Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Vedda @ 2013 08 26, 14:50)
klausimas, o kadrus galima parinkti po viena (is tu triju zoomu), ar butina vienas po kito is eiles tos serijos?


Jei teisingai supratau klausimą: gali išsirinkti geriausius kiekvieno etapo kadrus, jei nekeitei lokalizacijos ar pan. Aš kažkurį ND iš viso tik taip ir dariau: (tarkim) milijonas+ kadrų iš arti, tada milijonas+ iš toliau, tada milijonas+milijonas iš visai toli. O tada jau kompe rankiojaus pačiausius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 26 rugpjūčio 2013 - 14:57
Vedda, taip. Is kur tu tokius grozius trauki? smile.gif na, smagu bus matyti, kaip ir ar panaudosi(isnaudosi) fotografijoje smile.gif
Tyliai, net nepastebejau to briedzio logo, toks mazutis. As nieko pries toki dailu neturiu. Kad visi tik tokie tebutu smile.gif su geros foto padarymu dar padirbeti reiktu. Man kas kliuvo, merginos paaikiai - bloga sviesa. Pirmiausia ismokit fotografijoje surasti gera sviesa. O tada joje atskleisti zmones ar objektus smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 26, 15:56)
Jei teisingai supratau klausimą: gali išsirinkti geriausius kiekvieno etapo kadrus, jei  nekeitei lokalizacijos ar pan. Aš kažkurį ND iš viso tik taip ir dariau: (tarkim) milijonas+ kadrų iš arti, tada milijonas+ iš toliau, tada milijonas+milijonas iš visai toli. O tada jau kompe rankiojaus pačiausius.

aga, butent doh.gif ... kraunu nauja porcija...saule spigina, niekaip neisrenku

QUOTE(R.i.R. @ 2013 08 26, 15:58)
Vedda, taip. Is kur tu tokius grozius trauki? smile.gif na, smagu bus matyti, kaip ir ar panaudosi(isnaudosi) fotografijoje smile.gif


aciu 4u.gif
turiu namie biggrin.gif
as - bobute, kuri myli, kaupia, renka visokius sendaikcius rolleyes.gif ... tai jiegu kas ka mesit lauk, pasisakykit biggrin.gif
buvo periodas kai svetur pirkdavau tik avalyne...dabar pirmu taikymu sendaikciai biggrin.gif

3ND dar

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 26 rugpjūčio 2013 - 15:44
Vedda - pirmoj foto spindulių saulės nėra, antroj truputį, trečioj jau pleškina. Nuo jos spindulių keičiasi ąsočio atspalvis ax.gif Man dar netobulai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 26 rugpjūčio 2013 - 15:50
saule, debesys, vejas nemazas...
yra ir su saule, bet tada miskas netoks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 08 26, 15:57)
saule, debesys, vejas nemazas...
yra ir su saule, bet tada miskas netoks  doh.gif


Man vaizdas pagerėjo smile.gif Nors, kaip sakiau, kažkaip ypatingai jis manęs ir nežavi. Aš galbūt būčiau pasirinkusi mažiau pasakojantį planą..., nebent fotografuočiau kokią stirną ar vilką... Bet tebūnie stebuklingasis virdulys vos ne I.Šiškino miške smile.gif ; lydekai paliepus, jam (virduliui) panorėjus, sakau TAIP smile.gif
Nepastebėjau, kad paskutinėje foto visai jau nepalikta erdvės gražiam kadro užbaigimui, dabar jisai pasibaigia, kapodamas šakas ties virduliu. Nelabai gerai. Kadro riba atrodo atsitiktinė, neapgalvota, vaizdas netenka tam tikro įrėminimo, lyg dingsta ir viskas. Įvertinimo neatsiimu (tiek to), bet pagalvok apie tai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 26 rugpjūčio 2013 - 16:21
Vedda-taip smile.gif
Atsakyti
Vedda ir as nuo manes taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 26, 13:26)
Kitąsyk, jei nesunku, prilipdyk ir straipsnių šaltinį kokiuose skliausteliuose, net jei jie iš pažiūros nieko labai bendro su fotografija neturi. Būčiau dėkinga, aš paprastai visus briedus perskaitau biggrin.gif (jei ne anglų k. - anoji vis dar stovi neperkošta smile.gif).


prašom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 26, 18:57)


O, kaip faina, kad išsikaulinau smile.gif Dėkinga, laiminga, skolinga smile.gif Radau ir daugiau (daug!) skaitomo. Ne veltui zyziau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 26 rugpjūčio 2013 - 20:18
QUOTE(Iks @ 2013 08 23, 12:56)
Vėliau turėtų atsirasti žmogystų. Kaukėtoji panelė tebežada, net draugę užverbavo (tavo mamai pasirašau nors dabar biggrin.gif ). Artimiausiu metu griežčiau imsiuos to reikalo, kad ir su bizūnu ( hihihi.gif )

***

Mangute, Mangučių junior foto supažindinimui ar kritikai?

***

Maggie, peržiūrėjau, ką čia įdėjai, neapsispredžiu, kurios "šiaip", kurios "kritikai"... ax.gif


jei kas ant liežuvio - ar pirštų galiukų biggrin.gif rašyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 08 26, 20:22)
jei kas ant liežuvio - ar pirštų galiukų  biggrin.gif rašyk smile.gif


Kol atsiliepei, spėjo nugaruoti ir nuo to, ir nuo to smile.gif Atsimenu tik, kad norėjau klausti - koliažas taupumo sumetimais ar kūrybinis sumanymas? Ir ar originaliose foto, nesulipdytose į koliažą, dar likę erdvės. O šviesą siūlyčiau pasitelkti patogesnę, dosnesnę, išraiškingesnę - portretai iš karto pagerėtų. Mangutės mielos, pabandyčiau kažką ne tokio pasinio, paieškočiau. Galbūt įgyvendinai Maggie kadais duotą pasiūlymą..?
Beje, dėkinga, kad sugrąžinai į temos pradžią, apsižiūrėjau pražioplinusi Krishnendu Saha smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 26 rugpjūčio 2013 - 20:59