Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Kad gautųsi gražus JB turi būti ne tik geras WB, bet ir šiaip pirmiausia spalviškai nuotrauka gerai sutvarkyta, o tada jau vertimas į JB padarytas. Aš naudoju keletą actionų, man taip paprasčiau. bet vis tiek po to nuotrauką dar reikia pakoreguoti šiek tiek.
Atsakyti
QUOTE(Giniatte @ 2013 08 27, 15:56)
tikrai žinau...

Aš žinau, kad žinai. tik norėjau pasakyti, kad pvz, jei sujungus kelių autorių actionus į vieną, ir dadėjus savo dar, tai kieno tas actionas bus? smile.gif
Aš tai jo jau nelaikyčiau nei florabelos, nei papelos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2013 08 27, 15:56)
Sveikos, po ilgos pertraukos atnesu savo paskutiniji 5 ND (tikiuosi dar pamenat kitus, jau atsiskaitytus  blush2.gif )



Antras variantas: debesėlis {Cloudy} smile.gif

Patikrinau, labai tamsu, geltonuoja. Siūlau perdarinėti ir keisti objektą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 27 rugpjūčio 2013 - 15:13
QUOTE(Darkas @ 2013 08 27, 12:56)
viskas tvarkoje, kritiką aš priimu ir gana dažnai to dėka pats pastebiu smile.gif bet kabinėjimosi neužskaitau, jeigu nepatinka, tai ir sakai - nepatinka.. o ne - nedžiugina, krypties nematau, ar dar kažko fantazijoj pritrūko biggrin.gif
arba tiesiog gal aš nelabai supratau savaitgalio temų esmės, gal tuomet kas nors galėtų plačiau apie tai papasakot, kaip turėtų būti atlikti/pateikti darbai? smile.gif nes tikrai gali būti, jog pats ne taip supratau ir ne taip padariau, ko pasekoje tikrai galbūt viską, ką išvardino Maggie užskaityčiau kaip kritiką, o ne kaip kabinėjimąsi smile.gif


...Galbūt Maggie komentarą tu perskaitei kiek specifiškiau, šališkiau (kaip foto autorius), nei likusieji, šiuo atveju - Iks ax.gif Nors užmušk, nepastebėjau ten nė vienos kabinėjimosi užuominos smile.gif Man tai buvo įprastiniai (t.y. jokio išsišokimo, raganų medžioklės, princesiškai papūstų lūpyčių) temos komentarai (prie progos dėkoju Maggie, kuri vis nepatingi atidžiau pažvelgti į eksponuojamus darbus - hi.gif)... Mane, tarkim, kur kas mažiau suintriguoja tokia kritika, apie kokią patsai kalbi: "patinka/nepatika". Aišku, niekas čia niekam nėra įsipareigojęs, neprivalo apie kiekvieną įkeliamą darbą atnešti įspūdingo traktato, galop, turi teisę neturėti ūpo, laiko, noro, galimybių ar poreikio tokiai saviraiškai... Vis tik kur kas įdomiau paskaityti mintis (net jei požiūriai prasilenkia), nei susipažinti su šykščiais taip arba ne verdiktais smile.gif
Tavo atveju kabinėjimąsi laikyčiau įvykusiu, jei būtum sulaukęs maždaug tokių replikų: pirmoji foto būtų stačiai cool, bet moteriškė galėtų būti ne tokia pagyvenusi (komentuotų tikrai ne Say) biggrin.gif; viskas būtų superduper čikipiki , bet tas veeeeeeeeeeeeee šunėkas - kodėl ne Jorkas??? (Kristalines) biggrin.gif , kodėl ne labradoras??? (Iks, Gottė) biggrin.gif , kodėl ne laumžirgis ar višta??? (Ka) biggrin.gif , kaip lengva belekaip komentuoti belekokias foto (RK) biggrin.gif ... Niekaip neįsivaizduoju kaip kabinėjimosi pasvarstymų, kad kadrui trūksta užkadrio tąsos, punktyrinės istorijos, erdvės, kad aplinka gal pjaunasi su herojumi arba yra kažkokia tuščiakalbė...
Savaitgalio žaidimą suprantu kaip žaidimą plačiajame FOTOGRAFIJOS kontekste. Atsakyti į temą lyg ir mažoka, per kuklu. Aišku, tai nėra kažkokia drąsūs/stiprūs/vikrūs rungtis, su nugalėtojo pakyla, griežtu reglamentu, dopingo kontrole ir diskvalifikacijų grėsme smile.gif Kiekvienas dalyvauja (arba ne) pagal galimybes ir vedini asmeninių sumetimų. Kita vertus, žiūrovas vis tik tikisi pamatyti kažką daugiau nei vien tiesioginį atsakymą į temą (netaikau konkrečiam Tavo atvejui, kalbu apskritai).
P.S. Pakankamai smagiai ir gausiai sužaidei savaitgalio tema, tetulė su šuniuku be konkurencijos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 27 rugpjūčio 2013 - 15:18
QUOTE(Iks @ 2013 08 27, 16:16)

Tavo atveju kabinėjimąsi laikyčiau įvykusiu, jei būtum sulaukęs maždaug tokių replikų: pirmoji foto būtų stačiai cool, bet moteriškė galėtų būti ne tokia pagyvenusi (komentuotų tikrai ne Say) biggrin.gif; viskas būtų  superduper čikipiki , bet tas veeeeeeeeeeeeee šunėkas - kodėl ne Jorkas??? (Kristalines) biggrin.gif , kodėl ne labradoras??? (Iks, Gottė) biggrin.gif , kodėl ne laumžirgis ar višta??? (Ka) biggrin.gif , kaip lengva belekaip komentuoti belekokias foto (RK) biggrin.gif ...

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nu sorry, už smile'us, bet nesusilaikiau lotuliukas.gif


*briedis*, šaunuolė, kad taip operatyviai prisijungei prie ND vertininmo, nes aš tai kažkaip tyngiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 27, 15:06)
Antras variantas: debesėlis {Cloudy} smile.gif
Patikrinau, labai tamsu, geltonuoja. Siūlau perdarinėti ir keisti objektą  ax.gif


Briedi, ne debesėlį reikia tikrinti, o rankinį variantą. Auto ir debesėliuose/šešėliuose su WB tvarkosi ponas fotoaparatas, mums tai neįdomu, įdomu, kokių triukų išmoko ND darytojas/a smile.gif
Bet gal tu tikrinai rankinį, tik pacitavai debesėlį? Aš negaliu patikrinti, iš akies irgi sutikčiau, kad tamsoka...
Egipta, būk rami, dar pamenam, vėl kepti keksiukų neteks smile.gif

***

Dar prisiminiau, ką norėjau pridurti, rašydama Darkui.
Komentarai yra tik pasikeitimas nuomonėmis, matymais, jausenom, įspūdžiais. Čia ne ND ir autorius neprivalo bėgt perdaryti, neprivalo net ir sutikti, juolab, kad žiūrovas ne klientas, kuris, kaip teigiama, visad teisus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 27 rugpjūčio 2013 - 15:32
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 27, 16:06)
Antras variantas: debesėlis {Cloudy} smile.gif

Patikrinau, labai tamsu, geltonuoja. Siūlau perdarinėti ir keisti objektą  ax.gif


Ar tikrai butinai visada debeselis??? g.gif As maniau, kad antra varianta renkiesi pagal aplinkybes, na jei tarkim, pastatyciau savo objekta saules sviesoje, tai rinkciaus saulyte, kam tas debeselis? Siuo atveju fotografavau seselyje, todel ir pasirinkau sesely (shade), jei fotografuciau debesuota diena, tada ir pasirinkciau debeseli. Ar as kazka ne taip suprantu??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 27, 16:25)

Bet gal tu tikrinai rankinį, tik pacitavai debesėlį? Aš negaliu patikrinti, iš akies irgi sutikčiau, kad tamsoka...

aš tai supratau, kad ji sako, kad reikia rinktis debesėlį, o ne šešėlį ar ką ten tokį (nors jokio skirtumo ištukrųjų kurį iš auto renkiesi). O rankinį patikrino. nu, tai kaip čia ištikrųjų, briudžiuk? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 27, 16:25)
Briedi, ne debesėlį reikia tikrinti, o rankinį variantą. Auto ir debesėliuose/šešėliuose su WB tvarkosi ponas fotoaparatas, mums tai neįdomu, įdomu, kokių triukų išmoko ND darytojas/a smile.gif
Bet gal tu tikrinai rankinį, tik pacitavai debesėlį? Aš negaliu patikrinti, iš akies irgi sutikčiau, kad tamsoka...


Tikrinau rankinį, o patikslinau, kad debesėlis, o ne shade smile.gif


QUOTE(kristalines @ 2013 08 27, 16:29)
aš tai supratau, kad ji sako, kad reikia rinktis debesėlį, o ne šešėlį ar ką ten tokį (nors jokio skirtumo ištukrųjų kurį iš auto renkiesi). O rankinį patikrino. nu, tai kaip čia ištikrųjų, briudžiuk?  g.gif


Gerai supratai, tą ir norėjau pasakyti mirksiukas.gif

***

Dėkoju, už tokį meilų pasisakymą - briudžiuk friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 27 rugpjūčio 2013 - 15:34
QUOTE(kristalines @ 2013 08 27, 15:29)
aš tai supratau, kad ji sako, kad reikia rinktis debesėlį, o ne šešėlį ar ką ten tokį (nors jokio skirtumo ištukrųjų kurį iš auto renkiesi). O rankinį patikrino. nu, tai kaip čia ištikrųjų, briudžiuk?  g.gif


Įtariu, kad Tu teisi, mea culpa - perskaičiau komentarą aukštyn kojomis smile.gif
Egiptai: iš tiesų, jokio skirtumo, ką renkiesi, gali debesį, gali šešėlį, svarbu, kad RANKINĮ atneštum smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 27 rugpjūčio 2013 - 15:35
Tą patį parašiau ką ir Iks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 27 rugpjūčio 2013 - 15:37
Tai perdaryt: del to, kad per tamsu? todel, kad objektas nepakankamai baltas? Netinkami daigtai, kompozicija, tvarka? del visu isvardintu priezasciu???
Atsakyti