Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2013 08 26, 11:17)
Skaitant str. rasta citata: "Kad talentas atsiskleistų, pirmiausia reikia subrandinti intelektą, o šio proceso neįmanoma paspartinti – mąstymas turi sunokti panašiai kaip vaisius. Reikia sukaupti daug informacijos, perkošti ją per save. Privalu daug ko atsisakyti ir išsigryninti – to reikalauja šis virsmas. Esu tikra, kad tą patirti turi bet kokios profesijos žmogus, ne tik menininkas. Žinoma, jei dirba tai, ką mėgsta."


Kitąsyk, jei nesunku, prilipdyk ir straipsnių šaltinį kokiuose skliausteliuose, net jei jie iš pažiūros nieko labai bendro su fotografija neturi. Būčiau dėkinga, aš paprastai visus briedus perskaitau biggrin.gif (jei ne anglų k. - anoji vis dar stovi neperkošta smile.gif).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 26 rugpjūčio 2013 - 13:27
Nd 3 dublis kazkelintas cool.gif
zaidziau zaidziau namie...akys paskaudo, smegenai nebevire...syryt isvaziavau miskan ... pasivarciau, parepeckojau, pasliauziojau ...

user posted image

user posted image

user posted image


turiu ir pataisyta barokini varianta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 26 rugpjūčio 2013 - 14:00
QUOTE(Vedda @ 2013 08 26, 14:36)

Nd 3 dublis kazkelintas  cool.gif
zaidziau zaidziau namie...akys paskaudo, smegenai nebevire...isvaziavau miskan ...pasivarciau, parepeckojau,pasliauziojau ...




Taip ir norisi arbatos atsigerti, pakvėpuoti miško oru, patinginiauti biggrin.gif

TAIP, man atrodo viskas gerai smile.gif Tik nesupratau kam tos žolės viduje, tik ąsotėlio užtektų smile.gif


Atsakyti
Briedžio draugė labai graži. Bet ar reik Briedžiui logo biggrin.gif Hm, nugis atsarga tikrai gėdos nedaro.. po kelių akimirkų jau bus sukurtas FB puslapis.. o po metų, žėk, ir matysim fs.. jei ne vestuvių, tai išleistuvių. O paskui bus galima perkošt per save (..) tuos pirmus honorarus biggrin.gif

Ai, nugi pavydas kalba, nepykit.


AŠ ir noriu logo, kaip man jį pasidaryt ir kokiu būdu priklijuot ant fotkių?

Atsakyti
QUOTE(Tyliai.. @ 2013 08 26, 14:53)
AŠ ir noriu logo, kaip man jį pasidaryt ir kokiu būdu priklijuot ant fotkių?

Išsikirpk iš popieriaus ir klijuok su pleistru, išskirtinumas svarbiausia biggrin.gif Jei ne dėl foto, tai dėl logo tikrai būsi žinoma!
Papildyta:
QUOTE(sayonara @ 2013 08 26, 12:17)
Skaitant str. rasta citata: "Kad talentas atsiskleistų, pirmiausia reikia subrandinti intelektą, o šio proceso neįmanoma paspartinti – mąstymas turi sunokti panašiai kaip vaisius. Reikia sukaupti daug informacijos, perkošti ją per save. Privalu daug ko atsisakyti ir išsigryninti – to reikalauja šis virsmas. Esu tikra, kad tą patirti turi bet kokios profesijos žmogus, ne tik menininkas. Žinoma, jei dirba tai, ką mėgsta."

smile.gif

QUOTE(Maggie @ 2013 08 26, 12:48)
man irgi kojytes istrigo. Visa kita tobula. Kristalines viena mano favoriciu vaiku fotografijoje.


eik tu, baisiai malonu smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 26, 14:41)
TAIP, man atrodo viskas gerai smile.gif Tik nesupratau kam tos žolės viduje, tik ąsotėlio užtektų  smile.gif

aisku as neturiu nieko pries pries TAIP, bet ...juk pati dar svieziai atsiskaiciusi su ND. Gal kol kas susilaikyk nuo vertinimu g.gif


labai prasau senbuviu, nepraskrolinkite mano ND blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 26 rugpjūčio 2013 - 14:25
QUOTE(kristalines @ 2013 08 26, 15:22)
Išsikirpk iš popieriaus ir klijuok su pleistru, išskirtinumas svarbiausia biggrin.gif Jei ne dėl foto, tai dėl logo tikrai būsi žinoma!

Neeeee, nereik man miglos pūst į akis, ne piemenka senai jau. Kaip aš žmogui elektroniniu paštu nusiųsiu fotografija po fs, jei ekrane logo su pleistru užklijuosiu schmoll.gif doh.gif



Pasigedau Yvettes unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tyliai..: 26 rugpjūčio 2013 - 14:31
QUOTE(Vedda @ 2013 08 26, 14:23)
aisku as neturiu nieko pries pries  TAIP, bet ...juk pati dar svieziai atsiskaiciusi su ND. Gal kol kas susilaikyk nuo vertinimu  g.gif


Vedda, kai tik atsiskaitai ND, pasibaigia visoks koks celibatas smile.gif

***

Jei Tavo visas ND būtų toks, kaip paskutinioji foto, turbūt ir aš galėčiau pasakyti taip. Nors ir ne achti-vachti. Manau, tasai virdulys įtikinamiau atrodytų pakabintas ant a la turistinio lauželio. 1-2 foto man nepatinka, ypač 1. Labai erzina ta į kadrą papuolusi šakelė (jei aplink ratais nesisukiojo eigulys, reikėjo ją nukąsti biggrin.gif , jei sukiojosi, galėjai pati pasitraukti). Aplinka neužburia, virdulys pasimeta (gal vetėjo jį labiau atitraukti nuo augalijos?), pirmasis planas toksai suvargęs... Tobulinčiau.


Papildyta:
QUOTE(Tyliai.. @ 2013 08 26, 14:28)
Pasigedau Yvettes unsure.gif


negaliu nesutikti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 26 rugpjūčio 2013 - 14:37
QUOTE(Tyliai.. @ 2013 08 26, 15:28)
Neeeee, nereik man miglos pūst į akis, ne piemenka senai jau. Kaip aš žmogui elektroniniu paštu nusiųsiu fotografija po fs, jei ekrane logo su pleistru užklijuosiu


http://youtube.com/w.....v=RmvJv463PA0
Atsakyti
QUOTE(Tyliai.. @ 2013 08 26, 15:28)
Neeeee, nereik man miglos pūst į akis, ne piemenka senai jau. Kaip aš žmogui elektroniniu paštu nusiųsiu fotografija po fs, jei ekrane logo su pleistru užklijuosiu schmoll.gif doh.gif
Pasigedau Yvettes unsure.gif

Senai ne piemenka, bet kad paštu galima, tai nidašlo, ane? biggrin.gif Foto - e-paštu, logo - oro paštu biggrin.gif ir vuolia smile.gif

manau daug kas pasigenda jos drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristalines: 26 rugpjūčio 2013 - 14:43
QUOTE(Iks @ 2013 08 26, 15:35)
Vedda, kai tik atsiskaitai ND, pasibaigia visoks koks celibatas smile.gif

***

Jei Tavo visas ND būtų toks, kaip paskutinioji foto, turbūt ir aš galėčiau pasakyti taip. Nors ir ne achti-vachti. Manau, tasai virdulys įtikinamiau atrodytų pakabintas ant a la turistinio lauželio. 1-2 foto man nepatinka, ypač 1. Labai erzina ta į kadrą papuolusi šakelė (jei aplink ratais nesisukiojo eigulys, reikėjo ją nukąsti biggrin.gif , jei sukiojosi, galėjai pati pasitraukti). Aplinka neužburia, virdulys pasimeta (gal vetėjo jį labiau atitraukti nuo augalijos?), pirmasis planas toksai suvargęs... Tobulinčiau.
Papildyta:
negaliu nesutikti smile.gif


aisku pioneer.gif

isroviau ne viena pusele ir siuksles surinkau doh.gif lotuliukas.gif ...ir bazavausi nuo skruzdelyno ... lotuliukas.gif

klausimas, o kadrus galima parinkti po viena (is tu triju zoomu), ar butina vienas po kito is eiles tos serijos?

virdulys atitrauktas, objektyvas 18-135mm
Atsakyti
Žvilgtelėjau į senesnes temas, Yvvetė išsiregistravo. Tikėkimės sugrįš su šviežiu niku biggrin.gif
Atsakyti