Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Darkas @ 2013 08 27, 11:50)
Keturios iš tų šešių nuotraukų yra reportažai, o ne statytinės fotosesijos..
Beto - maniau jog nuotraukos savaitgalio temai "Stilius" ir bus akcentuojamas būtent užfiksuotas stilius, o ne kad turėtų būti speciali užsakomoji fotosesija VOGUE viršeliui, kur viskas turi būti idealu IMHO.. Tai gal ten antroje nuotraukoje man reikėjo išsiuntinėti visus kuo toliau, išstumdyti viską velniop, kas man nepatinka, liepti tam vyrukui gražiai kelis kartus pasivaikščioti pirmyn-atgal kol bus idealu? Tappogi pridėti kelio ženklų, kad būtų aišku, kur jis eina ir kodėl? biggrin.gif

Beje, lygiai taip pat esant pageidavimui, galima pasikabinėti ir prie tavo įdėtos nuotraukos, tik klausimas, kam nuo to geriau bus? smile.gif

hey, ishsakiau savo nuomone. viskas. supratau, kad ateity to daryti nereiketu. jautriai reaguoji.

labai megstu reportazines foto, studijines (vouge) gali buti, bet man jos tikrai ne prioritetas. bet tavo foto iki reportaziniu siek tiek nesiekia. tikiu, kad tobulesi ir atnesi geru kadru, man patina reportazas kaip minejau auksciau.

p.s. savo foto dedu kritikai, tad objektyvus argumentai labai laukiami. bet toks vaikishkas pasakymas "tipo kritikuoji mano fotkes ir galvoji, kad tipo tavo yra zeba" - mane nervina. gal nemoku kaip Iks taip tobulai pakritikuoti, bet manau pakankamai objektyviai isdesciau savo mintis. sorry. daugiau nebedestysiu.
Papildyta:
QUOTE(Darkas @ 2013 08 27, 11:50)
Tai gal ten antroje nuotraukoje man reikėjo išsiuntinėti visus kuo toliau, išstumdyti viską velniop, kas man nepatinka, liepti tam vyrukui gražiai kelis kartus pasivaikščioti pirmyn-atgal kol bus idealu? Tappogi pridėti kelio ženklų, kad būtų aišku, kur jis eina ir kodėl? biggrin.gif

nesupratai ka turejau omeny. unsure.gif
nei kelio zenklu, nei maziau zmoniu man nereik. nu tiek to.
Atsakyti
Džiuginantis radinys. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gizzy @ 2013 08 27, 01:50)
Atnešu rytinį kadrą  smile.gif Kritika kaip visada laukiama  ax.gif


rudenį jau atnešei. Gražu, tvarkinga, bet nekabina, kažko pritrūko man smile.gif

QUOTE(Maggie @ 2013 08 27, 11:34)

atneshu dar viena (vis tvarkau pavasarinius archyvus, ko gero rudeni, neshiu Jums siek tiek vasariniu:) ). man ji labai patinka. o kaip jums?


Man flickre yra labiau patinkančių, nei ši smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 08 27, 12:11)


Seniai seku šį fotografą flickr'e. Nuostabūs darbai wub.gif
Atsakyti
Užstrigusi planšetė jus išgelbėjo nuo dar 1 paklodės hihihi.gif

Darkai, būtų labai gerai, jei aiškiai išsakytum savąsias mintis apie kritiką. Ne apie konkrečią (šiuo atveju - Maggie), bet apskritai. Jei Tau ji nereikalinga, gal žudo, gal šiaip neįdomi, tariesi žinąs, kur ir kaip eini, parašyk, plyz, juodu ant balto. Bent jau aš turėčiau tai omeny. Man patinka, kai autorius, įkeldamas čia savo darbą, palieka ir prierašą, pagal kurį gali orientuotis, ko tikisi iš žiūrovo.
Beje, visai įdomu būtų paskaityti detalesnę nuomonę apie tą Maggie foto smile.gif

***

Ka, seku šitą flickr. Nepaprastai daug gėrio, tik pastaruoju metu daug ir pasikartojimų.





Atsakyti
Na, va, o man koks radinys. Aš akių atitraukti negaliu. Gera dar kažką naujo gražaus, tikro atrasti. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 08 27, 11:36)
Na, va, o man koks radinys. Aš akių atitraukti negaliu. Gera dar kažką naujo gražaus, tikro atrasti.  rolleyes.gif


Kai atradau (lyg Foggy buvo kadais įdėjusi nuorodą) ir man buvo švenčių šventė.
Atsakyti
Pabendravimas su dviem išmintingomis damomis
Atsakyti
Iks, Say, gal galit flickr su šiomis fotografijomis (kur Ka įmetė psl) pasidalinti, norėčiau turėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2013 08 27, 12:03)
Iks, Say, gal galit flickr su šiomis fotografijomis (kur Ka įmetė psl) pasidalinti, norėčiau turėti 4u.gif


aš neturiu smile.gif pati peržiūrėčiau.
Atsakyti
lab oil

jei teisingai įdėjau, praneškit, ar veikia nuoroda, nesu tikra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 27 rugpjūčio 2013 - 12:19
QUOTE(Iks @ 2013 08 27, 13:17)
lab oil

jei teisingai įdėjau, praneškit, ar veikia nuoroda, nesu tikra smile.gif


Teisingas smile.gif
Atsakyti