras bandymas, nezinau kaip kiausinio baltumas, bet trecioje nuotraukoje siena, esanti uz kiausinio panasiausia i tikraja sienu spalva.



Patikrinau. Jau šviesiau, bet vistiek geltonuoja, pilka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 27 rugpjūčio 2013 - 16:40
Egipta, nežinau, kiek skiriasi Tavo pagrindo, lėkštelės ir fono/sienos atspalviai, jei skiriasi, patarimas gal nebus naudingas. Aš, kai kankinausi su šiuo ND, rankiniam baltos sp. nustatymui fotografavau visą kompoziciją iš karto. Tiesa, kadangi net iš akies mačiau, kad skiriasi pagrindo ir (mano atveju) žuvyčių baltumas. ėmiau ir nudažiau tiek tą, tiek anas baltu akrilu smile.gif Tada nesunkiai išgavau reikiamą WB:)
Sakyk, kas yra kiaušiniui iš dešinės? Gal langas, už kurio auga koks medis? Nes man ir vel vaidenas žalsvumas.
O gelsvuoti (pasak Briedžio) gali kad ir per baltymą mažumėlę prasišviečiantis trynys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 27 rugpjūčio 2013 - 16:50
Pas mane irgi aiskiai skiriasi kiausinio, lekstes ir pagrindo spalva, o siena tai net ne balta ir as gyvent noriu, tai jokiu budu visko negaliu nudazyt smile.gif viska pasalinau kas galetu pakenkt, o langas kiausiniuj is kaires, bet ten jokiu medziu nera. Busiu dekinga uz visokius patarimus, kaip balta, pdaryt balta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egipta: 27 rugpjūčio 2013 - 17:04
QUOTE(Egipta @ 2013 08 27, 18:02)
Pas mane irgi aiskiai skiriasi kiausinio, lekstes ir pagrindo spalva, o siena tai net ne balta ir as gyvent noriu, tai jokiu budu visko negaliu nudazyt smile.gif viska pasalinau kasgaletu pakenkt, o langas kiausiniuj is kaires, bet ten jokiu medziu nera. Busiu dekinga uz visokius patarimus, kaip balta, pdaryt balta.


Manau keisk objektus, negalima neabejoti, kad baltumui kažkiek pakenkia trynys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2013 08 27, 17:02)
Pas mane irgi aiskiai skiriasi kiausinio, lekstes ir pagrindo spalva, o siena tai net ne balta ir as gyvent noriu, tai jokiu budu visko negaliu nudazyt smile.gif viska pasalinau kasgaletu pakenkt, o langas kiausiniuj is kaires, bet ten jokiu medziu nera. Busiu dekinga uz visokius patarimus, kaip balta, pdaryt balta.


Iš kairės ir norėjau sakyti smile.gif, aš blondiniškai maišau šitą reikalą nuolatos. Tada. Gal kažkokį gelsvai/žalsvą atspalvį turi toji lėkštelė? Pabandyčiau dar šviesinti kadrą vos vos. Daugiau idėjų neturiu smile.gif A, prisiminiau, baltos sp. nustatymui fotografuok geriau ne kanceliarinį baltą lapą (anas turi melsvumo), o popierinį rankšluostį, WC popierių (anieji pilkšvesni, geriau atstoja vadinamąją pilkąją kortelę) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 27 rugpjūčio 2013 - 17:09
QUOTE(Iks @ 2013 08 27, 18:07)
Iš kairės ir norėjau sakyti smile.gif, aš blondiniškai maišau šitą reikalą nuolatos. Tada. Gal kažkokį gelsvai/žalsvą atspalvį turi toji lėkštelė? Pabandyčiau dar šviesinti kadrą vos vos. Daugiau idėjų neturiu smile.gif A, prisiminiau, baltos sp. nustatymui fotografuok geriau ne kanceliarinį baltą lapą (anas turi melsvumo), o popierinį rankšluostį, WC popierių (anieji pilkšvesni, geriau atstoja vadinamąją pilkąją kortelę) smile.gif


Dekui labai uz patarimus, bandysiu tobulint kai tik mazieji leis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egipta: 27 rugpjūčio 2013 - 17:22