Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2013 08 27, 11:57)


Labai įdomu. Manau, kad ir tasai Hofmano, Gogolio ir Kafkos "pasikalbėjias" turėtų būti kažkas tokio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 27, 13:17)
lab oil

jei teisingai įdėjau, praneškit, ar veikia nuoroda, nesu tikra smile.gif

Kaip išgaut tokius J/B atspalvius ir kontrastus??? Reikalinga idealus WB? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
viskas tvarkoje, kritiką aš priimu ir gana dažnai to dėka pats pastebiu smile.gif bet kabinėjimosi neužskaitau, jeigu nepatinka, tai ir sakai - nepatinka.. o ne - nedžiugina, krypties nematau, ar dar kažko fantazijoj pritrūko biggrin.gif

arba tiesiog gal aš nelabai supratau savaitgalio temų esmės, gal tuomet kas nors galėtų plačiau apie tai papasakot, kaip turėtų būti atlikti/pateikti darbai? smile.gif nes tikrai gali būti, jog pats ne taip supratau ir ne taip padariau, ko pasekoje tikrai galbūt viską, ką išvardino Maggie užskaityčiau kaip kritiką, o ne kaip kabinėjimąsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalyja @ 2013 08 27, 13:36)
Kaip išgaut tokius J/B atspalvius ir kontrastus??? Reikalinga idealus WB? ax.gif  4u.gif


Man irgi įdomu sužinoti tease.gif
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 08 27, 13:56)
viskas tvarkoje, kritiką aš priimu ir gana dažnai to dėka pats pastebiu smile.gif

arba tiesiog gal aš nelabai supratau savaitgalio temų esmės, gal tuomet kas nors galėtų plačiau apie tai papasakot, kaip turėtų būti atlikti/pateikti darbai? smile.gif

fiuu, dziaugiuosi, kad issiaiskinom.
jokiu budu nesikabineju. bandziau tik placiau pakomentuoti. gal nevykusiai ;] nors stengiausi konstruktyviai.
svtg tema is tiesu pateikiama gan abstrakciai ir manau tai yra gerai, nes jai suteikiama visokeriopa laisve, todel apribojimu nera. vienintelis kriterijus - tai spec temai sukurtas kadras, o ne pafotkinimas prie progos, kad sutapo tema ir fotkinimas. gal taip mastyciau. tai apgalvojimas ir po to kurimas kadro, kuri "matei vaizduoteje".
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 27, 14:33)
fiuu, dziaugiuosi, kad issiaiskinom.
jokiu budu nesikabineju. bandziau tik placiau pakomentuoti. gal nevykusiai ;] nors stengiausi konstruktyviai.
svtg tema is tiesu pateikiama gan abstrakciai ir manau tai yra gerai, nes jai suteikiama visokeriopa laisve, todel apribojimu nera. vienintelis kriterijus - tai spec temai sukurtas kadras, o ne pafotkinimas prie progos, kad sutapo tema ir fotkinimas. gal taip mastyciau. tai apgalvojimas ir po to kurimas kadro, kuri "matei vaizduoteje".


aha, dabar jau supratau, vadinasi pats kaltas smile.gif ne taip suprasta savaitgalio temų mintis smile.gif vadinasi specialiai ruošto kadro neturiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalyja @ 2013 08 27, 13:36)
Kaip išgaut tokius J/B atspalvius ir kontrastus??? Reikalinga idealus WB? ax.gif  4u.gif



žinoma nesu tikra, bet gal čia dėtas actionas pvz florabellos g.gif
Atsakyti
Nu, jo... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 08 27, 14:55)
Nu, jo...  biggrin.gif


? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giniatte @ 2013 08 27, 14:50)
žinoma nesu tikra, bet gal čia dėtas actionas pvz florabellos  g.gif

kad, tarkim, taip ir būtų, pabandyk ta patį padaryt, taip pat... Reikia mokėti tuos actionus panaudoti, atrasti savo būdų kaip papildyti juos, kad JB būtų geras. smile.gif
Mano vertimas į JB irgi prasideda nuo actiono, bet čia tik maža dalis, kol išgaunu ko noriu ir kaip man gražu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, po ilgos pertraukos atnesu savo paskutiniji 5 ND (tikiuosi dar pamenat kitus, jau atsiskaitytus blush2.gif )
naturali sviesa, auto
user posted image
Seselis
user posted image
Rankinis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 08 27, 15:42)



tikrai žinau...
Atsakyti